•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بی حسی و کرختی یک طرف بدن
بیشتر افراد با علائم چشمی مواجه می شن
نگران نباشید شما تحت نظر پزشک هستید و این علائم هم بزودی رفع خواهد شد
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : visko , FBF , نازلی
(2013/08/01, 04:48 PM)rezami نوشته است: بیماری ام.اس برای هر کس با کس دیگه متفاوته چون التهابای مغزمون باهم متفاوته هر کس با توجه به نوع ام.اس و التهاباش علایم خواص خودشم داره . مثلا من بار اول گوش سمت راستم خیلی صدای وز وز میداد و بعدش چشم سمت چپم غبار سفید گرفت رفتم دکتر گوش برای وز گوشم نوار گرفت گفت تا آخر عمرت همین جور میمونی بعد برای چشم رفتم دکتر چشم پزشک متوجه شد چون چشمم سالم بود ولی رسما کور بودم با این تفاوت که همه جا سفید بود گفت باید بری مغز و اعصاب خلاصه رفتم سریع بستریم کردو ام.آر.آی گرفت گفت ام.اس داری یک هفته بستری بودم هم چشمم خوب شد هم گوشم هم سریم از بین رفت .

بزارید یه اعتراف کنم ما ها خودمونم مقصریم چون سر هر چیز کو چیک الکی حرص میخوریم و الکی گیر میدیم انصافا این طور نیست ؟ من از موقعی که خودمو به بیخیالی زدم خیلی بهترم من خودم موسیقی میزدم رفتم تو کار موسیقی و شادی و جشن و icon_biggrin الان هم خیلی خوبم شما ها هم زیاد به فکر بیماریتون نباشید دیگه ما همینیم باید قبول کنیم و به فکر بهتر شدن و خوب شدنمون باشیم .

همه قدرتای پزشکی دنیا دنبال کشف داروی ام.اس هستن و پژوهشا شون 80 در صد جواب داده من به شماها قول میدم تا کمتر از 2 سال دیگه داروی ام.اس کشف میشه هممون خوب میشیم .

یه قول بهم میدین زمانیکه همه خوب شدیم یه سفر به کیش همه با هم بریم ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

تقدیم به دوستای خوبم icon_question love51 icon_question

خدا از دهنتون بشنوه.ارزوی همه ماست
 تشکر شده توسط : naarin.p , یوسفی نازنین , فریبا
من بیشتر از اینکه احساس بی حسی داشته باشم احساس سبکی در سر و دست و پا می کنم.
اما بی حسی در سمت چپ را بیشتر احساس کردم. گاهی در گلو که خیلی خیلی آزار دهنده است.

شاید خدا می خواهد یادآوری کنه دست و پا و سر و گردنی به ما داده که باید شکرگذار باشیم.HuhShy
 تشکر شده توسط : FBF , نازلی , visko , naarin.p
(2013/08/17, 07:05 PM)مهشید نوشته است: من بیشتر از اینکه احساس بی حسی داشته باشم احساس سبکی در سر و دست و پا می کنم.
اما بی حسی در سمت چپ را بیشتر احساس کردم. گاهی در گلو که خیلی خیلی آزار دهنده است.

شاید خدا می خواهد یادآوری کنه دست و پا و سر و گردنی به ما داده که باید شکرگذار باشیم.HuhShy
وای عجب خدای داریم ما که میخواد اذیتمان کنه تا ما به فکرش باشیم
نه عزیز اونطوری هم که فکر میکنی نیست عجب فکری میکنیم ما...
ولی در مور سوال
راستش دقیق یادم نیست اول کدام ناحیه از اعضای بدنم یا کدام طرفش چپ یا راستش بی حسی داشت ولی احساس میکنم زیادش طرف چپم بود ولی خفن بود که به خودم گفتم چند هفته استراحت میکنم درست میشه که شد البته نمی دونستم که ام اس بود ولی به نظرم بهترین درمان بی حسی ورزش و کم توجهی مطلق است اون هم در کمتر از دو سه روز

تشکر شده توسط : neda.n , rezami , FBF , غزل
منم سمت چپم کمی بی جونه . و کمی هم سمت چپ صورتم و دست وپام سر شده .
ولی بیخیال

انشا الله داروی قطعی کشف میشه و همه خوب میشیم agreement2agreement2
از ديروز بياموز، براي امروز زندگي كن و به فردا اميد داشته باش
 تشکر شده توسط : hessam , رامنا , naarin.p
منم سمت چپ بدنم. البتهخدارو هزار مرتبه شکر هیچ مشکلی ندارم
اولین بار فقط چشم سمت چپم تار شد ودست سمت چپم سوزن سوزن شد
 تشکر شده توسط : naarin.p , rezami
(2013/08/16, 05:25 PM)hastimoghaddam نوشته است: من ام سم با چشمم شروع شد یعنی اول دیدم اومد پایین بعد رنگارو تشخیص ندادم
ولی الان طرف چپ بدنم حالت خواب رفتگی داره ولی تعادلم خوبه
این نگران کنندس؟angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3sadsadsadsad

نه جوونم اطلا خودتونگران نکن اینم به زودی تموم میشه ازاین حالتا هرازچند گاهی میان و میرن مهم اینه که ما بهشون اهمین ندیم و بهشون فک نکنیم
خدایا تنهایی و بی همتایی [/size]
بله تمامیه این علایم گذرا هستن . خودتونو ناراحت نکنید
من يه ماه پيش طرف چپ بدنم از صورت گرفته تا نوك انگشتاي پام گرفته بود

كه باعث شد نتونم راه برم ..rolleyesrolleyes

كه الان خوشبختانه خيلي بهترم...wink2
 تشکر شده توسط : rezami , محبوب64
گیتی جان منم همین طور بودم تا یه ماه پیش سمت چپم از صورتم تا نوک پام سر شده بود . البته راه میرفتم ولی نرمال نه . کلا پوست کلفتم
تا پالس تراپی کردم علایم خوب شدن . در کل تمامیه علایم مهمانن . آخه 2 سال هیچ حمله نداشتم تا ماه گدشته
 تشکر شده توسط : محبوب64 , گيتي

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 7
  • 8
  • 9(current)
  • 10
  • 11
  • ...
  • 14