•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امیتازات : 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین همسران دنیا!
بنظره من اصن اقایی بهترین وجود نداره
خوبش هست اما بهترینش..........................confused
خون که قرمزه رنگ عشقه اما اشک که بیرنگه درد عشقه
 تشکر شده توسط : neda.t , # پریسا #
منم موافقم laughing3
 تشکر شده توسط : # پریسا #
بچه ها میگم ما ام اسی ها یه مزیت به بقیه داریم
نیروی معرفت سنج داریما
نه؟
هر کی با ما نسازه بی معرفتهagreement2
شوشوی منم خیلی مرده
البته بعضی وقتا خیلی دعوام میکنهrolleyes
هر وقت درباره مریضیم چیزی بگم زودی حرفو عوض میکنه اگه من گیر بدم دعوام میکنه
آخه قرار گذاشتیم فراموشش کنیم
این لعنتی که فعلاً خوابه قرار کاری بهش نداشته باشیم تا بیدار نشه
هیسسسسسسسسسسسسسسسسسسس
باور کن:
همیشه خدا جای شکرشو باقی میذاره.
 تشکر شده توسط : ساغر , gilane , # پریسا #
از نظر یک زن <بی عیب ترین> مرد دنیا پدرشه ، <زن ذلیل ترین> مرد دنیا برادرشه ، <خوش تیپ ترین> مرد دنیا پسرشه، <مظلوم ترین >مرد دنیا پدرشوهرشه ، <خوش بخت ترین> مرد دنیا شوهر خواهرشه ، <قدرنشناس ترین> مرد دنیا دامادشه ،
و <بدترین ، بی ریخت ترین ، بی عاطفه ترین و بد اخلاق ترین > مرد دنیا شوهرشه!:confused
:
انسان نقطه ای است بین دو بی نهایت
بی نهایت لجن و بی نهایت فرشته
*بنگر به طرف کدام یک می روی!؟*
 تشکر شده توسط : neda.t , زهراجون , chipchip , ساغر , # پریسا #
واقعا من لذت میبرم همچین خانومای صادقی رو میبینم، happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
[تصویر:  setare1.gif]
به نظر من این خصوصیات باید دو طرفه باشه. یعنی هم مرد و هم زن رعایت کنن. اگه فقط یه جانبه باشه بازم زندگی مشترک خیلی خوب نخواهد بود!!!
 تشکر شده توسط : ثریا , ساغر
من که خودم نوکر خانمم هم هستم دربست
چون همه زندگیمه و ........... icon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
 تشکر شده توسط : gilane , زهراجون , nazaninamiri70 , ثریا , ساغر , mari
دلم نيومد اينجا چيزي ننويسم
اميدواررم همه شما كه همسرداريد ساليان سال دركنارش با آرامش زندگي كنيد. وآنهايي كه همسرنداريد هم به اين واقعيت برسيد كه زندگي انسان با ازدواج كامل ميشود.
من درسال 1362 ازدواج كردم . ودو فرزند دارم يكي پسر ويكي هم دختر همسرم را دوست دارم هميشه دركنارش بودم ودركنارم بوده است واين يكي از موفقيتهاي بزرگ من درزندگي است .
 تشکر شده توسط : زهراجون , ثریا , ساغر , Ghost , ارزو
هــــــــــــــــــــــــــــــــــمـسـرم
love28love28love28love28love28
love28love28love28love28love28
چوب کبریت ...
آتش از "سرش" شروع شد و به "جانش" افتاد.
مواظب افکارت باش.
 تشکر شده توسط : زهراجون , ساغر
توهین های همه خانم های محترم مخصوصا sama رو شنیدم.باشه همه ما مردا خیانت کاریم و هممون هم هزارتا زن داریم طبق گفته شما.اونی که باید منو بشناسه ،میشناسه.خودش میدونه من کیم.هوس بازم یا وفادار.
راستی یادم رفت بگم که همه زن های ایرانی وفادارن و هیچ زن خیانت کار ایرانی وجود نداره.و چیزهایی که تو روزنامه میخونید دروغه.
هی هی هی.چند روز پیش کلیپی و دیدم که اشکم در اومد.زنی که به مردش خیانت کرده بود و مرده هم اون و تکه تکه کرده بود.البته طبق گفته sama احتمالا دروغ بوده و با برنامه های کامپیوتری درستش کرده بودن.laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
مائیم و نوای بی نوایی، بسم الله اگر حریف مایی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : gilane , sooorooosh , # پریسا #

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 8
  • 9
  • 10(current)
  • 11
  • 12
  • بعدی 

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان