امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توانایی ها و استعداد های من
(2012/07/23, 06:22 PM)ehsan 10054 نوشته است: خيلي فكر كردم چه استعدادي دارم به اين نتيجه رسيدم تو ارطباط برقرار
كردن استعداد دارم

احسان داداش من یکی که تو اولین برخورد مریدت شدم داداشم.
خیلی دوستت دارم. این که تو داری استعداد نیست مهارته.
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : شادی فارسی , ehsan 10054
(2012/07/23, 06:22 PM)ehsan 10054 نوشته است: خيلي فكر كردم چه استعدادي دارم به اين نتيجه رسيدم تو ارطباط برقرار
كردن استعداد دارم

آقا احسان شما تو املا هم استعداد شگرفی داری.......laughing3
(ارطباط=ارتباط).confused...نمره شما شد 19...بیشتر دقت کن evilgrin0039.gif

شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : ثریا , شادی فارسی , ehsan 10054 , رز سفید , saba.
سلام حالا نوبت منه من از بچگی تا دلتون بخواد شیطون وبازیگوش بودم دنبال چیزای جدید.تو هر کاری قدم میذارم باید به نحو احسنت تمومش کنم وگرنه وجدان درد میگیرم.اما تو ارتباط برقرار کردن عاطفی وعاشقانه صفرم.دوستان شما بگین چکارکنم
روزگارغریبی است
 تشکر شده توسط : amirfarhag , ehsan 10054 , ارزو , saba.
استعداد خاصی که بخوام بگم نداشتم...به ادبیات علاقه مندم فقط ذر حد اینکه بخونم نمیتونم خودم چیزی خلق کنم...اما کلا اثار ادبی زیاد میخونم مخصوصا کلاسیک...
ریاضیاتم خوب بود ...
موسقی سنتی هم اواز کار کردم...
اما اینکه حالا تو هر کدام از این موردها به حد مطلوبی رسیده باشم نه خودم فکر نمیکنم...
شاید مریضیم بهم یاداوری میکنه باید دست بجمبونم وقتی نیست
[تصویر:  43679430772591471299.gif]

تشکر شده توسط : amirfarhag , پروانه , ورپریده , Amir
اقا سروش منظورتون از حرفتون که مریضیم میگه دست بجنبون وقتی نیست چی بود
روزگارغریبی است
 تشکر شده توسط : sooorooosh
سروش جان منظروت و از اینکه مریضیم بهم یاد آوری میکنه مهلتی نیست نمیدونم چیه ؟
ولی باید بدونی که چه مریضی باشه چه نباشه از همیشه فرصت برای لذت بردن زیاده
از طرفی هم نباید تک تک این ثانیه ها رو از دست بدیم

شما که آثار ادبی زیادی خوندی حتما آقای کامو رو که آواتار بنده هست میشناسی که میگه :
دیروز و فردا دست به یکی کردند. دیروز با خاطراتش و فردا با وعده هایش. وقتی چشم گشودم امروز گذشته بود.
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : MEGA , sooorooosh , fireboud , نگار1353 , hamid t , neda.n , رز سفید , paeazan , ارزو , MFhealth , liliyam , sargol , ابراهیم , saba.
خب نوبت منه ........
اول از همه من استعدادی رو میگم که با ام اس به نقطه اوجش رسیدevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
اون استعدادم تو پیچوندن کلاساها بود به قدری سر معلما رو خوب کلاه میزاشتم که خودم عذاب وجدان میگرفتمconfusedconfusedconfused
با اومدن ام اس که دیگه از من حرکت از ام اس برکت evilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifevilgrin0039.gif
خب نتیجش هم این شد که دبیرستان رو با احتساب پیچوندنام 2 ساله تموم کردمTongueTongueTongueTongueTongueTongue
فعلا داشته باشید تا کشف استعدادهای دیگر........
دنیا از من که گذشت ولی بعد من مهربون تر باش
 تشکر شده توسط : neda.n , ehsan 10054 , MEGA , ارزو , saba.
كردن استعداد دارم

یعنی ها من عاشق این استعدادت در خلق کلمات با دیکته جدیدم!!!agreement2
آقا اجزه ما استعداد خوبی در روابط عمومی، مدیریت ،سرچ های اینترنتی ، نوشتن نثر ، نقاشی ،تقلید صدای کودک ، زبان آموزی و . داریم!!
رزومم خوب بود؟
استخدام می شم یعنی؟
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , ارزو , parisa2011
من استعداد ویژه ای تو ایجاد انگیزه و نیروی مثبت در افراد دارم و تمام افرادی که با من در ارتباط هستن دوست دارن ازم مشاوره بگیرن البته من خیلی تخصصی کار نمی کنم اما نمی دونم چرا افراد انگیزه و هدف زیادی پیدا میکنن بعد از اینکه مشکلشون رو به من میگن منم دارم ازاین فرصت استفاده میکنم میخوام تو رشته ی روانشناسی ادامه تحصیل بدم البته باید بگم خیلی سخته و نیاز به پشت کار زیاد داره که خیلی استعدادش در من وجود ندارهconfused2
البته صبر و تحمل هم جزء توانایی های زبان زد منهSmile (52) همین طور در حل کردن معماهای ریاضی بسیار مستعد هستم چون همیشه زمان بیکاری زیادی داشتم که برای اینکار بذارمconfused
 تشکر شده توسط : ارزو , saba.
من در زمینه غصه خوردن برای اطرافیان استعداد شگرفی دارم!!!!!!
agreement2استاد رفتن به انواع واقسام کلاسها را دارم مثل دوبله ,مربیگری رانندگی,فوریتهای پزشکی ولی تا به در بسته می خورم دیگه می زارم کنار همه چیزو ودوباره یک شاخه دیگه را انتخاب میکنم!!!! angry2
در کم حوصله بودن هم دستی بر آتش دارم!!!!!!!confused2
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : ارزو , paeazan , saba.

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان