•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33(current)
  • 34
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاری دید
(2018/11/19, 06:26 PM)S.b.a نوشته است: سلام‌دوستان سوالی از خدمتتون داشتم خواهش میکنم منو راهنمایی کنین.چشم درد داشتم چند روز. پشت سرمم موازی با چشمم درد میکرد.هنگام چرخش هم سرگیجه مانند حالت شناور بودن داشتم .سر دردم پشت سرم سمت چپ پشت همان چشمم بود که سر درد سوزشی داشت.دیدم ی حالت خاصی شده بود ولی تاری با عینک محسوس نبود.با عینک دید کامل داشتم‌.معاینه ته چشمم توسط پنج چشم پزشک توسط اسلیت لامپ سالم بود .قطره ریختن معاینه کردن و گفتن عصب چشمت سالمه‌.پریمتری گرفتن اونم کاملا سالم بود.صبح ها ک از خواب پامیشم حدود ۲۰ ثانیه تاری دید دارم ولی خوب میشه زود.vep نگرفتم تا حالا خیلی نگرانم. الان نه اختلال دید دارم نه رنگارو بد میبینم. دیدم با عینک ۱۰ ۱۰ هست.

سوال دیگمم ام ار ای هست. ام ار ای مغز نخاع و گردن بدون تزریق سالم بود . ایا با تزریق لازمه؟نگرانم کمک کنین

اگر عصب چشم التهابی داشته باشه در پریمتری نشخص هست.
تاری دید ام اس با عینک خوب نمیشه 
ام آر آی بدون تزریق مشخص میکنه پلاکی دارید یا نه و باتزریق فقط فعال یا غیر فعال بودنشون را نشون میده، پس وقتی بدون تزریق چیزی نشون نداده، باتزریق احتیاجی نیست
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
 تشکر شده توسط : پریا حقیقت پور
(2018/11/19, 06:26 PM)S.b.a نوشته است: سلام‌دوستان سوالی از خدمتتون داشتم خواهش میکنم منو راهنمایی کنین.چشم درد داشتم چند روز. پشت سرمم موازی با چشمم درد میکرد.هنگام چرخش هم سرگیجه مانند حالت شناور بودن داشتم .سر دردم پشت سرم سمت چپ پشت همان چشمم بود که سر درد سوزشی داشت.دیدم ی حالت خاصی شده بود ولی تاری با عینک محسوس نبود.با عینک دید کامل داشتم‌.معاینه ته چشمم توسط پنج چشم پزشک توسط اسلیت لامپ سالم بود .قطره ریختن معاینه کردن و گفتن عصب چشمت سالمه‌.پریمتری گرفتن اونم کاملا سالم بود.صبح ها ک از خواب پامیشم حدود ۲۰ ثانیه تاری دید دارم ولی خوب میشه زود.vep نگرفتم تا حالا خیلی نگرانم. الان نه اختلال دید دارم نه رنگارو بد میبینم. دیدم با عینک ۱۰ ۱۰ هست.

سوال دیگمم ام ار ای هست. ام ار ای مغز نخاع و گردن بدون تزریق سالم بود . ایا با تزریق لازمه؟نگرانم کمک کنین
سلام.
به نظر من نگران نباش عزیزم چون من اولین ام آر آی بدون تزریق بود تو مغزم پر پلاکت بود اگه ام آر آی دادی پس مطمئنن پیش دکتر مغزوعصاب هم رفتی اگه چیزی بود اونا راهنماییت میکردن الکی به خودت استرس وارد نکن ایشالا که چیزیم نباشه. angel
مثل برف باش!!
زیبا
اما سردِ سرد Sheklak.shabhayetanhayi-17

یعنی با توجه به ام ار ای نرمال بدون تزریق مغز نخاع گردن و معاینه ته چشم توسط متخصصان مغز و چشم و پریمتری میتوان اعتماد کرد که ام اس منتفی است؟
علایمم= سرگیجه از طرف چپ سرم به حالت شناور بودن،زیر پای چپم انگار پله برقی بود،گاهی زیر پام ویبره میزد،چشم درد داشتم ولی افت دید نداشتم، با نور روشن عمق چشمم درد میکرد، درد بیشتر سوزشی بود ،دقیقا موازی با چشم چپم چشت سرمم سوزشی یک نقطه درد میکرد،حمام و گرما خوبم میکرد، سرما اذیتم میکرد.
(2018/11/20, 09:48 AM)S.b.a نوشته است: یعنی با توجه به ام ار ای نرمال بدون تزریق مغز نخاع گردن و معاینه ته چشم توسط متخصصان مغز و چشم و پریمتری میتوان اعتماد کرد که ام اس منتفی است؟
علایمم= سرگیجه از طرف چپ سرم به حالت شناور بودن،زیر پای چپم انگار پله برقی بود،گاهی زیر پام ویبره میزد،چشم درد داشتم ولی افت دید نداشتم، با نور روشن عمق چشمم درد میکرد، درد بیشتر سوزشی بود ،دقیقا موازی با چشم چپم چشت سرمم سوزشی یک نقطه درد میکرد،حمام و گرما خوبم میکرد، سرما اذیتم میکرد.

ام آر آی دقیق ترین روش تشخیص ام اس هست. وقتی ام آر آی شما سالم باشه پس ام اس ندارید. این علایمی که شما میگید میتونه دلیل خیلی از بیماری ها باشه و نه صرفا ام اس
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush
ممنونم .باز دوستان اگه تجربه ای دارن منو راهنمایی کنن . چون من ک تجربه ندارم. پس عاجزانه تقاضای کمک دارم
(2018/11/23, 10:07 AM)S.b.a نوشته است: ممنونم .باز دوستان اگه تجربه ای دارن منو راهنمایی کنن . چون من ک تجربه ندارم. پس عاجزانه تقاضای کمک دارم

سلام
علایم شما اصلا به ام اس ربطی نداره
این نوع سر درد و تاری مربوط به حالات روحی مثل اضطراب یا افسردگی میشه
کاهش تنش در زندگی و انجام ورزش شنا یا پیاده روی و ... می تونه این علایم عصبی رو از بین ببره
درد یک پنجره را پنجره‌ها می‌فهمند
معنی کور شدن را گره‌ها می‌فهمند

سخت بالا بروی، ساده بیایی پایین
قصه‌ی تلخ مرا سرسره‌ها می‌فهمند
(2018/11/20, 09:48 AM)S.b.a نوشته است: یعنی با توجه به ام ار ای نرمال بدون تزریق مغز نخاع گردن و معاینه ته چشم توسط متخصصان مغز و چشم و پریمتری میتوان اعتماد کرد که ام اس منتفی است؟
سلام اگه یادتون باشه دوستان این پیام هارو من میفرستادم براتون. بعد یک سال که این همه توش اذیت شدم دکتری رفتم که برام سی تی اسکن اوربیت و سینوس هارو نوشت جوابش اینبود 
حال با توجه به شرح حالم تمام علایم من میتونه در اثر سینوزیت اتمویید دوطرفه باشه؟
آمفیزم اوربیت در همان چشم ک درد داره و مردمکش بزرگ شده ایجاد شده و تمام مشکلات من مربوط به همان نیمه سر میباشد با علایمی ک در بالا گفتم. یعنی سینوزیت بنده عود کرده بوده تو اون مقطع؟

https://nobat.ir/q/WO9R/fe-49690
سلام اگه یادتون باشه دوستان این پیام هارو من میفرستادم براتون. بعد یک سال که این همه توش اذیت شدم دکتری رفتم که برام سی تی اسکن اوربیت و سینوس هارو نوشت جوابش اینبود 
حال با توجه به شرح حالم تمام علایم من میتونه در اثر سینوزیت اتمویید دوطرفه باشه؟
آمفیزم اوربیت در همان چشم ک درد داره و مردمکش بزرگ شده ایجاد شده و تمام مشکلات من مربوط به همان نیمه سر میباشد با علایمی ک در بالا گفتم. یعنی سینوزیت بنده عود کرده بوده تو اون مقطع؟این هم لینک سوال من با عکسام 

https://nobat.ir/q/WO9R/fe-49690 
کسی نیس راهنمایی کنه ؟ لینک سوال تو سایت نوبت رو هم فرستادم .سوالای سال قبل هم تو همین گروه هست. ممنون میشم راهنماییم کنین
Sad 
سلام دوستان، ممنون میشم منو راهنمایی کنید، حدود ۴۵ روز پیش به خاطر تاری دید چشم چپم پیش دکترم رفتم و ۶ تا دگزا واسم تجویز کرد، چون بعد از اون همچنان چشمم حالت غبار الود داشت واسم پالس کورتون نوشت البته واسه ۲ روز، با اینکه دو هفته از پالس گذشه همچنان دیدم غبارآلوده، چه مدت این وضعیت موندگاره؟ به نظرتون امکان داره دایمی بشه؟در ضمن من ۱۰ ساله ام اس دارم و تو این مدت فقط ۳ بار پالس گرفتم و بلافاصله بعدش علایم برطرف شدن ولی اینبار....

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33(current)
  • 34
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال