•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25(current)
  • 26
  • 27
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تزريق سينوكس
سینووکس عضلانیه
پس اصلا
هر جای که عضله بود تزریق می شه کرد

البته بجزء ساغ پا و ساغ دست
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : helli , ارزو
(2015/07/08, 05:01 PM)سمیرا67 نوشته است: حامد DodgyDodgyتوکار بزرگترا دخالت نکن برو بیرونDodgyDodgy
ناهید جون این که میگن سینووکس بافت عضله رون را میخوره درسته؟icon_cryicon_cryیعنی میگن به مرور جاش حالت سوراخ میشهicon_cryicon_cry

سمیرا جان آمپول سینووکس و اوونکس ممکنه در طولانی مدت این حالت رو به وجود بیاره... یعنی خوردگی و تحلیل رفتگی عضله. ولی اونقدر نیست که دچار وحشت بشی و فکر کنی یه سوراخ وحشتناک ایجاد میشه... پس نگران نباش و برای رفع این نگرانی میتونی به صورت چرخشی تزریق کنی...

(2015/07/08, 09:05 PM)سمیرا67 نوشته است: آقای بهنام به ما گفتن کمپرس سردconfusedconfused

پرستارهایی که آمپول من رو هم تزریق میکنن پیشنهاد کمپرس گرم میدن ...نه سردconfused2 اون هم همراه با ماساژ محل تزریق که این کار برای جلوگیری از سفت شدن محل تزریقه...
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
 تشکر شده توسط : ارزو
بعضی پرستارها کمپرس گرم بعضی ها سرد پیشنهاد میکنن
دوستان هماطور که کاربر عزیزمون(همراز) گفتن مهم عضله هست و برای اذیت نشدن بصورت چرخشی تزریق کنید.انشاله یه روز ازین تزریقا خلاصی پیدا میکنیم.
فقط فقط توکل به خدا و اعتماد بنفس و روحیه بالا میتونه کمکتون بکنهicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
(2015/07/08, 10:28 PM)بهنام65 نوشته است: عذر میخام کمپرس سرد
2تا ران پا
2تا باسن
2تا بازو
بصورت چرخشی

طفلی بازو! با همین زیرپوستیاشم من هی حس می کنم الان آمپول از اون طرف بازوم درمیاد وای به حال سینوکس و آونکسrolleyes
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
نگید اینطوری خواهشا. تو بازو ماهی 1بار زده میشه
خداروشکر ماکه مشکلی نداشتیم
 تشکر شده توسط : hamed_24
دوستانی که سینووکس میزنن و خودشون تزریق میکنن
توی سرنگ پرشده ی آب مقطر از اولش مقداری هوا هست . اونو شما خالی میکنید بعد با پودر مخلوط میکنید یا همون طور که هست با همون هوا به پودر اضافه میکنید ؟
من یه مدته که هر هفته به اون فضای خالی سرنگ از پیش پرشده نگاه میکنم و شک میکنم که هوا شو خالی کنم یا نه ؟! به احتمال زیاد با همین مقدار هوا گذاشتن که آب مقطر یک دفعه به داخل شیشه کشیده نشه ولی بازم شک دارم!confused2
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : طاهره.
بچه ها اون زمان که من سینووکس میزدم جوونیامlaughing3laughing3
پرستاری که اموزشم میداد میگفت بعد از هر تزریقی با روغن کنجد محل تزریقو ماساژ بده تا سفت نشه
شما هم اینکارو بکنید تا تزریق بدون دردی داشته باشید انشاللهicon_question
 تشکر شده توسط : ali1357 , ارزو , nahid
ناهید جون این که میگن سینووکس بافت عضله رون را میخوره درسته؟یعنی میگن به مرور جاش حالت سوراخ میشه

من كه چند ساله مرتب تزريق ميكنم اين موضوع در مورد من كاملا درسته.حس ميكنم پاهام لاغر شده و دقيقا همين شكل تو رفتگي كه ميگين ايجاد شده

(2015/07/08, 10:28 PM)بهنام65 نوشته است: عذر میخام کمپرس سرد
2تا ران پا
2تا باسن
2تا بازو
بصورت چرخشی

خيلي كار درستي انجام ميدين
دوستان توروخدا به فكر خودتون و اندام و زيبايي خودتون باشين سعي كنين يك جاي ثابت تزريق انجام ندين.
با توجه به اينكه چند ساله تزريق داشتم گفتم خدمتتون
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : nahid , طاهره.
دلم برای خودم بشدت سوخت!sad2sad
یعنی فقط خودم دارم تزریق میکنم ؟ همه پرستار یا یه نفر دیگه براشون تزریق میکنه ؟sad2
طاهره جون ، جای تزریق برای من دردناک نیست ، خود تزریق بالاخره عوارض سردرد و بدن درد داره که قرص مسکن نیاز داره.
آوا جون من چون خودم تزریق میکنم و غیر از عضله ران نمیتونم جای دیگه ای بزنم پس این تحلیل رفتن عضله مسلمه که پیش میاد. برای منم بله احساس میکنم تحلیل رفته ولی نه اون حد که میگین سوراخ میشه و... .
اگه میتونین خودتون نزنین تا به طور نوبتی توی عضله باسن و ران و کسانی که لاغر نیستن بازو تزریق بشه تا تحلیل نره.
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : طاهره. , hadisss , آنا
سیناژن نمیخواد مثه آونکس از این سوزنای خودکاری تولید کنه که مشکلات مردم کمتر شه؟ ما همیشه باید از فناوری 100 سال پیش استفاده کنیم؟rolleyes
حتی تووی رویاتم...؟!smiling

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 23
  • 24
  • 25(current)
  • 26
  • 27
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال