•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دومین فراخوان گروه کوهنوردی ام اس سنتر
اول از همه يه تشكر ويژه از فربود پلنگ نارنجي كوهستانicon_question
بعدش يه تشكر از اين يارو ام اسbadtaste كه باعث شد من اين همه دوست نازنين داشته باشمicon_question
باز هم بعدش: خيلي خوش گذشت دوستان..اميدوارم هميشه همينطور شاداب و پر انرژي باشيدicon_question
آها راستي دوست عزيزي يا دوستان عزيزي كه مارو واسه صبحانه مهمون كرديد خيلي خيلي ممنونمicon_question
 تشکر شده توسط : hanie , Prime , anaram , N00shin , fireboud , سـاناز , shokolat , Narges , بهــار , arezoo_azizi , ehsan 10054 , Saina , hamid , MAHDI
پروردگارا

به من بیاموز ، دوست بدارم کسانی را که دوستم ندارند

کریه کنم برای کسانی که هیچگاه غم مرا نخوردند

لبخند بزنم به کسانی که هرگز تبسمی به صورتم ننواختند

و عشق بورزم به کسانی که عاشقم نیستند

سلام به همه دوستان دیروز خوش گذشت دست کسیی که مهمونش بودیم درد نکنه سنگ تموم گذاشت ایشالله شیرینی سلامتیش اگرم سالمه شیرینیه موفقیتاشicon_question
از همه دوستای عزیز معذرت میخوام که کم اومدم تو جمعشون چون فرزاد و مهتا و احسان و فاطمه منو میشناختن با آقای کاکاوند ، با اونها اومدم که احساس تنهایی نکنن بعد که رفتن به گروه خودمون ملحق شدم باز هم از همه عذر خواهی میکنم که کم بودم تو جمع !!
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : N00shin , fireboud , سـاناز , Saina
:sadsadمنم میخوامangry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3
sadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsad
کوهنوردان عزیز این یک هشداره
[color=#FF0000](همدیگرو خواهیم دید):[/color]70:fighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.giffighting0030.gif
قول میدم در اولین فرصت جبران کنم
دوستتون دارمN_aggressive (35)
خدایا حواست هست؟
صدای گریه ام از گلویی در میاید که تو از رگ به آن نزدیکتری
 تشکر شده توسط : N00shin , hanie , fireboud , سـاناز , shokolat , hamed , anaram , Saina
اگه من دفه بد اومدم که حتمن میام تروخدا اونی که bmw داره منو برسونه خونه سیخای کبابمو میدم بهش لکسوزم باشه خوبه ولی واسه لکسوز نصف سیخارو میدمااااا
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : fireboud , بهــار , N00shin , Saina
خوشحالم كه خيلي بهتون خوش گذشته.ساينا جون ممنون از سفرنامت. عالي بود(وصف العيش نصف العيش) ايشالا دفه بعد منم ميام.ديگه جمعه كلاس نميرم
 تشکر شده توسط : fireboud , بهــار , سـاناز , N00shin , Saina
باز هم مثل همیشه ام اس سنتر برنده میشه
باز هم مثل همیشه بهترین برنامه ای که میشد باشه
باز هم مثل همیشه مدیریت محترم حمید خان و فربد قهرمان
باز هم مثل همیشه من و یه دنیا دوستای مهربون
باز هم مثل همیشه ما قوی تر میشویم
باز هم مثل همیشه جای خیلیا خالی بود
باز هم مثل همیشه خیلی ذوق های دیگه
باز هم مثل همیشه نمیدونم چطوری تشکر کنم icon_question

نبایـــد وایســــم باید بـــرم جلوتـــر
نبـــایـــد وایســـم
نبـــایــــد وایسیـــم
بریم برسیــــم به چیزایی که خواستیــــم
agreement2

تشکر شده توسط : O#!!! , shahrzad , anaram , shokolat , fireboud , بهــار , مـه ســـا , سـاناز , N00shin , Saina , hamid
نرگس جان به جمع شاعران خوش آمدی...باحال نوشتی
میبینم که من این سری به عنوان تنبل ترین شناخته شدمagreement2
یه مساله خیلی مهم وجود داره..از سری بعد اعلام کنید اگه قراره مهمون کنید یا پاستیل بدید بگید که آدم انرژی بگیرهlaughing3laughing3laughing3
وای فربد خدا منو بکشه داداش..یاد یه مساله ای افتادم شرمنده شدم!امان از حواس پرتی...میگم شبا چرا کابوس میبینم نگو حق الناس گردمهconfusedconfused
ساینا حال میکنم با گزارشات دقیقت هاااا...از سری بعد باهات کورس میذارم ببینم کی جزیی تر تعریف میکنمicon_question
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : shokolat , fireboud , Narges , سـاناز , N00shin , Saina
سلام دوستانه خوبم
خیلی خیلی خوش گذشت.درسته که اولین بار بود میدیدمتون ولی احساس میکردم سالهاست میشناسمتون.از همه ممنون
صبحانه عالی بود.همه چی عالی بود. دستتون درد نکنه.اگه نتونستم از همه خداحافظی کنم شرمنده بخدا.عاشقتونم
به امید دیدار
دوستون دارم love51love51love51love51love51love51love51love51
(2011/11/18, 06:30 PM)Saina نوشته است: سلام سلام love51love51

ما صحیح و سالم برگشتیم Smile (52)Smile (52)

خیلی خوب بود ، جای دوستان عزیزم خیلی خالی بود . . .

خداروشکر هوا هم خیلی خوب بود و در کل همه چیز خوب بود happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif

فقط ناراحت بودم که چرا بهار و علیرضا نیومدن . . . که خداروشکر لحظات آخر خودشونو رسوندن و مارو خیلی خوشحال کردن Angel

قرار بود به ازای هر 20 دقیقه 5 دقیقه استراحت کنیم ولی . . . angryangry

مقصدمون رستوران کارا بود که صبحونرو اونجا خوردیم : عدسی ، نیمرو ، حلیم ، سوسیس تخم مرغ ، املت . . .

دست آقا حسین هم درد نکنه که عکاس باشیمون بودن و هرچی میوه تو خونشون بودو آورده بودن agreement2agreement2

بهترین یادگاریه این دیدار 2تا عکس دست جمعی به سبک قدیمی بود که خیلی خوشجل افتاده party0048.gifparty0048.gifparty0048.gif

راستی ما چندتا ماشینم هم داشتیم : BMW مشکی ( خیلیا ) و LEKSOSE بنفش ( مهسا ) و ژیان (خودم ) . . . laughing3laughing3laughing3

از آقا فربود و آقا حمید هم تشکر ویژه ای دارم ، خیلی مرسی wink2

شهرزاد جونم جات خیلی خالی بود sad2

آقا مهدی و هانیه جون بابت پاستیلا خیلی خیلی مرسی party0048.gifparty0048.gifparty0048.gif

نوشین جان شرمنده که مسیر برگشن رو باهات نبودم confused

راستی سارا جونم و داداش سارا هم استعداد بلقوه در دوی ماراتن دارن smilingsmiling

از آشنایی با مرضیه جون و آقا بابک و آقا پیمان هم خیلی خوشحال شدم .

آنارام جان ببخشید که اول اشتباه گرفتمت confused روم به تیفار confused نیازمند عکس های خوشگلت هستم smiling

شهرزادجون کم دیدمت ولی خیلی خوشحال شدم که بازم دیدمت عزیزم love51

نرگسی به نفس خیلی سلام برسون love51

مهسا جون سری بعد اون شالتو سر کن عزیز دلم smiling

ساناز جون مرسی بابت راهنماییات و همراهیت love51
مرسی قربونت برم منم از آشنایی باهات خیلی خوشحال شدم مهربون

برایت آرزو کردم که چشمانت اگر تر شد
به شوق آرزو باشد نه تکرار غم دیروز
 تشکر شده توسط : fireboud , بهــار , anaram , سـاناز , N00shin , Saina , shokolat
دلم همش باهاتون بود...
love28
آغاز به مردن می کنی
اگرهمیشه از یک راه تکراری بروی...
 تشکر شده توسط : shokolat , سـاناز , N00shin , anaram , Saina , fireboud
بهار جون تو که خودتو رسوندی باز...بعد من چی بگمsad2
البته زیاد دیگه اینطوریsad2 نیستم،اینطوریم icon_biggrin برا اینکه در سومین صعود صبحانه و نهار مهمون دوستامون باشمagreement2laughing3icon_question
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : N00shin , بهــار , anaram , fireboud

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 13
  • 14
  • 15(current)
  • 16
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,972 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,977 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 252,877 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 13,031 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 73,269 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 11,160 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 59,535 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,792 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,897 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,557 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست