•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلیل بسته بودن چند روزه سایت ... !!! ؟؟؟
دوستان لطفا هر کسی وارد سایت شد و کوچک ترین مشکلی دید از طریق پیغام خصوصی بهم گزارش بده .
یا اینکه کلا نتونست وارد سایت بشه . ساعت دقیق اون لحظه رو بعدش بهم بگه .

گزارش هاتون همه موارد باشه به جز :
سیستم تشکر .
و سیستم ثبت نام در سایت .
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : paeazan , Pooya.N , بابک57 , liliyam
چششششششششششششششم
من صبح امروز ساعت 8 نتونستم وارد شمSmile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
نقل قول: دوستان لطفا هر کسی وارد سایت شد و کوچک ترین مشکلی دید از طریق پیغام خصوصی بهم گزارش بده .
مث حس ی عشق تازه بودی
منم خیــــــــــــــلی خوشحالم از این که سایتمون که عین خونمونه درست شده، خیلـــــــــیicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
واقعا دلم تنگ شده بود.با اینکه وقتم کمه و زیاد نمیتونم بیام اما بین کارام یه وقتایی که حس کار و درس ندارم یه سر میام ام اس سنتر و پیش دوستام انرژی میگیرم و برمیگردم سر کارم. خیلی همتون رو دوست دارم و دعا میکنم سایتمون همیشه برقرار باشهinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gif
نگران منی به تو قرصه دلم
تو کنار منی نمی ترسه دلم
 تشکر شده توسط : matinfard
دوستان قابلیت تشکر به صورت تستی بر روی سایت فعال شد .
میتونید از این امکان استفاده کنید .
و در صورتی که دوباره به مشکل بر بخوریم به صورت موقتی غیرفعال میشه
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : paeazan , Pooya.N , sargol , طلایه , پویش , بابک57 , SSA , liliyam
خیلی خوشحال شدم که دیدم "تشکر" فعال شده.سورپرایز شدم از دیدن دکمه تشکرlove28icon_cryagreement2
مرسی حمید جان
مرسی از مدیریت
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : hamid , یه غریبه , matinfard
[/b][color=#FF0000]درود برشماواقعا از زحمت های که برای این سایت دست و پنجه نرم میکنید که این سایت را سر پا هستش جای تشگر فراوان دارد تشگر تشگر تشگر یگ ملیون با تشگر کار مدیر ایول داره این گل هدیه به شما icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionبا تشگر موحدی
 تشکر شده توسط : seyyed reza , matinfard
آقا سینای گل حالا بچه مردم (حمید جان) را میزنی کم نیست گوشت سایت را هم می خوری ولی استخوناشو نگه می داری آره حتما منو دور دیدی که داداشمو می زنی میام تهران تسویه می کنیم
سینا جان خواستم گمی باهات شوخی کرده باشم واقعا دستتون درد نکنه که این همه به فکر بچه های سایت هستین به خدا شما بهترینین خدا حفظتون کنه اجرتان با خدا icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
خدایا بینهایت دوستت دارم[تصویر:  h6827_2.gif]
(2013/02/22, 12:24 AM)hamid نوشته است: دوستان قابلیت تشکر به صورت تستی بر روی سایت فعال شد .
میتونید از این امکان استفاده کنید .
و در صورتی که دوباره به مشکل بر بخوریم به صورت موقتی غیرفعال میشه
امیدوارم حالاکه شمازحمت فعال کردن دکمه تشکرروکشیدیداین زحمت هدرنره همیشگی باشه.واقعادست شماوسینادردنکنه ایول کارتون حرف نداره .agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2agreement2

اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
تشکراز زحمات مدیران محترم
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

تشکر شده توسط : matinfard

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 16