نظرسنجی: دیدار شهریور را با چه نمره ای ارزیابی میکنید ؟ ( مخصوص شرکت کنندگان )
10
89.74%
35 89.74%
9
0%
0 0%
8
2.56%
1 2.56%
7
5.13%
2 5.13%
6
0%
0 0%
5
0%
0 0%
4
2.56%
1 2.56%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 39 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • ...
  • 28
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیدار 21 شهریور ماه - ثبت نام مجدد
من اگه هزار بار هم تشکر کنم باز کمه icon_question
همه امروز سرکار وسط حرف زدن یدفعه یاد دیدار دیروز میوفتادم و یه لبخندی رو صورتم نقش می بست
خاطره شیرین من بودlove28
 تشکر شده توسط : hilda , ابراهیم , hamid , ahya , mahdiye1989 , محمد جواد , rey123 , همسر یک قهرمان , coffeedot , kaveh_plus , hadisss , nilo0far , eglantine , matin , pariya1361 , farbod bahmani , kohedard
واقعا روز عالی بود، دیدن دوستانم بعد از مدت ها قشنگ ترین حسی که می تونستم
این روز های آخر تابستون داشته باشم رو بهم داد...
از همه ممنون که اومدن و نشون دادن که کنار هم بودنمون حتی برای 2 ساعت چقدر واسشون ارزش داره.
از مرضیه عزیزم ممنونم که با آوردن ماهان قشنگی دیدار رو چند برابر کرد...
فکر می کنم از یک سال پیش که مرضیه جون بخاطر همین کوچولو نتونست بیاد همدان همه منتظر بودن که بالاخره کوچولوترین عضو سایتمون به دنیا بیاد و ببینیمش
دلم از همین الان واسش تنگ شده sad2
اما اما اما می رسیم به بچه هایی که خیلی خیلی خیلی تو این دیدار زحمت کشیدن.
hamid, hamid_147, farbod bahmani که می دونم زحمتای اصلی رو کشیدین واقعا ممنونم . icon_questionicon_questionicon_question
عالم، یه غریبه ، hilda و مهسای عزیز که واقعا به بهتر برگزار شدن دیدار کمک کردین، خسته نباشید می گم به همتون.icon_questionicon_questionicon_questionicon_question
و البته عکاس سایت، شهرزاد جون که زحمت ماندگار کردن این دیدار رو کشید love51
دیدن دوستای قدیمی باعث خوشحالی و دیدن دوستای جدید مایه افتخارم بود
امیدوارم تو دیدار های بعد بازم ببینمتون agreement2
~دلم اغوای تاکستان به لطف مستی انگور
دلم بوی خوش بابونه می خواهد~
 تشکر شده توسط : مریییم , Masi 93 , hilda , ابراهیم , omid , mahdiye1989 , محمد جواد , rey123 , همسر یک قهرمان , hamid , coffeedot , kaveh_plus , glassheart , hadisss , hamid_147 , nahid , nilo0far , eglantine , matin , pariya1361 , shahrzad , مـه ســـا , kohedard , yummy , یه غریبه , نارنجی مدرسه موشها
سلام دوستان icon_question
نزدیک 3 صبح رسیدیم خونه بهر حال از بابت تاخیر جهت عرض ادب و تقدیر عذرخواهی میکنمashamed0006.gif
روز خوبی بود جاتون خالی شب هم خوش گذشتhappy0065.gif
ازمدیران محترم خصوصاً درست اندر کاران دیدار کمال تشکر خودم رو اعلام میکنمagreement2
عالی بود
از مونای عزیز هم بابت ذوق هنری و هدیه زیباش خیلی تشکر میکنم
بعضی ازدوستان غایب بودن (حالا بهر دلیلی) ولی مطمئنم فکر و حواسشون به دیدار بود . و نمیشه از دیدار دوستان عزیز ، دل کند.
امیدوارم دیدارهای بعدی بتونن حضور پیدا کنن....
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : omid , mahdiye1989 , ahya , محمد جواد , Masi 93 , rey123 , همسر یک قهرمان , hamid , coffeedot , Exhautless , نازلی , kaveh_plus , hadisss , nahid , nilo0far , eglantine , matin , pariya1361 , موناامیدوار , مریییم , shahrzad , مـه ســـا , kohedard , hilda , yummy , حکمت خدا , نارنجی مدرسه موشها
به من هم خیلی خوش گذشت.icon_biggrin
از همه عزیزانی که برای این دیدار زحمت کشیدند تشکر می کنم icon_questionicon_questionicon_question
دست همتون درد نکنه. agreement2
خیلی خیلی خوشحالم که دوستان زیادی رو از نزدیک زیارت کردمlove28 love28 love28
از الان دلم دوباره برای همتون تنگ شده.sad2
یه تشکر ویژه از مونای عزیز به خاطر زحمتی که برامون کشیده بود. love51
کسی را دارم ..
که انقدر برایم کسی هست که
نگاهم دنبال کسی نیست
این را هزاران بار فریاد زده ام و میزنم که دیگر
کسی به چشمانم نمی آید " هرگز "
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , همسر یک قهرمان , hamid , coffeedot , kaveh_plus , hadisss , ابراهیم , hamid_147 , nahid , nilo0far , eglantine , matin , pariya1361 , موناامیدوار , مریییم , shahrzad , مـه ســـا , farbod bahmani , kohedard , hilda , Masi 93 , yummy , ahya , حکمت خدا , nanaz
سلام
مرسی خیلی خوش گذشت icon_biggrinicon_biggrin
واقعا ازتون ممنونم که تولدم رو بهم تبریک گفتیدlove28love28
دست همتون درد نکنه icon_question
از مونا به خاطر هدیه ی قشنگش تشکر میکنم.love51
خدایا رحم کن بر کسانی که سرمایه اشان امید است وسلاحشان گریه
(قسمتی از دعای کمیل)
 تشکر شده توسط : همسر یک قهرمان , hamid , coffeedot , محمد ارجمند پور , kaveh_plus , ابراهیم , hadisss , hamid_147 , nahid , nilo0far , mahdiye1989 , eglantine , matin , pariya1361 , موناامیدوار , مریییم , shahrzad , مـه ســـا , farbod bahmani , kohedard , omid , hilda , Masi 93 , yummy , ahya , حکمت خدا
خوش به حالتون برا من شده یه آرزو که با شماها باشم sad2sad2sad2sad2sad2sad2sad2rolleyesrolleyes
 تشکر شده توسط : Exhautless , glassheart , ابراهیم , hadisss , hamid , hamid_147 , nahid , nilo0far , mahdiye1989 , eglantine , matin , pariya1361 , kaveh_plus , مریییم , shahrzad , موناامیدوار , coffeedot , مـه ســـا , kohedard , hilda , همسر یک قهرمان , مریم 63 , yummy , نارنجی مدرسه موشها , zohaa
سلام من هم رسیدم خونه
بچه ها دستاندکاران همگی خسته نباشید
این دیدار کلا یه رنگ دیگه بود به من که خیلی خوش گذشت
تقریبا همه را دیدم جمع تقریبا کامل بود
حالا یه چند نفری فقط نبودن که خب ایشالا سری بعد میبینمشون
کلا خوب بود خوب بود خوب بودicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
اینم بگم نقطه عطف دیدار ماهان بود گل پسر خوش اخلاقhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
زندگی مثل یه لیوان پر از آب ولی ترک خورده است
آب رو بخوری تموم میشه --- آب رو نخوری حروم میشه
 تشکر شده توسط : ابراهیم , hadisss , hamid , mahdi7 , nahid , nilo0far , mahdiye1989 , eglantine , matin , pariya1361 , مریییم , shahrzad , موناامیدوار , coffeedot , مـه ســـا , farbod bahmani , kohedard , omid , hilda , Masi 93 , همسر یک قهرمان , yummy , ahya , mojtaba2iran
دست همه کسانی که برای این دور هم بودن زحمت کشیدن درد نکنه . خوش گذشت.icon_questionicon_question
فضاش خیلی خوب بود ،فقط دیروز خیلی گرم بود ، برای دیدارهای بعدی هم خوبه که هوا گرم نیست .
