امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
زاکرل
(2023/08/24, 06:31 PM)ArashFN نوشته است:
(2023/07/09, 08:53 PM)Somaye نوشته است: سلام من امروز زاکرل‌ تزریق کردم و تزریقم کمتر از ۵۰mm شد چون هنگام تزریق ، خارش سر، سرخ شدن صورت، تنگس نفس، سرگیجه گرفتم و پرستار دارو را قطع کرد
به من نساخت

منم دفعه اول واکنش شدید داد و طپش قلب و لرز شدید Sheklak.shabhayetanhayi-17 و سیاهی رفتن چشم گرفتم که چند دقیقه تزریق رو قطع کردند و دوباره با سرعت خیلی کم گذاشتند... نوبت دوم با سرعت خیلی کم گذاشتند و یواش یواش زیاد کرد و البته همون اولش یه آمپول هم توی آنژیوکت زد و گفت ضد حساسیت هست... فقط یه کم طپش قلب گرفتم و زود خوب شد

خوشحالم که زاکرل بهم ساخت و تونستم از ویلچر بلند بشم و با کاردرمانی الان تقریبا عادی راه برم (فقط سطح شیب‌دار و پله باید دستم رو به دیوار بگیرم)... کلا علائمم خیلی کمتر شده نسبت به قبل happy0065.gif
الان لحظه شماری میکنم که ۵ شنبه بشه برم دوز بعدی نوبتشه... قبل از هر نوبت معمولا ماه قبلش خیلی اذیت میشم... اندازه یه استخر این چند وقت از چشم و بینی‌‌م آب اومده و عرق کردم  party0048.gif rolleyes
سلام، شما الان حالتون چطوره؟ چند وقت از ویلچر شما لستفاده کرده بودین؟ میخوام ببینم موفق شدین راه برین؟

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست