امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حرف شنوی همسر،صد در صد تضمینی
(2013/04/28, 06:30 AM)ostad2000 نوشته است: صادق جان بندگی دیگه
الان دوره ی استثمار مرداست دیگه
باید ما مردا قبول کنیم که دورمون تموم شده
باید از خانوما حرف شنوی داشته باشیم تا خانوما موفق باشن
شمام سعی کن شرایط جدید رو بپذیری

angry2angry2angry2angry2angry2angry2
HuhHuhHuh
DodgyDodgyDodgy
angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2angry2
دردم نهفته به از طبیبان مدعی
باشد که از خزانهء غیبش دوا کنند
innocent0001.gif

آقایون همیشه هر کاری دوست دارید بکنید.یه مدت تو زندگی دعوا و مشاجره دارید بعد زنتون عادت میکنه هی الکی گیر نمیدهlaughing3
حدیث قدسی:
هر گاه عبدی گناه می کند قطعه ای از زمین که در آن محل این گناه را انجام داده است از خدا اجازه می خواهد بنده را در کام خود فرو ببرد و آن سقفی که روی سر آنهاست از سقف بناها یا آسمان است از خدا اذن می طلبند که بر سر آنان خراب شود .
اما خداوند متعال می گوید :
دست از بنده من بردارید و به او مهلت بدهید زیرا شما او را خلق نکرده اید اگر او را خلق کرده بودید به او رحم میکردید.
sad2
نه جناب اینطوری هم نیست
خانوما اقتدارشون بیشتر از این حرفاست
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
سعید جون من متاهل ام انجام دادم جواب داد.باورکن.confused2
حدیث قدسی:
هر گاه عبدی گناه می کند قطعه ای از زمین که در آن محل این گناه را انجام داده است از خدا اجازه می خواهد بنده را در کام خود فرو ببرد و آن سقفی که روی سر آنهاست از سقف بناها یا آسمان است از خدا اذن می طلبند که بر سر آنان خراب شود .
دست از بنده من بردارید و به او مهلت بدهید زیرا شما او را خلق نکرده اید اگر او را خلق کرده بودید به او رحم میکردید.
sad2
امیدوارم ماهم در اینده موفق بشیم
ایییییییییییییییول به شما
اسم زیبای اباالفضل
نمک زندگیمونه
انشاالله اقا سعید
icon_biggrin
حدیث قدسی:
sad2
 تشکر شده توسط : saeid
اقا حيدر زحمت كشيدي ها اما چرا درباره زنها ننوشتي؟icon_cryچرا نگفتي مردها با زنها چطور حرف بزنن؟Smile (52)بنده خدا خانومها كه با هزار زبون قوربون صدقه شوهرهاشون ميرن اما اين مردها كه همش سكوت ميكنن و بيخيال نشون ميدن وقتي هم بخوان حرف بزنن همچين....confusedخلاصه يكطرفه به قاضي رفتي ديگه نشدangry2از طرفي همه چي دوطرفه بايد باشه نه اينكه همش ما خانومها مواظب غرور اقايون باشيم اخرش ادعاشون هم بشهwink2
والله ما همه اين كارها رو داخل خانواده كرديم و نتيجه نگرفتيم دور و برمون هم ديديم كيا خوشبخت تر هستن..پس برا اينده چيكار كنيم بنظرتون؟confused2
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
من نمیفهمم این خانوما خوشبختی رو تو چی میبینن؟!!confused
همه مردا میتونن جلو بقیه یه جوری رفتار کنن که انگار خیلی حرف خانومو گوش میدنAngel اما تو خونه پدر زنه رو درمیارنfighting0030.gif
خوشبختی یه حسه تو وجودتونlove28
این کارایی که چیپ چیپ گفته انجام بدیدBlush
گوش کنید دیگه ای باباangryangryangry
innocent0001.gif

زنها توجــــــــــــــــــــــــــه ميخوان اقا صادق اين توجه گفتن دوستت دارم و بله چشم نيست بلكه ميتونن بگن اين رنگ بيشتر بهت ميادwink2يا حتي بگن بنظر من اين و نپوشي بهتره با اينكه نظر منفي هستش اما زنها ميفهمن كه مردشون بهشون توجه ميكنه گاهي بي توجهي ذاتي مردها بيخيالي و بي محبتي تلقي ميشه و باعث خيلي اختلافها و دل شكستن ها و حتي لغزش ميشه من اين شكايت و از بيشتر خانومها شنيدم و نتيجه اش و هم ديدمconfusedبيشترخانومها دوست دارن به مردشون تكيه كنن و بهش اعتماد بنفس بدن لاقل تو شوهر من كه اينطوره بدشون مياد مردگردن كج كنه angry2اما مهم اينكه محبتشون و تو رفتار و توجه و نظر دادن و حرف زدن درباره مسائل نشون بدن نه با خريد كادو و تاييد كردن كاري كه خانوم انجام ميدهagreement2بيشترخانومها دوست ندارن زندگيشون زبونزد خاص و عام بشه برا همين دلشون ميخواد تو جمع و جلو ديگران مهربون و اروم و با احترام با هم برخورد كنن همين دستور دادن اشتباهه حالا از طرف هر كي باشه ..همينwink2
حالا شما خون ات و كثيف نكن پشه هااا گناه دارنTongue
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : آقا صادق
بخودم فول دادم این هفته با خانوما خیلی مهربون باشم!!!icon_question
چشم...
innocent0001.gif

تشکر شده توسط : پروانه