از دیدن همه دوستان قدیم و جدید خوشحال شدم . امیدوارم دوستان عزیزی که از شهرهای دیگه زحمت کشیدن و اومدن خسته نباشن.
مرضیه جون دیدن دوبارتون اونم با ماهان کوچولوی ناز خوشحالیمون رو چند برابر کرد .love28love28 دلم میخواست بغلش کنم ولی دیدم طفلی از دیدن این همه آدم وحشت کرده ، از نگاهشم معلوم بود ، دیگه گفتم من یکی اذیتش نکنم ! خیلی خوشحال شدم از دیدنت love28icon_question
بعد از دیدار هم با تعدادی از دوستان ساعتی رو دور هم بودیم و خوش گذشت ، از کسانی که زحمت کشیدن تشکر میکنم icon_questionicon_question
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , hamid , eglantine , matin , pariya1361 , ابراهیم , kaveh_plus , موناامیدوار , مریییم , nilo0far , shahrzad , hadisss , coffeedot , مـه ســـا , rey123 , kohedard , glassheart , omid , hamid_147 , hilda , Masi 93 , yummy , ahya , zohaa
سلام دوستان عزیز من امیدوارم حالتون خوب باشهمن خیلی دلم براتون تنگ شده دوست دارم مدیریت برنامه سفر رو زودتر ترتیب بدن تا مجددا همتونو ببینممممممممممم هوراااااااااااااااااااااااااااااااicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
مادر گلم دستهاتونو می بوسم
 تشکر شده توسط : matin , nahid , ابراهیم , kaveh_plus , موناامیدوار , eglantine , مریییم , hamid , nilo0far , shahrzad , hadisss , coffeedot , mahdiye1989 , مـه ســـا , farbod bahmani , kohedard , hamid_147 , hilda , همسر یک قهرمان , yummy , ahya
بچه ها از تک تکتون تشکر مى کنم يکى از بهترين روزاى زندگيم بود ديدن کسايى که از صميم قلب دوسشون دارم...
ايشاالله اين جمع خوب و صميمى به همراه تمام کسايى که دوست داشتن باشن اما به خاطر مشکلات و يا دورى راه نمى تونستن بين ما باشن، ساليان سال کنار هم باشيم و از بودن کنار همديگه لذت ببريم love51
آرزوهاتو يه جا يادداشت کن و يکی يکی به خدا بگو. خدا يادش نميره،ولی تو يادت ميره چيزی که امروز داری، آرزوي دیروزت بود...
 تشکر شده توسط : pariya1361 , nahid , ابراهیم , kaveh_plus , eglantine , مریییم , موناامیدوار , hamid , nilo0far , shahrzad , hadisss , coffeedot , mahdiye1989 , مـه ســـا , farbod bahmani , kohedard , hamid_147 , hilda , همسر یک قهرمان , yummy

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 21
  • 22
  • 23(current)
  • 24
  • 25
  • ...
  • 28
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,770 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,986 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,352 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,991 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,810 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,402 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 8,123 2019/03/23, 06:57 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,292 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۴۶ ام اس سنتر پاییز ۱۳۹۷ atkh 72 15,361 2018/10/31, 06:42 AM
آخرین ارسال: hessam
  دیدار ۴۵ ام اس سنتر ۲۱ اردیبهشت ۹۷ hamid 58 18,026 2018/06/06, 01:10 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست