•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
داروي خوراكي ام اس
احمد رضا جان
اسم دارو چیه ؟
می شه قیمت شو در آورد
فقط به اسمش نیاز است
یادت باشد گاهی اوقات بدست نیاوردن آنچه می خواهی نوعی شانس و اقبال است.
در روز تولدت درختی بکار،که در سبزی دنیا تو هم سهیم باشی .
طوری زندگی کن که هر وقت اطرافیانت خوبی، مهربانی و بزرگواری دیدند، به یاد تو بیفتند.
(2010/09/23, 03:30 PM)احمدرضا نوشته است: سلام بچه ها کسی در مورد داروی خوراکی که تو آمریکا استفاده میشه اطلاعاتی داره.من فقط میدونم که شخصی داره ازش استفاده میکنه اما هزینش خیلی بالاست(20دلار)confused2که متاسفانه آمریکا واسه ایران تحریمش کردهangry.و هنوز جوابی نکرفته.امیدوارم جواب بدهrolleyes

سلام
دو داروی خوراکی وجود داره
یکی جلینا (گلینیا) یا Gilenya که جزو دارو های اصلی (جای آمپول ها) طبقه بندی میشه. قیمت این دارو هم برای مصرف یک سال بیش از 30 هزار دلار است.
و یه داروی دیگه که برای بهبود راه رفتن ساخته شده.

غیر از این هم داروی خوراکی دیگه ای نداریم. البته شرکت EMD Serono اقدام به ثبت داروی جدیدی کرده که یک بار توسط FDA (نظام سلامت غذا و دارو آمریکا) برگشت خورد و قبول نشد.

نکته ی دیگه اینکه هرگز و هرگز هیچ دارویی توسط آمریکا و بقیه ی کشور ها تحریم نشده و نخواهد شد. چون تحریم غذا و دارو خلاف همه ی کنوانسیون های سازمان ملل است.
(لازم بذکر است ممکن است مواد سازنده ی یک دارو نه خود آن که مشترک در ساخت و یا استفاده از موارد شامل تحریم است؛ هم در لیست تحریم باشد.)
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : نازلی , nahid , montazer , نسیم
لطفا خبرهای پزشکی و دارویی به ویژه خبرهای مربوط به ام اس با ذکر منبع و تاریخ باشه. البته این جزء قوانین سایته نه گفته من.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
من فكر ميكردم قرص جايگزين آمپول كه بياد،ارزونتره.اما حالا كه اومده براي هر ماه هزينش4 ميليون تومنه!(اينو پرستار بتافرون گفت)دعا كنين مثل آمپول دولت يه فكري بكنه.من از آمپول خسته شدم مخصوصا حالا كه ميدونم قرصشم هست.حالا شده دست ما كوتاهو خرما بر نخيل!
یه داروی خوراکی بود که گفتین ایران داره میسازه جای قرص فکر کنم اسوه دارو میسازه

اون چی شد؟
دیگه خبری نیس.اینا طرح روحیه دادن به بیماران هست دیگهconfusedمن هنوز 1 سال از شروع تزریقم نگذشته واقعا خسته شدم کی این قرصه میاد؟
گفتین صحرائیان روش کار میکنه.چی کار میکنه؟!!!!!!!!!
چرا این دکترا درساشونو خوب نمیخوننconfused2

laughing3laughing3laughing3

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

من ترجيح ميدم خارجيشو بخورم.حالا كو تا اينا تحقيقاتشون تموم شه؟!

(2009/11/20, 09:09 AM)Sina نوشته است: هه هه
الکی خودتون و خوش نکنین که من اصلا از پرستار جماعت خوشم نمیاد� Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
الکی هم شلوغش نکنین خبری نیست ... جنبه داشته باشین ... یکی میخواد یه حرفی بزنه یه تعریفی بکنه الکی هل نکنین .

منم به مهدی میگم اینجا خوب نیست آمپول میزنه...Confused:35:

ای سراپا همه خوبی
تک و تنها به تو می اندیشم
سلام دیروز پیش دکترم بودم میگفت دارویی داره میادکه برای اونهایی که توی راه رفتن مشکل دارن خوبه
البته میگفت نمیدونم هنوزایران اومده یانه
ای بابا چرا هیچکی از داروی ایرانیش که واسه عود و فروکش کننده هست خبر نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

دکتر من گفت اینا ثابت نشدن خیلی دارو ها اومدن اما بعد یه مدت فهمیدن که.....
خلاصه گفت که حالا حالا ها ایران نمیان اینا.البته اینا رو دکترم گفتconfused2

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • ...
  • 11
  • بعدی