نظرسنجی: دیدار تیر ماه ام اس سنتر را با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟
10
63.04%
29 63.04%
9
19.57%
9 19.57%
8
13.04%
6 13.04%
7
4.35%
2 4.35%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 46 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 28
  • 29
  • 30(current)
  • 31
  • 32
  • ...
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امیتازات : 4.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار 7 تیر ماه 1392
سلام

منم از همه ی اونایی که در نظر سنجیه اولیه برای حضور اعلام آمادگی کرده بودن و تشریف اورده بودن و باعث شادی دیگران شدن ممنونم و اما اوناییکه نیومدن جاشون خالی بود
 تشکر شده توسط : coffeedot , Maz , hamid , yummy , seyyed reza , eglantine , neda.n , nanaz , minoshka , fireboud , shahrzad , ابراهیم , Hasty , earth
من هم خوشحالم که مثل همیشه به دوستان گلم خوش گذشته agreement2
ولی کسی یاد من نبوده من داشتم ارسال ها رو می خوندم خیلی غصه خوردم sad2sad2sad2rolleyesrolleyes
من حتی به آقا فربود پیام فرستادم و گفتم سلام من رو به دوستانی که هستند برسونه ولی فکر کنم اونجا به همراهش نگاه نکرده angry2
درسته میگن ?!!!!!!!!!!!دل به دل راه داره ولی هیچکی یاد من نبوده آخه در اون ساعت من به یاد تک تکتون بودم خیلی دوستتون دارم love28love28love28love28icon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , seyyed reza , neda.n , nahid , yummy , nanaz , coffeedot , minoshka , fireboud , eglantine , shahrzad , ابراهیم , zenith , Hasty
ناهید اسم تو هست که confused
عموابراهیم اشکال نداره دردش شیرینه confused
از یه نفر دیگه هم معذرت میخوامrolleyes قصد بدی نداشتمrolleyes
 تشکر شده توسط : seyyed reza , nahid , melody , coffeedot , minoshka , eglantine , ابراهیم , Hasty , parastoo joon
حمید جان سلام
گلایت کاملا به جا بود و باید خبر میدادم ashamed0006.gif confused , ولی به قول یکی از دوستان پیش میاد دیگه منم کاملا برای دیروز هماهنگ بودم چون روزای سخت شیمی درمانیم را هم پشت سر گذاشته بودم ولی متأسفانه صبح جمعه خبر فوت یکی از اقوام را دادن و منم ناچار شدم برم و در اون موقعیت اصلا امکان اینو نداشتم که خبر نیامدنم را بدم Confused rolleyes
به هر حال امیدوارم که همه دوستانی که زحمت این دیدارها رو میکشن و از جمله خودت به بزرگی خودتون ببخشید icon_question icon_question icon_question
با اینکه نیومدم ولی میدونم که مثل همیشه کیفیت دیدار عالی بوده agreement2
پس منم با اجازتون تو نظرسنجی شرکت میکنم wink2
از زحمتهای بی دریغتون سپاسگذارم و برای همگی آرزوی سلامتی میکنم icon_biggrin
در پناه حق باشید
زندگی باوری میخواهد از جنس امید که اگر سختی راه به تو یک سیلی زد , آن امید از ته دل به تو گوید که خدا هست هنوز ...... Heart
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , neda.n , coffeedot , nahid , eglantine , ابراهیم , Hasty , nazaninamiri70
سارگل جون شما که نبودی میخوای دقیقا در مورد چی نظر بدی؟confused0006.gif
دور نرو...
بیا کنار دلم
من غیر از اینها که می نویسم
نوازش هم بلدم...
 تشکر شده توسط : melody , neda.n , hamid , یه غریبه , nahid , eglantine , Hasty
(2013/06/29, 05:51 PM)yummy نوشته است: سارگل جون شما که نبودی میخوای دقیقا در مورد چی نظر بدی؟confused0006.gif
عزیزم درسته که من توی دیدار حضور فیزیکی نداشتم اما بالطف دوستان عزیزگزارش لحظه به لحظه اش رو داشتم دوستان عزیزم بمن خیلی لطف کردند ودرساعت دیدار بمن زنگ زدند گفتند جات خالی دیدار خیلی عالی برگزار شده یعنی کلی درمورد تدارکات دیدار برای من گفتند حتی بعدازاتمام دیدار هم برام زنگ زدند وگفتنددیدار عالی شروع شد وعالی تموم شدیعنی حتی درمورد تعداد دوستان که دردیدار حضور داشتند بمن گفتند یعنی کلا درمورد همه چیز بمن گفتند انگار که من اونجا بودم.خب برای این جسارت پرسیدن این سوال رو کردم چون درجریان گزارش لحظه به لحظه دیدار توسط دوستان عزیزم بودم درسته ازپشت تلفن بود ولی خب گزارش کامل بمن دادند.ولی بازم شما می فرمایید چون من حضور فیزیکی در دیدار نداشتم حق شرکت درنظرسنجی رو ندارم خب جسارت شرکت درنظرسنجی رونمی کنم.شاید شمادوست عزیزبگویید شنیدن کی بُود مانند دیدن ولی برای من حرف دوستان عزیزم دقیقا من دیدنم هست من به دوستانم اعتماد بیش ازحد دارم.
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : eglantine , seyyed reza
خدا رو شکر که مثل همیشه بهتون خوش گذشته، خیلی دوست داشتم بیام اما متاسفانه به علت سقوط از یه طبقه و اندکی کوفتگی در عضلات نشد که در جمع صمیمی دوستان باشم، امیدوارم دیدارهای بعدی دیگه سقوط نکنم و بیامRolleyes

لازم به ذکره که در این سقوط خدا با من بود و چیزیم نشد، جائیم نشکست و حالم خوبه، فقط کمی کشیدگی عضلات و کوفتگی و اندکی زخم داشتم که حالا خیلی بهترم، لطفا نگران نشید (حالا کی گفته کسی نگران شدهicon_cry) ضایعم نکنید دیگه، خودم و تحویل گرفتمSmile (16)
رسول خدا صل الله علیه و آله و سلم فرمودند: هر که مومنی را شاد سازد، مرا شاد ساخته و هر که مرا شاد کند، خدا را شاد کرده است.
 تشکر شده توسط : hamid , nanaz , nahid , neda.n , fireboud , yummy , eglantine , matinfard , coffeedot , seyyed reza , Hasty , بی تـــا
آقا ما که تو دیدار بودیم هممون در جریان تمام امور نبودیم ، مثلا اون کلیپ یا وله یا (؟) که نشون دادن ما جایی نشسته بودیم که ندیدیم ، البته بعضیا قبلا دیده بودن تو همایش ولی من همایش نرفته بودم.
بعدشم فربود و حمید موقع صحبت برای جمع ،بیشتر به طرف در گرایش داشتن و من بعضی از حرفاشونو نشنیدم ، آخه خودمونم همش حرف میزدیم !Smile (16) confused2

اینا رو گفتم که بگم کاش یکی هم برای ما گزارش لحظه به لحظه میداد !laughing3laughing3
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : fireboud , yummy , eglantine , hamid , matinfard , coffeedot , seyyed reza , ابراهیم , zenith , Hasty , nanaz
منم دیر رسیدم مثل همیشهsmiling
خیلی خوش گذشت..جای همه ی دوستای عزیزم که دوست داشتن باشن خیلی خالی بود
آقا اون فرم رو خودمم نفهمیدم چی نوشتم!هی وسطش کار پیش میومدwink2
فربود مدیونی ها اگه بخندی به نوشته هامlaughing3
سیناااااااااااااااااااااا دفعه بعدی حتما بیا لفطاlove28
بعدشم ما بعد از اتمام دیدار یه دیدار هم داشتیم با مریم و انیس...یعنی مریم دفعه بعدی برا دیدار من یه گالن بنزین میارمangry3
خدا بگم چیکارت نکنهlove51

ها راستی یه تشکر خیلی خیلی ویژه هم از فربود بهمنی بستنی عزیزsmilingSmile (16)
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : eglantine , hamid , yummy , coffeedot , seyyed reza , ابراهیم , neda.n , fireboud , سهند , Hasty , earth , nanaz , م.ه , Sina , melody
ضدحال يعنی اماده رفتن به ديدار باشی با کلی ذوق و شوق ولی يهو لحظه اخر يه اتفاق بيفته که نتونی از خونه بيرون بری angryangryangry
معني ضدحال رو تا این حد هيچ وقت درک نکرده بودم angry3
زندگی کوتاه نيست ..... مشکل اینجاست که ما زندگی را دير شروع ميکنيم!!!
 تشکر شده توسط : eglantine , ابراهیم , fireboud , neda.n , sanaz-sss , Hasty , hessam , nanaz , matinfard , elham 66 , minoshka

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 28
  • 29
  • 30(current)
  • 31
  • 32
  • ...
  • 34
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,657 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,903 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,270 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,936 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,771 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,343 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 8,038 2019/03/23, 06:57 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,176 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 15,212 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam
  دیدار ۴۵ ام اس سنتر ۲۱ اردیبهشت ۹۷ hamid 58 17,687 2018/06/06, 01:10 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست