•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 16
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلیل بسته بودن چند روزه سایت ... !!! ؟؟؟
(2013/06/13, 12:40 PM)khatereh. نوشته است: این یک سایت تفریحی نیست که همینطوری ببندید شاید خیلیا بخوان از اطلاعاتش استفاده کنن من خودم خیلی وقتها به صورت مهمان میام موضوع مورد نظرمو سرچ میکنم یا اخبار اخری رو میخونم ......به نظر من کار درستی نیست
خاطره جون ، بالا پست های حمید رو با دقت خوندی ؟؟!! اولا که نوشته بخاطر حمله سایبری شدید سایت یه روز و نیم بسته بود . بعد توضیح داده برای حفظ امنیت سایت و حل مشکل پیش اومده به طور موقت تنها اعضا دسترسی دارن . دوست من ، به طور موقت ، تا زمان حل مشکل !
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : hamid , یه غریبه , yummy , arezooo82 , paeazan , khatereh. , sooorooosh
به امید برطرف شدن این مشکل چرا که من خودم اغلب به صورت مهمان از مطالب استفاده می کنم. فقط وقتهایی که می خوام پستی ارسال کنم وارد می شم. به هر حال از دست ما اگه کمکی برمیاد (که از من یکی بعید می دونم) در خدمتیم. گفته ی خاطره رو هم اگرچه قبول دارم، اما برای دامن نزدن به مشکل پیش آمده و ایجاد نشدن استرس تشکری نزدم. پیروز باشید.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : hamid
یه موقع هایی به آی کیو ها شک میکنم
این سایت خونه همه ما است هیچ کدوم نمیخوایم حتی لحظه اینجا بسته باشه و فکر کنم تمام تلاش این سال ها همین بوده
اگه محدودیتی ایجاد شده برای اینکه سایت کلا از دسترس خارج نشه و تمام تلاشمون به این است که همیشه و بطور کامل در دسترس باشه
واقعا نمی فهمم چرا ؟ مگه مجبوریم بدون داشتن مطالعه به هر چیزی جواب بدیم
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : yummy , یه غریبه , hessam , matinfard , arezooo82 , paeazan , FBF , sooorooosh
(2013/06/13, 01:40 AM)hamid نوشته است: فعلا برای حفظ امنیت، اشتراک اخبار فقط مخصوص اعضای سایت هست

حمید جان
یعنی فقط با نام کاربری می توانیم به صفحه اصلی سایت دسترسی داشته باشیم
البته شاید تصمیم به جایی باشه
چون تو لیست وظعیت کاربرای آنلایین را نگاه می کنم یکی دو نفر از مهمانان دارند عضو می شوند
شاید اینجوری درست باشه برخی از دوستان فقط به صورت خواننده روبه رو نمی شیم

(2013/06/13, 12:40 PM)khatereh. نوشته است: این یک سایت تفریحی نیست که همینطوری ببندید شاید خیلیا بخوان از اطلاعاتش استفاده کنن من خودم خیلی وقتها به صورت مهمان میام موضوع مورد نظرمو سرچ میکنم یا اخبار اخری رو میخونم ......به نظر من کار درستی نیست

حرف شما بجاست
ولی از یک جنبه دیگه هم باید نگاه کرد سایت مورد حمله قرار گرفته
این شرایط هم موقته
ولی خوب این جوری اگه کسی از مهمانان خواست نظری بده راحت تر این کار را به عنوان عضو انجام بده فقط سیاه لشکر نباشه و ما هم بتوانیم از تجربیاتشون استفاده کنیم
عضو سایت شدن از ایمیل یاهو باز کردن که راحت تره
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : fireboud , hamid , khatereh. , matinfard , FBF
حسام جان دسترسی ها به صورت موقت گرفته شده و ام اس سنتر هیچ موقع دنبال جذب کاربر بالاجبار نبوده و نخواهد بود
احتمالا تا 3-4 روز این روند ادامه داره و بعد از اون با توجه به ارزیابی حمله ها به حالت قبل بازخواهیم گشت
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : hessam , nazaninamiri70 , khatereh. , paeazan
ممنون از پاسخ دوستان من صبح که اومدم سرعتم خیلی پایین بود برای همین فقط پستای چند ساعت قبل رو خوندم که بفهمم چی شده از مدیر سایت هم ممنونم که به سوالم جواب دادن .............. من بدون فیل.. شکن نمیتونم بیام سایت برای من باز نمیشه و به همین دلیل متاسفانه نمیتونم نقل قول بگیرم اما در جواب شخصی که به خودش اجازه میده راحت توهین کنه باید بگم من بدون توهین از مدیر سایت نقل قول گرفتم و جواب ایشونم کافی بود اگه شما چون مدیرین احساس میکنین باید جواب بدین حق توهین کردن ندارین ...و منم متاسفم برای طرز فکر شما
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , hamid
خاطره عزیز مدیران سایت ما در هر سمتی دارن در کنار هم زحمت فراوون میکشن عزیزم .. طبیعیه که برخورد تند ما با این همه فشاری که روشون هست گاهی ری اکشن به همراه داشته باشه . فکر می کنم در قبال تحمل این همه فشار بی دستمزد حداقل کارمون اندکی صبوریه . شاید اگه نمی تونستی بخونی که اتفاق چیه حرف دلت رو تو یه پیغام خصوصی می پرسیدی بهتر بود . در نهایت همه ما کنار هم هستیم و نه در مقابل هم و هدف هم فقط یه چیز هست زنده و پویا نگه داشتن سایت
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : hamid , nazaninamiri70 , matinfard , hessam , sooorooosh
خاطره جان راجع به اینکه سایت رو نمیتونید با حالت عادی استفاده کنید بهم پیغام خصوصی بدید .
چون مشکلی از نظر باز شدن سایت برای ip های اکتیو وجود نداره و به راحتی سایت باز میشه
مشکل رو حل میکنیم که انشالا به راحتی سایت در دسترستون باشه
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : matinfard , hessam , FBF , khatereh.
نمی دونم کسی الان تو سایت هست جواب منو بده. الان اون پایین صفحه بیست چهار نفر رو مهمان نشون می ده اینا چطوری مهمان هستند؟
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
مهمان همیشه در سایت وجود داره ولی دسترسی دیدن مطالب رو فعلا نداره تا چند روز آینده
مث حس ی عشق تازه بودی
 تشکر شده توسط : earth , paeazan

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...