•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزريق سينوكس
(2012/09/16, 09:38 AM)mysis نوشته است: یه سوال دیگه داشتم بعد از ترکیب آب مقطر و سینوکس شیری رنگ میشه بعد به صورت آب درمیاد یا شیری رنگ باقی میمونه؟

من سینووکس رو ندیدم ولی به احتمال زیاد مثل آوونکسه دیگه نباید شیری بشه.بعد از اینکه حل شد مثل آب بیرنگ میشه.
اگر فرضا ذرات معلق توش بود نباید تزریق بشه.

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : mysis , MFhealth , nahid
(2012/09/16, 09:50 AM)paeeze نوشته است: من سینووکس رو ندیدم ولی به احتمال زیاد مثل آوونکسه دیگه نباید شیری بشه.بعد از اینکه حل شد مثل آب بیرنگ میشه.
اگر فرضا ذرات معلق توش بود نباید تزریق بشه.

بله پاییزی جان به صورت آب شد من ترسیدم که خراب نشده باشه

ممنون از پاسخ شماicon_question
 تشکر شده توسط : paeeze
Rainbow 
اگر حمه اي نداشته باشيم بعد از جند سال امپول سينوكس به كل قطع ميشود؟
انسان هرگز حتي به مرگ هم تسليم نمي شود مگر زماني كه اراده اش ضعيف باشد(((اندوخته اي با ارزش تر از تندرستي نميشناسم)))
معيا اينكه شروع تزريق با 1/4 يا 1/2 تزريق باشهواسه سينووكس چيه؟
دكتر ما گفته با نصف شروع ككنيم تا 3 هقته بعد كامل بزنيم
اينيعني چجوري؟
فقط برای همه دعا کنید
منم دو هفته اول 1/2 زدم بعد کامل.

چیز خاصی نیست میخوان که بدن عادت کنه و ممکنه بیمار با دوز کامل عکس العمل بدی از خودش نشون بده(من اینطوری فک میکنم)

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : mehdernet2
دوستان خواهش میکنم کمک کنید! بخاطر خدا اگه خودتون الان آونکس میزنید و توی آبان ماه آونکس تونستید بالاخره بگیرید واسه من بنویسید از کدوم شهر هستید و چندتا بهتون دادن؟؟؟ من به این جواب واقعا نیاز دارم....کاشکی بچه هایی که الان آونکس میزنن از شهرهای مختلف اینو ببینن و جواب بدن Sad خیلِِِِِِِِِِِِِی به جوابش احتیاج دارم..تورو به خدا کمک کنید هرطور که میتونید.... sad
salam khastam bedonam age podr in ampol mese ghors mongamed she moshkeli hast ke azash estefade konam ,aya mishe dobare daro ro gereft lotfan j mano bedinHuh
salam agha mane bichare hame avarezo daram tahamol mikonam mage nabayad faghat yeki dota az in avarez to ye nafar zaher she sad2Huh
میشه باز هم نفس کشید و زندگی کرد  
 تشکر شده توسط : movahedi
پودر سینوکس کلا منجمده،مثل یه قرص سفید.
بی بهانه بخندیم .....
دارو یخچالی هست ولی نباید منجمد بشه فکر کنم توی دستورش هم نوشته . شاید دیگه قابل استفاده نباشه باید بپرسید از شرکت سیناژن و یا داروخانه ای که میگیرید.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2013/03/28, 04:11 PM)minoshka نوشته است: salam khastam bedonam age podr in ampol mese ghors mongamed she moshkeli hast ke azash estefade konam ,aya mishe dobare daro ro gereft lotfan j mano bedinHuh
salam agha mane bichare hame avarezo daram tahamol mikonam mage nabayad faghat yeki dota az in avarez to ye nafar zaher she sad2Huh

سلام
پودر داخل ویال منجمد نیست و نباید هم یخ بزند همانطور که در بروشور دارو نوشته شده است. متاسفانه نمی توانید از این ویال یخ رده استفاده کنید.
با همت و امید، ناتوانی خاطره ای بیش نخواهد بود.agreement2
 تشکر شده توسط : movahedi , paeeze , fireboud , neda.n

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 27