نظرسنجی: آیا شما فرد حساس و زود رنجی بودید؟
بله
88.02%
147 88.02%
خیر
11.98%
20 11.98%
در کل 167 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثیر زود رنجی بر ام اس
من فکر میکنم نصف بیشتر جمعیت زود رنجن ، مخصوصا خانما !icon_cry
ولی هر کس زود رنج باشه لزوما ام اس نمیگیره و هر کس ام اس داره لزوما زود رنج نمیشه .305320_JC_thinking
ناراحتی و خودخوری میتونه سیستم ایمنی رو ضعیف کنه و احتمال بروز خیلی از بیماریها رو بالا ببره ، چه ام اس چه سرطان ، چه دیابت و ....

حالا ما یه جوری و به علتی زمینه برای ام اس برامون فراهم بوده .
ممکنه اصلا هم به زودرنجی ربطی نداشته باشه. ممکنه اثر محیط زیست بوده یا ژن یا ویروس و خیلی چیزای دیگه .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : آنا , نونا , leili-asmaneh , مریم 1361 , samiramiss , برگ 7
(2016/01/24, 07:25 PM)majid1 نوشته است: یه سوال دارم ، ام اس بجز اینکه آدم زود رنج میکنه آدم و ترسو هم میکنه؟

آقا مجید اینجوری نیست ام اس نه آدم ترسو میکنه نه زودرنج بلکه برعکس مقاوم میکنه البته اینها همه به خود طرف هم مربوطه که چطوری با بیماریش کنار بیاد ولی هرچه مقاوم تر باشی بیماری خودش عقب میکشهfighting0030.giffighting0030.gif
به زخمهایت افتخار کن
من قبلا خیلی زود رنج بودم ام الان این مشکلو تا حد زیادی تو خودم حل کردم agreement2
 تشکر شده توسط : مریم 1361 , بهرنگ
ظاهرا همه چیز به ام اس ربط داره حتی ترک دیواااررر!!!
بلهههه من هم زودرنج بودم
اما این همه آدم زودرنج که سالمند چییییی؟ تبعیض تا کجا آخه؟؟؟ :60:
نذر کردم گر از این غم به درآیم روزی
تا در میکده شادان و غزل خوان بروم
 تشکر شده توسط : helli
منم زود رنجم، یهو فکر و خیال کل ذهنمو درگیر میکنه و اخلاقم بهم میریزه و روحیم عوض میشهangryconfusedLaie_70
البته یه خوبی که دارم اینه که دستم اومده چطور فراموشش کنم و یه ساعت بعدش کلا یادم بره party0048.gifagreement2
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : بهرنگ
(2016/01/29, 06:43 AM)pinkrose نوشته است: ظاهرا همه چیز به ام اس ربط داره حتی ترک دیواااررر!!!
بلهههه من هم زودرنج بودم
اما این همه آدم زودرنج که سالمند چییییی؟ تبعیض تا کجا آخه؟؟؟ :60:

دقیقا! تازه من خودمو با بقیه مقایسه می کنم، حس می کنم خیلی خیلی زودرنج تر از من هستندashamed0006.gif
حتی تووی رویاتم...؟!smiling
 تشکر شده توسط : pinkrose , pinkrose
سلام.حالاکه خوب فکر می کنم میبینم بچه هم که بودم خیلی حساس بودم.که سعی می کردم شجاعتروقویتروتواناتر ازانچه بودم به نظر بیایم وعجیب اینکه باهیچ کس درد ودل هم نمی کردم بجاش تودلم می ریختم وروش فکر می کردم وجدیدا به خاطر
ان با خودم خیلی کلنجار می رم نمی دانم چرا اینقدر حساس بودم که مستحق این بیماری شدم البته بازم خدا را شکر که ازاین بدتر نیستhappy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gifSmiley-cool14icon_biggrinicon_smileicon_smile
 تشکر شده توسط : niloofary , elham 66 , samiramiss
امان از این زود رنجی
باعث میشه همیشه اشک من مقدم بر حرفام باشه
نتیجه اش هم اینکه نمیتونم از حق خودم دفاع کنمDash2
 تشکر شده توسط : elham 66 , samiramiss , hyd69hyd , niloofary , leili-asmaneh
این که مال اوایل بیماری هست.به مرور آدم عادت می کنه.هر چند الان هم خیلی با دیگران ارتباط ندارم.به خاطر زود رنجی نیست.به این دلیله که الان که خیلی مریضم تر جیح می دم که بیشتر تنها باشم.
این قافله عمر عجب می گذرد
دریاب دمی که با طرب می گذرد
ساقی غم فردای حریفان چه خوری
پیش آر پیاله را که شب می گذرد
 تشکر شده توسط : niloofary
(2016/05/17, 11:09 AM)بهرنگ نوشته است: این که مال اوایل بیماری هست.به مرور آدم عادت می کنه.هر چند الان هم خیلی با دیگران ارتباط ندارم.به خاطر زود رنجی نیست.به این دلیله که الان که خیلی مریضم تر جیح می دم که بیشتر تنها باشم.

خوب این که خیلی بده که! درسته که ناتوانی های جسمی ممکنه فعالیت های اختماعی ما رو محدود کنه اما رو آوردن به تنهایی باعث ناتوانی هرچه بیشتر میشه. Confused
 تشکر شده توسط : niloofary

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 11
  • 12
  • 13(current)
  • 14
  • 15
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بررسی تاثیر گیاه بر بهبود علائم بیماری ام اس arezooo82 12 8,295 2015/11/03, 10:46 AM
آخرین ارسال: niloofary

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان