•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروی بیماران‌ “ام اس” از ۱۷۵ به ۵۰۰هزارتومان رسید
سلام فاطمه خانم

این رو بگم برخی از دکتر ها بخاطر منافع مالی از روی غرض حرف میزنند.
ما اینجا بحث سیاسی که نمی کنیم
اما واقعا این دارو ها تکنولوژی چندان پیچیده ای ندارند که شما بگی تفاوتی دارند یا نه
یه ژن میاد به سلول انسانی تزریق میشه و بعد میشه آونکس
به سلول حیوانی تزریق میشه و بعد میشه بتافرون

چون بحث انحصار شرکت های دارویی است بقیه ی دنیا تولید نمی کنند.
مهم FDA هست که تایید کرده اونا هم با کسی تعارف ندارند.

شما اگر نمی خواید می تونید داروی ایرانی نزنید اما بدون مدرک خواهشا تو دل بچه ها رو خالی نکنید.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : MAHDI , TITI , sadaf , mahmoodbnjr
(2011/08/27, 09:24 AM)nazanin نوشته است: MAN ALAN ZANG ZADAM DAROKHANE BADE 1HAFTE KE MIGOFTAN BETAFERON NIS
EMRO BEHEM MIGE BIMAT CHIYE MIGAM TAMIN EJTEMAEE MIGE 370 TOMAN SHODE
HALA MA CHIKAR KONIM?
MIGIM 90 TOMAN GERONE BEBIN CHI JAVAB MIDAN
angry3
DELET KHOSHE 200 TOMAN ?
INA ZALEM TAR AZ IN HARFAN
4BARABAR SHODE
confused2

اول که چرا فینگیلیش نوشتین اونم با حروف بزرگ کلی زحمت کشیدم خوندم چی نوشتین .
بعدش هم بله منم امروز عصری بهم خبر دادن قیمت بتافرون شده 375 هزار تومن.

فقط یک چیزی که هست دارم با خودم فکر می کنم کاش این فرضیه سال 2012 راست بود همه از دست همه چی راحت میشدیم میرفت پی کارش confused

ولی ما هم برای خودمون خدایی داریم و اونها هم خدایی دارن ...
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
باید با 20:30 تماس بگیریم مطرح کنن

دوسته من و مامانش ام اس داره باید ماهی 800000 تومان دارو بخرن دارن دیوونه میشن
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
فاطمه من پیش 9تا دکتر رفتم حتی تا تهرانم اومدم فقط واس اینکه مامانم فکرش مثل تو بود

اما همه ی دکترا نظر + دادن الانم خدارو شکر مشکلی ندارمدوستامم مه مصرف می کنن مشکل ندارن

اینو بدون که ایران مغز متفکرهای زیادی داره پس دست کم نگیرشون

اگه د بود تا حالا منو امثال من که مصرف کننده بودیم اعتراض می کردیم

خیالت رلحت باشهicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

فاطمه عزیز مثال شما درست نبود.به شما توصیه میکنم اول در همین سایت در مورد سینووکس و مراحل تهیه اون و اعتبارش تحقیق کنی تا بدون اطلاعات لازم ، در مورد داروی عده زیادی از بیماران اینطور نگی که چند نفر ناامید بشن . من بخاطر خودم نمیگم چون این حرفا روی من که کم سن و کم تجربه نیستم اثر نمیذاره، از این نگرانم که این حرفای نسنجیده روی عده ای دیگه اثر بذاره .
برای اطلاع دوستان عزیزم اینو بگم که بیمه تکمیلی من هزینه داروی خارجی رو در صورت تجویز پزشک می پردازه.
چون شما گفتین فوق تخصص های مغز و اعصاب ، من اسمشون رو خواستم .چون با توجه به نام دکترهایی که بچه ها میرن ، ندیدم هیچ کدومشون فوق تخصص باشن. همه متخصصن.قوانین سایت هم اجازه میده تمام دکترهای مغز و اعصاب رو در جای خودش معرفی کنین.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2011/08/27, 03:31 PM)فاطمه زهرا نوشته است: من به خاطر قوانین سایت اسم نمی یارم. ولی اگه کسی می خواهد خودروی ملی رو با فرضا تویوتا مقایسه کنه، داروی ایرانی رو هم با خارجی مقایسه کنه. من اگه ایرانی بزنم (به خاطر مسائل مالی یا تحریم یا ...) هیچ وقت تعصب نخواهم داشت که ما می توانیم....ما می توانیم جنگ را پیروز شویم ولی به بهانه چقدر کشته؟ دعوا فقط سر دارو نیست عزیز...

یه تجربه تلخ رو براتون می گم.تا اینقدر گول القاب رو نخوریم!
سال 1382 بی خبر از روزهای سختی که انتظارم رو می کشه بدلیل مشکل دوبینی
پیش یک چشم پزشک با وجدان رفتم ایشون چیزی در مورد حدسش از مشکلم نگفت ولی تاکید کرد که حتما یک متخصص مغز واعصاب من رو ویزیت کنه. من هم پیش یک پزشک فوق تخصص رفتم و بعد از ساعت ها انتظار ساعت 11:30 شب من رو ویزیت کرد وگفت آگه تا یه ماه برطرف نشد بیا و ممکنه در اثر سرما باشه.ظرف یکی دو هفته مشکلم رفع شد و زمستان 83 در اثر بروز حمله ام اس در من تشخیص داده شد!
فوق تخصص اون آقا به درد جرز لای در هم نمی خوره اما آگاهی اون چشم پزشک افتاده قابل تحسین بود.
happy0065.gif
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
(2011/08/27, 08:39 PM)successful نوشته است: یه تجربه تلخ رو براتون می گم.تا اینقدر گول القاب رو نخوریم!
سال 1382 بی خبر از روزهای سختی که انتظارم رو می کشه بدلیل مشکل دوبینی
پیش یک چشم پزشک با وجدان رفتم ایشون چیزی در مورد حدسش از مشکلم نگفت ولی تاکید کرد که حتما یک متخصص مغز واعصاب من رو ویزیت کنه. من هم پیش یک پزشک فوق تخصص رفتم و بعد از ساعت ها انتظار ساعت 11:30 شب من رو ویزیت کرد وگفت آگه تا یه ماه برطرف نشد بیا و ممکنه در اثر سرما باشه.ظرف یکی دو هفته مشکلم رفع شد و زمستان 83 در اثر بروز حمله ام اس در من تشخیص داده شد!
فوق تخصص اون آقا به درد جرز لای در هم نمی خوره اما آگاهی اون چشم پزشک افتاده قابل تحسین بود.
happy0065.gif

من هم چنین مشکلی داشتم
من یک سال پیش رفتم پیش متخصص و ایشون منو به MRI نوشتن اما از روی جواب چیزی نفهمیدن و بهم گفتن با استراحت خوب میشم و مشکل من روز به روز بیشتر شد تا بعد یک سال پیش یه دکتر عمومی رفته بودم که اون ام اس رو با دیدن من تشخیص داد حتی معاینه هم نکرد و منو معرفی کرد به متخصص مغز و اعصاب و اونم با ورودم تشخیص داد وجالب این بود که وقتی جواب MRI سال قبل رو دید دیونه شده بودو هر چی از دهنش در اومد به دکتر گفت و گفت اگه همون سال قبل تشخیص داده میشد با چند ماه دارو مشکلم حل میشد اما حالاباید تا آخر عمر دارومصرف کنم
حالا بی عرضه بودن یه دکتر با زندگی من و آینده ام بازی کرد
اما من خیلی خوشحالم که اینجا هستم
تو میرقصی و من عاشق شدن رو یاد میگیرم
تو میخندی حواست نیست من آروم میمیرم
 تشکر شده توسط : successful , # پریسا # , warrior , زهرا59 , hamnafas , Prime
ناصر جان
بهت قول می دم یه روزی ام اس به خاطراتت می پیونده.ولازم نیست تا آخر عمر دارو مصرف کنی.agreement2
تا شقایق هست زندگی باید کرد.love28
 تشکر شده توسط : MAHDI , naser_m
ای خدا
من اکستاویا میزنم خارجیه و ایرانی نداره کی قراره بیان سراغ این یکی خدا میدونه
اینجا(رشت) که من آوونکسو دونه ای 110 هزار تومن خریدم نمیدونم که تهران یا بقیه شهرها قیمتش چقدره
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارائه خدمات هوشمند به بیماران ام اس محمود 41 33,294 2019/06/02, 08:29 AM
آخرین ارسال: parisaa
  بودجه بیماران خاص کاهش یافت nahid 3 2,160 2019/01/03, 01:38 PM
آخرین ارسال: minas
  راه‌اندازی شبکه مراکز جامع خدمات بیماران خاص nahid 0 1,395 2018/11/12, 06:15 PM
آخرین ارسال: nahid
  درمان بیماران ام-اس در پژوهشگاه رویان محقق خواهد شد hamdam 22 19,414 2018/10/12, 06:38 PM
آخرین ارسال: kohedard
  بیماران خاص نگران دارو نباشند nahid 0 1,833 2018/07/24, 07:35 PM
  حمایت بیمه ای بیماران ام اس nahid 0 1,958 2018/01/17, 06:34 PM
  رایزنی مجلس با وزارت بهداشت برای تعیین تکلیف هزینه های درمانی بیماران خاص nahid 0 1,986 2017/12/14, 06:46 PM
  ورود جلیقه های خنک کننده ویژه بیماران MS به بازار yummy 66 40,304 2017/02/14, 07:58 PM
آخرین ارسال: pesareshoja_ir71
  مشکل اصلی و خاص بیماران «ام.اس»، مشکل بیمه آن‌هاست paeazan 3 4,707 2016/04/18, 11:54 AM
آخرین ارسال: بابک ابو علی زاده
  توقف واردات داروی آرژانتینی ام اس ( اکتووکس) یه غریبه 10 8,223 2016/04/14, 11:38 AM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست