•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروی گیاهی دانش آموز اراکی (همه پست ها در این تاپیک)
من هنوز باورم نمیشه؟
یعنی این همه دعا جواب داد؟
خدایا یعنی داروی ام اس کشف شده؟ اونم گیاهی؟
خدایا ازت خواهش میکنم خبر موثق باشهinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gifinnocent0001.gif
آخر هرچیزی خوبه ، اگه خوب نشد پس هنوز آخرش نشده!

چارلی چاپلین
 تشکر شده توسط : ثریا , dr.dentist , AlirezaS , # پریسا #
من یکی تا این فرد رو از نزدیک زیارت نکنم باورم نمیشه............
مگه امکان داره کسی که عمرشو گذاشته برا تحقیق رو ام اس نتونه به نتیجه برسه اونوقت یه فرد 16-17 ساله بتونه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نمیدونم شایدم معجزه ی الهیه...............confused2
زنـــــــــــــــــــــده ام با نفـــــــــــــــــــس تو...!
 تشکر شده توسط : gilane , AlirezaS
سلام
این داروی جدید در این سایت با نام کیت درمان ام اس از همین مخترع امده بود حالا چرا تغییر نام داده برای مخترع ارزوی موفقیت دارم امیدوارم درمان قطعی باشد
 تشکر شده توسط : AlirezaS
مجددا تاکید میکنم که دلهاتون و صابون نزنید.تا این دارو به دستتون نرسیده به هیچ وجه به هیچ وجه امیدوار نباشیدlaughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
مائیم و نوای بی نوایی، بسم الله اگر حریف مایی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : gilane , # پریسا #
آدرس سایت خبر:

www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=1597566

من که خیلی امیدوارمwink2
شخصا هم حاضرم تا حد توان از این طرح حمایت مالی بکنم.کاش میشد یه طوری با این فرد صحبت کرد.
مطمئنم که به زودی ام اس درمان میشهhappy0065.gif
یا من اسمه دوا و ذکره شفاء
 تشکر شده توسط : gilane , nazii , AlirezaS , najva
دوست عزیز منظورم با شما نبود که.
اخبارشون هم مثل خودشون دروغه.
مائیم و نوای بی نوایی، بسم الله اگر حریف مایی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : gilane
خانم دکتر اصلا الان روی صحبتمون با شما نیست....من هم این خبر رو تو خیلی از خبر گزاری های داخلی خوندم....بیشتر گلایه به اون خبر گزاری های داخلی هست که این خبر رو چاپ میکنن...خبر درسته موثق هست اما بذاتش معلومه که ناممکن و نشدنیه....اخه یکی نیست بگه جناب خبرگزاری مهر و .... بجای اینکه دلتونو خوش کردین به همچین خبر مزخرفی و 10 بار تا حالا در موردش خبر دادین برید یه بار در مورد داروهای ام اس که بیمه نیستن حرف بزنید....اخه بچه تو 17 سالته مسخرهههههه....2000 تا تیم تحقیقاتی صبح و شب دارن کار میکنن تا این مریضی لا مذهب و خاموش کنن نتونستن فقط به این نتیجه رسیدن که ما همچنان در اول وصف تو ماندهایم....بعد تو با اون شمایلت اومدی میگی من داروی ام اس ساختم؟اونم با منبع گیاهی؟مثلا داروی تو روی سیتم ایمنی چه تاثیری داره که باعث بشه اجازه نده سلول های ایمنی من از دیوار مغزی نخاعیم رد نشه و اون میلین صحاب مردمو نخورهangryangry
الان دوست خود من اقا سیروس تای سبری میزنه....امید بخش ترین وقویترین و گرون ترین داروی ام اس...من که باهاش صحبت می کردم فکر میکردم دیگه هیچیش نمیشه....همین دیشب خبر رسید که حمله خیلی شدید داشته...تای سبری که تو بیوژن امریکا دانشمندا خفه شدن تا ساختنش میفهمی؟angry3angry3
همه فکر میکردن ام اس و خاموش میکنه...کووووووووو....کجا....

ما بیمارا به ام اس به چشم سر گرمی و یه خبر که 4 تا خبرگزاری در موردش خبر مزخرف تهیه میکنن و چهار تا به ظاهر دلسوز هیچی ندون هی اخی اخی الکی میکنن نگاه نمیکنیم....ام اس چیزی که زندگیمونو به بازی گرفته...لازم نیست یکی مثل تو دلش برای دست لرزان بیمارای ام اس بسوزه....اصلا بیمار ام اسی دلسوزی نمیخواد...ما ها هممون تحصیل کرده و خانواده داریم....اگر کاری می خواد بشه گمشین تشریف ببرن دارومونو بیمه کننangry3angry3....مسخره کردن خودشونوووووووووو....دل خوشیشون به اینه که یه بچه 17 ساله با زنجبیل و زعفرونو هزار تا اشغال عطاری دیگه ام اس و خوب کنه؟
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

اره میدونم سروش جان نمیشه با ام اس شوخی کرد بقول خودت هر روز که از خواب پا میشی شاید یه اتفاقی برات افتاده باشه یا بیفته خدا رو شکر میکنم که من از این دسته نوع ام اس نیستم ولی بهرحال همینکه یه روز داری تلویزیون نگاه میکنی بعد دیگه هیچی نبینی و .......
اخرشم بگن ام اس و بعد دارو و بعد نگاههای متعجب بقیه که این چی بود چی هست
حال خدا رو شکر فهمیدن این علایم از چیه بیماری چی هست ؟

و نمیذارن کار به جاهای باریک برسه ولی منم باور ندارم یه بچه بشینه و درمان ام اس رو پیدا کنه چون متخصصان خیلی با صرزاحت میان و میگن این بیماری درمان نداره فقط کنترل داره بعد بچه ای که نمیدونه ام اس چطور بوجود میاد اصلا ادمهایی که ام اس دارن چه روحیاتی دارن و ...
چطور درمان رو پیدا کردعه که پروفسورا و بقیه در درمان عاجل موندن wink2

بیخیال با ارامش زندگیت رو بکن و به روزهای خوب فک کن اصلا نه فکر نکن بذار زندگی بچرخه و هر کی هر چی میخواد بکنه و حرفشو بزنه به ما چه اینقد بگید تا از پا در بیاین Smile (16)

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : sooorooosh , zohrevand
[سروش جان در نا امیدی بسی امید است پایان شب سیه سپید است چقد نا امیدی درست نیست این از ام اس بد تر است love51
خدایا تنهایی و بی همتایی [/size]
 تشکر شده توسط : gilane , zohrevand , sooorooosh
بیشتر اکتشافات اتفاقی بوده این مخترع مغزش خوب کار میکنه ما چرا خودمان را باور نداشته باشیم ان متخصص مغز که مریض فرستاده باید قضاوت کند
 تشکر شده توسط : gilane , najva

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  توقف واردات داروی آرژانتینی ام اس ( اکتووکس) یه غریبه 10 8,239 2016/04/14, 11:38 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی ایرانی ام اس در شیراز رونمایی می‌شود niloofary 5 4,203 2016/03/01, 11:45 AM
آخرین ارسال: 71shahab
Video مخترع دشتستانی مدعی شد: کشف داروی گیاهی برای درمان کامل MS رسول جاسمی 115 78,828 2015/08/10, 12:00 AM
آخرین ارسال: nahid
  واردات داروی ام اس کمتر می شود nahid 1 2,467 2015/05/30, 11:51 AM
آخرین ارسال: مرجان مولایی نژاد
  داروی تایسبری تحت پوشش بیمه قرار گرفت h.kakavand 19 15,272 2015/04/28, 11:47 AM
آخرین ارسال: mostafa00
  داروی بومی ام اس به زودی وارد بازار می شود paeazan 10 8,720 2014/10/13, 02:39 AM
آخرین ارسال: Aban
  جزئیات واردات و توزیع داروی آرژانتینی ام اس azadenameh 41 20,326 2014/09/04, 05:48 AM
آخرین ارسال: glassheart
  داروی کوپامر®(گلاتیرامراستات) تحت پوشش بیمه قرار گرفت dr. assadi 33 21,022 2014/07/02, 12:44 AM
آخرین ارسال: ایمان
  داروی ایرانی اینترفرون بتا ارزان شد. arezooo82 2 3,672 2014/06/13, 12:00 PM
آخرین ارسال: فرید 1353
  هزینه داروی برخی بیماران‌ ام اس بسیار زیاد است. hamdam 2 3,614 2014/02/06, 12:35 AM
آخرین ارسال: warrior

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان