امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثیر روحی ام اس بر خانواده
همه بدجور ناراحتن مامانم تا یکسال گریه میکرد خودم دلداریش میدادم ......
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
(2012/03/16, 11:23 PM)سیما جون نوشته است: واااا
مگه میشه خانواده ندونن؟
هرشنبه بعد از آمپولم همه ی خواهرام زنگ میزنن و هی میگن خوبی؟ آمپول درد نداشت؟ashamed0006.gif سردرد نداری؟؟
و من باید مدام تکرار کنم که خوبم خوبم خوبم عالیم..
این تو روحیه ی خودمم تاثیر خوبی داره
از طرفی وقتی میدونی که هر زمان خدای نکرده تودردسر بیفتی مثل کوه پشتتن و این یعنی آرامش..
بدون برخورد منطقی و درست و مهربانانه ی اونا شاید نمیتونستم دوام بیارم یاحداقل زندگی سختتر میشد Smile
همشون رو میبوسم به خصوص مامان گلمicon_question
سلام من با سيما جون موافقم
نظرت واقعا عاليه طبق خودم رفتار كردي بهت تبريك ميگم تو دختر شجاعي هستي مثل خودم كه شجاعمparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gifparty0048.gif
خدایا! راهی نمیبینم،آینده پنهان است،اما مهم نیست!!!همین کافیست که تو راه رامیبینی و من تو راlove51
 تشکر شده توسط : nazii , sattar
(2012/03/17, 08:05 AM)sama نوشته است: همه بدجور ناراحتن مامانم تا یکسال گریه میکرد خودم دلداریش میدادم ......

این حالات خیلی سختره از تحمل خود مریضیه
چون از نظره من انقد مادرم مهمه برام که خودم در درجه دوم هستم واسه خودمconfused2
نمیتونم ناراحتیه خانوادم رو ببینم برام سخت تره این موضوع که بخاطره کوه بودنه پشتم راضی باشم ناراحت بشنwink2ashamed0006.gif
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : nazii , maede , sattar
خانواده من مشکلی با بيماريم ندارن فقط اولا فکر ميکردن خبريه مامانم گريه ميکردconfused الان ديگه همه چی آرومه همه خوشحاليمhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
(2012/03/17, 02:06 PM)nazii نوشته است: خانواده من مشکلی با بيماريم ندارن فقط اولا فکر ميکردن خبريه مامانم گريه ميکردconfused الان ديگه همه چی آرومه همه خوشحاليمhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
خوشحالم که زندگیت آرومه
ولی عزیزم با اون لپاتlove28 خودشونو این طوری نشون میدن
پای دردودله یکی نشستم گفت پدرت میگه مریضیه شهرزاد منو(بابام) 10سال پیرتر کردangry3
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : nazii , نسترنى
البته آره مطمئنا اينجوری نيست که بهش فکر نکنن هرچقدرم که نشون ندنconfused2
قرار نیست من اونجوری زندگی کنم که دنیا دوست داره ...

خب طبعا قرارم نیست دنیا هم اونجوری بچرخه که من دوست دارم...wink2
 تشکر شده توسط : نسترنى
اين ام اس خودش يه طرف ، اطلاع خانواده يه طرف، آخه اينو ديگه كجاى دلم بزارم angry3angry3angry3angry3
هيچگاه اميد كسى را نا اميد مكن شايد اين تنها دارايى او باشدundecided2
دلم براي مامان وبابام ميسوزه اما به خدا نميتونم كاري كنم خيلي سعي مي كنم جلوشون خوب باشم اما نميشــــــــــــــه به خدا نميشـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــهangry3angry3angry3angry3angry3angry3
درست متر کن ! آدم ها هم قد خودشان اند ، نه هم قد تصورات توHeart
 تشکر شده توسط : sattar
سلام دوستان
سخته،خیلی سخته....
ولی من میگم فاجعه که نیست
از خود خدا بخواهیم به حق مقربین درگاهش این مسأله رو برای ما راحتتر بگیره و تحملمون رو زیاد کنه
الهی آمین
 تشکر شده توسط : زهرا59
خوب خونواده بالاخره تحت تاثیر قرار میگیرن و ناراحت میشن اولش که خیلی اوضاع خونه داغون بود rolleyesالان یه کوچولو آروم شدهولی خوب یه نگرانیهایی دارن دیگه من سعی میکنم که اگر هم مشکلی داشته باشم بروز ندم confused2
چون کلاً خیلی میخندمSmile کسی متوجه نمیشه که حالم بده مگه اینکه دیگه اوضاع خیلی خراب باشهConfused ویا عصبی بشمangry
جايي كه راه نيست خداوند راه ميگشايد

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تاثیر داروی لوسمی در درمان ام اس fereshteh 2 3,880 2013/04/14, 02:13 PM
آخرین ارسال: sargol
  اشنایی باتاثیرات شگرف ویتامینDو تاثیر آن درپیشگیری ازms hamid 12 10,102 2012/11/15, 08:23 PM
آخرین ارسال: sargol

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان