•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حمله چه مشخصاتی داره ؟
(2009/07/03, 07:35 PM)sara نوشته است: مينا جون همونطوري كه بچه ها گفتن حمله تو هركي فرق مي كنه عزيزم
من از اول شروع بيماريم چهار تا حمله داشتم
يكي گزگز وحشتناك پام طوريكه زياد كه راه مي رفتم احساس مي كردم توي پاي راستم خاليه وپا ندارم
دوم اينكه چند روز به شدت دوبيني داشتم وسوم اينكه دست راستم بي حس شده بود بطوريكه نه مي تونستم چيزي
بنويسم نه چيزي رو توي دستم نگه دارم حتي دگمه مانتوم رو به زور مي بستم وچهارم اينكه وقتي سرم رو پائين مي آوردم
احساس مي كردم به دستهام جريان برق وصل كردن.
عزيزم بين حمله اول تا سه تاي بعدي حدود يه سال فاصله بود اما سه تاي بعدي هركدوم كمتر از شش ماه اتفاق افتادن
مينا جون نوع حمله رو پزشكت بايد مشخص كنه. بعضي وقتها حالتهايي پيش مي ياد كه ما فكر مي كنيم يه حمله جديده
ولي دكتر اينطوري فكر نمي كنه.
پس اگر احساس كوچكترين تغييري در وضعت كردي فوري با دكترت تماس بگير.
man har moghe in halato daram kasi bavar nemikone va doctoram mige tavahome dar sorati ke khili azyatam mikone va modavemeangry3angry3angry3angry3angry3sad2confused2
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , saeed aygani , pariya1361
چند سال پیش یه شب طوری دستم خارش گرفت ازخواب پریدم فکرشم عذاب آوره,یادش بخیر وقت امتحانات آخر ترم بودخودکارنمی تونستم تودستم نگه دارم, فقط دعا میکردم که خدا این تحملو بهم بده که تاآخر امتحانام حداقل خودکار تودستم بمونه,خدارو شکر امتحانام تموم شد,
یکی از دوستان میگفت حتما قراره با کامیون پول بیاد دستت:60::60:
wink2بعد دوسه هفته هم دستم خارشش کم شد,چند سال بعد فهمیدم msدارم,ولی هنوز واسم سوال هست که اون خارش حمله بود یانه؟
البت هنوز منتظر هستم کامیون بیاد
خدا مرا مورد لطفش قرارداده...
 تشکر شده توسط : ayda.m , همسر یک قهرمان , کارین , glassheart , mahdiye1989 , DavidBili , neghar , saeed aygani , pariya1361
منم زیر پوستم خــــــــــــــارش عجیبی حس کردم
هم دست هم پا
فکر میکنم حمله بوده دیگهConfused
همه چی آرومه.....
دل من استثناست....Blush
 تشکر شده توسط : Exhautless , FBF , کارین , mahdiye1989 , neghar , saeed aygani , pariya1361
چهل روز پیش کرتون زدم.انروز دوباره تاری جشم و دوبینی دارم.
من نمیخوام باز کرتون بزنم
ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﯼ ﺩﯾﮕﺮﺍﻥ ﻗﻀﺎﻭﺕ ﻧﮑﻦ ﭼﻮﻥ ﻣﺘﻔﺎﻭﺕ ﺍﺯ ﺗﻮ ﮔﻨﺎﻩ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ ...
 تشکر شده توسط : saeid , کارین , mahdiye1989 , omid_nejad , neghar , movahedi , saeed aygani , pariya1361
من این سوال رو از دکتر پرسیدم گفت که تا جاییکه علایم خفیف باشه و می تونی تحملش کنی نیاز نیست به پزشک مراجعه کنی به مرور زمان خود به خود خوب می شه (3 الی 6 ماه)
ولی اگر زندگی عادی رو مختل کنه نیاز به استفاده از کورتن هست اینم گفت که چه با کورتون چه بدون اون علایم خوب می شن فقط زمانش فرق می کنه
مثل سرماخوردگی که آدم از دگزا استفاده میکنه اگه نزنه هم نهایتا 7 روزه خوب می شه.
درد یک پنجره را پنجره‌ها می‌فهمند
معنی کور شدن را گره‌ها می‌فهمند

سخت بالا بروی، ساده بیایی پایین
قصه‌ی تلخ مرا سرسره‌ها می‌فهمند
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , cloner , مریم۷۲ , omid_nejad , neghar , saeed aygani , ارزو , pariya1361
(2014/09/18, 05:12 PM)sms نوشته است: من این سوال رو از دکتر پرسیدم گفت که تا جاییکه علایم خفیف باشه و می تونی تحملش کنی نیاز نیست به پزشک مراجعه کنی به مرور زمان خود به خود خوب می شه (3 الی 6 ماه)
ولی اگر زندگی عادی رو مختل کنه نیاز به استفاده از کورتن هست اینم گفت که چه با کورتون چه بدون اون علایم خوب می شن فقط زمانش فرق می کنه
مثل سرماخوردگی که آدم از دگزا استفاده میکنه اگه نزنه هم نهایتا 7 روزه خوب می شه.

سلام
3 تا 6 ماه زمان کمی نیست! تحملش صبر ایوب میخواد
تا خدا بنده نواز است به خلقش چه نیاز !؟
میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنمsmiling
 تشکر شده توسط : neghar , saeed aygani , pariya1361
من بالا زانوم چند روزی سوزن سوزن شد وحشتناک به نظرتون احتمال حمله دارم اگه کسی خبر داره بهم بگه لطفا
 تشکر شده توسط : saeed aygani , tinookhe , pariya1361
دو بینی .تاری شدید بینایی.سرگیجه شدید.سوز سوزن شدن .و بی حسی در بدن بیشتر از 24 ساعت.و حمله ها هیچ وقت ام اسی به ام اسیه دیگر مشابه نیست.
menmenmenmenmenmenmen
 تشکر شده توسط : movahedi , kohedard , pariya1361
من یه هفته فقط دست و پای راستم میلرزید
نه از این لرزشای معمولی بیشتر شبیه رعشه بود
میرفت و میومد یه ساعت خوب بودم 5 دقیقه بد
رفتم دککتر گفت از اضطرابهDodgy
روم نشد بپرسم ار دکتر که ممکنه بخاطر به هم خوردن هورمون های ماهانه باشه یا نه icon_cryashamed0006.gif
به هر حال الان خوبم icon_biggrin
این روزای سختو که بگذرونم، میزنم رو شونه خدا و میگم :
جنبه رو حال کردی ؟!!
 تشکر شده توسط : saeed aygani , movahedi , ارزو , pariya1361
سنگینی دست وپاangry3
 تشکر شده توسط : saeed aygani , kohedard , pariya1361

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5(current)
  • 6
  • 7
  • 8
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آیا لیزر برامون خطر داره ؟ آیدا 15 7,425 2017/02/21, 11:46 AM
آخرین ارسال: AVID2000
Rainbow ام اس و تعداد حمله ها ! نگین م 11 7,932 2016/06/05, 09:41 PM
آخرین ارسال: سمیرا67
  حمله جدید درست بعد از پالس کرتن Kamyar 11 7,746 2016/03/21, 12:49 PM
آخرین ارسال: آنا
  کپسول Wellwoman برای بیمار ام اس ضرر داره؟ paeazan 5 33,453 2015/10/28, 08:05 AM
آخرین ارسال: glassheart
  آیا علایم من نشانه حمله است ؟ m.moza 87 46,828 2015/06/25, 09:36 AM
آخرین ارسال: ehsanm
  نظر پزشک شما برای قطع تزریق در صورتی که چند سال حمله نداشته باشید afsaneh 47 33,083 2014/04/04, 09:29 AM
آخرین ارسال: موناامیدوار
  چه بيماري خود ايمني ديگه اي شبيه دويك و ام اس وجود داره.؟ warrior 2 8,950 2013/02/24, 11:00 AM
آخرین ارسال: maryamnaji11

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان