امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توليد داروي «ام.‌اس» با پايه گياهي در کشور - آغاز ورود به فاز انسان
منم يجورايي با آيدا موافقم
من يه رفيق داشتم صبح كه از خواب پا ميشد دو سه تا قرص مينداخت بالا ميومد سركوچه پلاس وا ميستاد الانم يك پزشك دلسوزه laughing3laughing3laughing3laughing3 با سهميه خوب رفت دانشگاه
البته چند سالي ميشه من ازش خبري ندارم confused2
خوب باشيد و خوب بمانيد
حرفاتونو تا حدي قبول دارم.اما شايد بشه دكتر ايراني خوب پيدا كرد اگرچه كم هستن و شايد انگشت شمار اما هستن.smilingsmiling
در میان من و تو فاصله هاست
میتوانی تو به لبخندی این فاصله را برداری.......
پزشكاي ايراني جزو بهترين پزشكاي جهان به حساب ميان
واقعا ما پزشكاي خيلي كار درستي و كار بلدي هم داريم درسته تعدادشون محدوده ولي هستن و نبايد ناديده گرفته بشن.
هيج جاي دنيا و تو هيچ مبحثي همه چيز كلي نيست

مثه اينه كه بگيم معلماي ايران به درد نمي خورن اونوقت چه جوري و با چه رويي تو چشماي آيدا و آرام و كيميا نگاه كنيم بگيم شما ها رو ناديده گرفته بوديم!!!!!!!
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
 تشکر شده توسط : pariya , Matilat
البته من حرف آيدا رو بطوره كامل رد نميكنم
ميدوني؟ پزشكا هرچقد هم خوب باشن وقتي از هر صدتاشون 1 ي شون اونجور كه آيدا ميگه باشن ، يهو بنظر مياد همه ي اون 99تايه ديگه بدن
درحاليكه اينطور نيست . فقط چون بدي نمودش بيشتره و كلن پزشكي شغله بسيار بسيار حساس و hirisck ايه كلن همه پزشكا بايد خيلي حواسشون به عملكردشون باشه و جوري نباشن كه بخاطره اشتباهشون 99 پزشكه ديگه رو هم بدنام كنن
همين
حال كردين روشنفكري Smile (52)
نبينم ديگه كسي از پزشكا بد بگه ها angry
آنارام باشید
(2010/05/03, 11:42 AM)anaram نوشته است: حال كردين روشنفكري Smile (52)

icon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cryicon_cry
"چقدر ابد زمان اندکی ست برای آنکه به کفایت کنارت باشم...
[نبينم ديگه كسي از پزشكا بد بگه ها angry
آني كسي بدشونو نگفت كه فقط خاطره تعريف كرديمTongueSmile (52)
خوب باشيد و خوب بمانيد
من از داروهای گیاهی در فاز انسانی نتیجه گرفتم. اما نمیدونم چرا در این سایت کسی حاضر نیست باور کنه!
البته افرادی که از نزدیک آشنایی دارند یقین دارند و این طبیعی هست که آدم کسی را که نشناسه به خودش و حرفاش اطمینان نکنه، منهم توقع ندارم اما دست کم میتونید یه مقدار روش تحقیق کنید.
 تشکر شده توسط : omidvar
الان این دارو در چه مرحله ای هست؟؟؟؟؟؟

گفتی گل گیلاس عمرش از همه کوتاه تر است و با بادی می ریزد.
اما من لحظه ای را به یاد دارم که گل زندگی ام پژمرد با یک حرف،
باد هم نمی وزید...
 تشکر شده توسط : mehdi.abdn
(2010/05/03, 11:31 AM)nazaninn نوشته است: پزشكاي ايراني جزو بهترين پزشكاي جهان به حساب ميان
واقعا ما پزشكاي خيلي كار درستي و كار بلدي هم داريم درسته تعدادشون محدوده ولي هستن و نبايد ناديده گرفته بشن.
هيج جاي دنيا و تو هيچ مبحثي همه چيز كلي نيست

مثه اينه كه بگيم معلماي ايران به درد نمي خورن اونوقت چه جوري و با چه رويي تو چشماي آيدا و آرام و كيميا نگاه كنيم بگيم شما ها رو ناديده گرفته بوديم!!!!!!!

چون خیلی خوبن هیچ جای دنیا پزشک ایرانی رو قبول نمیکنه باید اول شصتا امتحان بدن تا سوادشونو ثابت کنن بعد قبولشون میکنن میدونی معلمی مزایایی نداره که بخوان افتخاری به ما ها بدن نه امکانات خاصی نه حقوق بدرد بخوری اونا چیزای بدرد بخورو برای تحفه های بیسوادشون بر میدارن
عزيزان . مشكل اينه كه شرق و غرب همچين دارويي نتونستن پيدا كنن . اما ايران سرافراز ما
قبل از تاسيس يه پالايشگاه نفت . يا قبل از ساختن يه خودرو درست درمون يا ساختن
يه هواپيما ساده 10 نفره يا يه قطار كه 200 كيلومتر نه 120 كيلومتر در ساعت . يا يه
جاده سالم تو كشورمون . يا يه سيستم فيل تريگ كه با يه i p ساده ازش رد شد .
يا يه بيمه ي درست حسابي برا بيماران ام اسي . يا يه 200 متر مونو ريل تو تهران .
يا .... بگم ؟ بگم ؟ به اين حد رسيده كه دارو بر پايه گياهي بده تو بازار ؟؟؟
خدايا خودت به ما رحم كن .
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
 تشکر شده توسط : ayda , محمود , zaynab , hamid

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ام اس چگونه آغاز میشود niloofary 0 2,007 2015/12/23, 11:50 AM
آخرین ارسال: niloofary
  داروي ( آلبوترول ) مخصوص بیماری آسم ، بر بيماران مبتلا به ام اس تاثی aztab 2 3,576 2010/09/15, 07:03 PM
آخرین ارسال: zaynab

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان