•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ربیف ارزان شد
اين قضيه گرون شدن ربيف رو بايد پيگيري كنيم. شده با نماينده هاي مجلس يا وزير يا حتي بالاتر از اونها هم حرف بزنيم ميريم دنبالش. اين شرايط اصلا قابل قبول نيست
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
 تشکر شده توسط : فاطمه زهرا
ولي اقا مهدي فكر ميكنم دوستان اشتباه ميكنن يا دارو خانه اشتباه كرده چون من خودم اين سري از آمپولامو ارزان تر از دفعات قبل گرفتم يعني60000تومان ارزانتر
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
گويا از يكشنبه عصر اين نرخ شده.
هميشه مردم لباس هاي كهنه و پوسيده اشون رو دور مي ندازن دارم به اين فكر مي كنم كه چرا بعضي ها افكار كهنه و پوسيدشون رو هيچ وقت دور نمي ندازن
يعني من شنبه بايد برم دوباره بيشتر از قبلن ترا پول بدمicon_cryicon_cry
صبورانه در انتظار زمان بمان، هر چیز در زمان خود رخ می دهد. حتی اگر باغبان، باغش را غرق آب کند، درختان خارج از فصل خود، میوه نمی دهند.
اره دوستان
از شنبه عصر 5/29 گرون شده و هر کی شک داره زنگ بزنه از 13 ابان بپرسه. هلال احمر هم فرقی نمی کنه . همه بیمه ها هم یکسان هستند غیر اونهایی که بیمه تکمیلی خیلی خاصی دارن که مربوط به شرکتهای بزرگ دولتی می شه.
خلاصه گرون شده و باید کاری کرد.
آقا مهدی بسم الله ما هم هستیم آقا...

تورو خدا یه کاری بکنیم فاجعستconfused

بچه هامن با انجمن تماس گرفتم ظاهرا برای این قضیه تشکیل پرونده دادن

گفتن بیاین اعتراضاتتون رو مکتوب بنویسید یا اینکه اگه نمیتونید انجمن برید اونو فکس کنید

دارن اعتراضات رو جمع میکنند خواهشا همگی کمک کنیم این مشکل حل بشهicon_question

اینم شماره فکس انجمن تهران :

۶۶۴۹۹۵۱۴

تشکر شده توسط : fireboud , Prime
من همین امروز ربیفمو گرفتم
450000تومن
یعنی خیلی ستمه
فاجعه ی بزرگه
angryangry
دوستان دقت کنید دیروز سه شنبه اول شهریور این دارو رو از هلال احمر تبریز 120950 تومان خریدم وخانم دکتر گفت که احتمالا از ماه آینده خیلی گران خواهد شد.
ظاهرا منظورش همین 450000 بوده که در تهران از همین حالا اعمال شده!
sad
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
هلال احمر اهواز بمن گفت علاوه بر انجمن به معاونت غذا و دارو هم اعتراض بفرستيم

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8