•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 10
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاثير تشخيص ام اس در زندگي افراد
(2011/04/21, 11:24 AM)yas نوشته است: بعضی اوقات فکر میکنم چه دل خوشی داریم ما برا خودمون الکی الکی خوشیم icon_cry چند سال ؟ یه سال دو سال ده سال ........

منم باهات موافقم. مي دوني به اين نتيجه رسيدم كه بايد يه كارهايي رو سر بگيريم كه حاصلش رو بلافاصله ببينيم مثلا قالي بافي laughing3laughing3laughing3laughing3 اونوقت شبها وقتي داري مي خوابي بايد يه قوطي روغن وازلين فقط وازلين نه كرم چون فقط با وازلين درست مي شه نه هيچ چيزه ديگه بعد دستت هي مي سوزه بعد تو مي شيني با حوصله هرچه تمامتر اين وازلينه رو مي مالي به دستات ديگه همه چي يادت مي ره. فردا صبح كه پاشدي يه نگاه به قالي كه بافتي مي ندازي مي بيني واي چه كردي عجب نقشي نقش خاطره مي زند. من كه خيلي دوست دارم. البته باغبوني قشنگتره. ياس يه وقت فكر نكني اينا رو محض خنده گفتم باور كن من به اين نتيجه رسيدم كه ماها بايد كارهايي رو دست بگيريم كه زود بازده باشه و نتيجه اش رو ببينيم مثلا همين گل و گل كاري كه من مي كنم خيلي قشنگه محشره. اگه بدوني چه لذتي داره وقتي دونه اي رو مي كاري وقتي مي بيني خاك رو مي تركونه و مي زنه بيرون. بعدم يه وقت ديدي اسم ما رو هم الكي الكي تو تاريخ نوشتند خدا رو چي ديدي اسكندر همش سي و دو سالش بود كه مرد. شش سال هم از من كوچيكتر.

وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : Aram
خب سعیده جان من خودم کلی گل و گلدون دارم یه باغ کوچولو دارم توش شبزی کاشتم یه خرگوش دارم ولی همه اینا کار یکی دو روزه نه یه ماه اینکه آدم حوصلش سر میره رو نمیدونم چی بگم ؟angry3
و شایدم تنهایی رو confused2 اطرافیان میگن ها تو چته ؟ که ازدواج نمیکنی angry3 فکر کردن چی ؟ آخ که چقد آدمها ظاهر بینن منم توی جواب میگم من قید ازدواج رو زدم به دلایلی ولی کی حدس میزنه چه خبره ؟love28

خلاصه من خودم خوبم ولی اینکه اطرافیان بالاخره آدم رو نامید میکنن شکی نیست تازه بدون اینکه بدون ام اس داری یا بدونن که واویلااااااااااااااangry3
 تشکر شده توسط : saharii
چرا اینقدر حرص می خوری یاسی جون ؟ confused2
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
(2011/04/21, 03:40 PM)yas نوشته است: میخوام خوش باشم ولی متاسفانه چت بسته ایت نمیشه با کسی چت کرد یا هر وقت باشه کسی نیست
بعدشم شما که ام اس ندارید چی میکگید برای خودتون وقتی اطرافیان از زندگی نامیدت کنن و خودت هم ببینی و بدونی دنیا چه خبره هیچ وقت این حرفو نمیزنی نه فقط برای این بیمار برای همه چیز وقتی دلخوشی امیدی نداشته باشی دیگه زندگی زیبایی خودش رو از دیت میده متاسفانه احتیاج به یه تغییری توش هست که اونم پیش نمیاد rolleyes
فقط خواستمم بهت بگم دوست عزیز در مورد دیگران و شخصیت و گرفتاریاشون زود قضاوت نکن.داری تند میری به من گفتن تو این سایت همه با هم دوستیمو همدیگرو درک میکنیم.

در مورد من وحرفام زود تصمیم گرفتی و جبهه گیری کردی عزیز.love51
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که صبوری کنم از چرخ فلک
نه خب شما ام اس ندارین ولی دارین از جانب ماها حرف میزنید آخه عزیز من از ام اس ناراحت نیستم از اطرافیان که ندونسته در مورد این بیماری قضاوت میکنم یا بخاطر داروهاش که روی روحیه آدم تاثیر میذاره و بهرحال مشکلاتی که توی زندگیم میتونه باشه دلم گرفته همین اونم بیخیال angry3 چون انرژی منفیم پاک شد دوباره شدم همون یاسی خنده رو که توی دلش هزار چیز هست و به ظاهر شاد و شاد agreement2
از وقتی که من وارد این سایت شدم از این قبیل حرفا مثل شما زیاد شنیدم.اما من میمونم پیشتون و پشیمون نمیشم از دوستی با شما.همتونو دوست دارم.اما من واسه خاطر عزیزترین فرد زندگیم اینجام
(2011/04/23, 04:27 PM)saharii نوشته است: از وقتی که من وارد این سایت شدم از این قبیل حرفا مثل شما زیاد شنیدم.اما من میمونم پیشتون و پشیمون نمیشم از دوستی با شما.همتونو دوست دارم.اما من واسه خاطر عزیزترین فرد زندگیم اینجام

حتما بخاطر اینکه کسیو دوست داری و اون ام اس داره ایشالله خدا شفاش بده icon_question
[QUOTE='yas' pid='68409' dateline='1303582074']

حتما بخاطر اینکه کسیو دوست داری و اون ام اس داره ایشالله خدا شفاش بده icon_question[/
یاس عزیز Heartامید وارم دوستای خوبی واسه همدیگه باشیم.love51
مرسی شما همونی هستین که حمید دوست دارید و هر دو ابانی هستین smiling
نه خیر ایشون دختر عمه میر علی هستند
gone out

follow the white rabbit
[/b]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 10
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مهارت های زندگي با ام.اس - مراقبت از خود Majid 41 29,407 2014/01/22, 03:32 PM
آخرین ارسال: یوسفی نازنین
  تاثير زغال اخته و ميوه هاي بنفش در ام اس nazaninn 15 9,146 2010/12/14, 11:00 PM
آخرین ارسال: mehdi.abdn
  تشخيص مراحل اوليه ام.اس با معاينه چشم fereshteh 0 2,185 2009/09/17, 02:35 PM
آخرین ارسال: fereshteh

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان