•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 27
  • 28
  • 29(current)
  • 30
  • 31
  • ...
  • 38
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهبود ام اس
دوست عزیز تبلیغات تو سایت حرومه(البته من اسلامیش و گفتم.laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3).
بنده رو هم از مجاب کردن کسی نسبت به طب سنتی منع کردند.البته درست هم میگن تا حدودی.
اگه خواستید میتونید یا به خودم یا به (شفایافته)پیام خصوصی بدید.
مائیم و نوای بی نوایی، بسم الله اگر حریف مایی؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
 تشکر شده توسط : رزمینا , zohrevand
چه قدر خوب بود همون طور که اسامی پزشکای مغز و اعصاب رو برای راحتی اعضا تو سایت قرار دادن اسامی متخصصین طب سنتی رو هم میذاشتن لااقل اونایی که چند نفر ازشون نتیجه گرفتن.این طوری خیلی مطمئنه.و یک تاپیک هم باشه که اونایی که از این طب استفاده میکنن تغییراتشون بنویسن حالا چه خوب چه .....و انتخاب رو بذاریم به عهده دوستان چون خدارو شکر همه عاقلن icon_cryicon_cryicon_cry
 تشکر شده توسط : شيدا رها , mari , zohrevand , شفا یافته , roya-n , احسيني , elii
(2012/06/22, 04:06 PM)amirreza نوشته است: منم یه معجون درست کردم از مواد مغذی که قیمتش خیلی گرون نیست و میتونن اکثر بچه ها درست کنن:
شیر 1 لیوان
پودرنارگیل مقداری
پودر جوانه گندم
پودر سبوس کندم
عسل
کنجد
پودر بادام
پودر کردو
پودر نارگیل
این رژیم رو هر روز صبح میخورم و خیلی انژی داره
در معجون شما شیر و گردو خوارکی هایی هستند که برای ام اس مضر هستند. بجای گردو، فندق بریزید و بجای شیر از آب استفاده کنید و در مخلوط کن ترکیب کنید. این مواد بقدر کافی طعم دارند که معجون شما را خوشمزه کنند.

من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : amirreza , somaye_602000 , ثریا , نازلی , najva , niloofary
(2012/06/26, 11:48 AM)شفا یافته نوشته است: در معجون شما شیر و گردو خوارکی هایی هستند که برای ام اس مضر هستند. بجای گردو، فندق بریزید و بجای شیر از آب استفاده کنید و در مخلوط کن ترکیب کنید. این مواد بقدر کافی طعم دارند که معجون شما را خوشمزه کنند.
خیلی ممنون
ولی من با مضر بودن شیر کم چرب مخالفم. چون شیر منبع غنی کلسیم هستش و درسته در هرم غذایی در رده پایین تری از غلات قرار داره ولی وجودش برا بدن لازمه.icon_question
 تشکر شده توسط : niloofary
sara-m: من هم موافقم که باید با دلیل و مدرک صحبت کرد!! خود من رفتم پیش یکی از این به اصطلاح اساتید طب سنتی گفتن بیا نیش زنبور بزن. 25 تا به زانوی راست 25 تا به زانوی چپ و داروت رو هم قطع کن!(من هم گفتم یه 5 دقیقه بشینید من 50 تا رو می زنم می رسم خدمتتون(در دلم البته)).
اگه لازم دونستید اطلاعات تکمیلی هم می دم خدمتتون!!.
-----------
ببينيد ما در مورد طب سنتي و گياهان دارويي گفتگو ميكنيم و موارد و روشهاي ديگر مثل زنبور درماني- طب سوزني- هوميوپاتي- انرژي درماني و ... در حوزه طب مكتوب گياهي 6000 ساله بشر نيست.
بنابراين روشهاي متفرقه مسئوليتش با خودشان است و بايد جوابگو هم باشند.
ما در ارسال شماره 269 صفحه 27 - فقط از اساتيد طب سنتي كه بروش گياه درماني و حجامت كار ميكنند صحبت كرديم كه هيچكدام به بيماران محترم تاكنون نگفته اند داروهاي خود را بايد كنار بگذاريد و فقط داروي گياهي مصرف كنيد.
لطفا به موارد مطرح شده با دقت بيشتري توجه كنيد.

از درد مناليـد كه مردان ره عشـق ........ با درد بسـازند و نخـواهند دوا را
حديث:" من اراد البقاء و لا بقاء له ..."
" هر كس طالب بقاء است در حاليكه بقاءي نيست 4 كار انجام دهد: خوردن سيب در سحرگاهان ..."
 تشکر شده توسط : شيدا رها , رزمینا , فاطمه_2 , somaye_602000 , نازلی , blue sky
(2012/06/26, 12:49 PM)amirreza نوشته است: خیلی ممنون
ولی من با مضر بودن شیر کم چرب مخالفم. چون شیر منبع غنی کلسیم هستش و درسته در هرم غذایی در رده پایین تری از غلات قرار داره ولی وجودش برا بدن لازمه.icon_question

بهتر است بدونید غنی ترین منبع کلسیم انجیر هست.
سالهای زیادی نیست که لبنیات در سبد غذایی انسانها قرار گرفته است. پس،پیش از اون انسانها کلسیم مورد نیاز بدنشان را از منابع دیگری تامین میکردند.
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : naz.gigili , احسيني , ثریا , شيدا رها , نازلی , فاطمه_2 , niloofary
(2012/06/28, 09:44 PM)شفا یافته نوشته است: بهتر است بدونید غنی ترین منبع کلسیم انجیر هست.
سالهای زیادی نیست که لبنیات در سبد غذایی انسانها قرار گرفته است. پس،پیش از اون انسانها کلسیم مورد نیاز بدنشان را از منابع دیگری تامین میکردند.

تو زمستون انجیر فریزی بخوریم ؟ Rolleyes
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
(2012/07/01, 03:47 PM)TootFarangi نوشته است: تو زمستون انجیر فریزی بخوریم ؟ Rolleyes

انجیر خشک سرتاسر سال تو اجیل فروشیها هست
 تشکر شده توسط : ثریا , mysis , احسيني , شيدا رها , شفا یافته , فاطمه_2 , نازلی
(2012/06/28, 09:44 PM)شفا یافته نوشته است: بهتر است بدونید غنی ترین منبع کلسیم انجیر هست.
دانه سویا هم سرشار از کلسیم هست.....الان هم که دیدید محصولات سویا(شیر سویا وپنیر سویا و...)چقدر زیاد شده
شانه ات کو ؟

دنیایم باز به هم ریخته ...sad2
 تشکر شده توسط : نازلی
بخاطر امگا3 هم با خوردن ماهی باعث بدتر شدن بیماریتون نشوید. امگا3 و امگا6 به وفور در گوشت بوقلمون هم موجود است که برای بیماری ام اس هم بسیار مفید هست. گوشت بوقلمون بخورید.agreement2

بچه ها یه خبر خوب بدم به دوستانی که همیشه این سوال براشون مطرح هست که تا چه زمانی باید رژیم غذایی را رعایت کرد؟؟!!

من بعد از 5سال رعایت دقیق رژیم، پی هاش بدنم به تعادل رسیده و مجاز به استفاده مقداری هم سردی در رژیم غذاییم شدم. البته بیماری من خیلی پیشرفته بود و بطور قطع این زمان برای شما کمتر خواهد بود.icon_biggrin

نابرده رنج گنج میسر نمی شود...........
سلامتی تاجی است که فقط افراد بیمار آنرا بر سر دیگران می بینند.Angel
من این تاج را بر سر خودم هم می بینم و جه زیباست صاحب این تاج بودنhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif
من هم ام اس داشتم.
 تشکر شده توسط : MFhealth , ثریا , نازلی , احسيني , رزمینا , najva , شيدا رها , ostad2000 , فاطمه_2 , niloofary

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 27
  • 28
  • 29(current)
  • 30
  • 31
  • ...
  • 38
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جراحی selective dorsal rhizotomy برای بهبود در راه رفتن i_sh 1 1,561 2019/11/02, 09:08 AM
آخرین ارسال: Silverlight
Rainbow توصیه های غذایی برای بهبود ام اس dr.dentist 118 112,306 2017/09/22, 02:58 PM
آخرین ارسال: samiramiss
  مشاركت در طرح بهبود روش هاى درمان بيماران ام اس Biomedical Engineering 4 2,765 2017/06/04, 03:51 PM
آخرین ارسال: Biomedical Engineering
  آیا آسیکلوویر می تواند برای بهبود موقت بکار رود؟ farda20032020 3 3,115 2016/11/01, 01:16 PM
آخرین ارسال: الهه درد
  زمان بهبود حمله بدون درمان استروییدی مینا میلانی 15 10,914 2015/03/25, 12:01 PM
آخرین ارسال: arman alagha
  تاثير جنسيت جنين در بهبود وضعيت مادر مبتلا به ام اس mehdernet2 5 4,751 2014/04/11, 07:00 AM
آخرین ارسال: neghar

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست