•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...
  • 19
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باغبانی درمانی: درمان ذهن و جسم
اینو قبلا کاشتیم که دراومده!
از این سهمی به شما تعلق نمیگیره!

بذرها رو توی تاریکی بذاریم که ریشه بده یعنی چی؟
یعنی خیس کنیم و توی تاریکی بذاریم؟
بعد که ریشه داد بذاریم توی گلدون؟
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
 تشکر شده توسط : chipchip , minoshka , movahedi
بلی بلی ، بذرها که تو تاریکی میمونه ریشه میزنه ، نور که میخوره جوونه میزنه ، چون ریشش اونقد قوی نیس اولش ضعیفه ، نمیتونه مواد و آب رو به خوبی از خاک بکشه ، به خاطر همین تو تاریکی میزارن تا خوب ریشه بده بعد میبرنش تو خاک

هر کی سوال کنه باید درصد بده ، فکـ کردین کل درصد و من میبرم نـخــــــــیـــر angry2 ، یه درصدی میره واسه مدیر بخاطر جای بساط ، یه سریش میره واسه ناظم اعظم که نیاد بساط و جم نکنه ، یه سریش میره واسه ناظم صورتی که واسه ناظم اعظم خبر نبره ، بـــــــــــلــــــــــه نون درآوردن تو این دوروزمون که همینجوری الکی علکی نیس Sleepy

بازم بزارین من دقیق سوال کنم میگم بهتون ،

[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : SSA , minoshka , آرزو , earth , movahedi , neda.n
ممنون.
درمورد گوجه فرنگی هم پیشاپیش تکمیل اطلاعات بفرمایید!
منم یه گشتی توی وب میزنم.

سایت نارگیل مطالب خوبی داره، البته به پای عکاس مهندس باقلوا... نمیرسه!!

http://nargil.ir/plant/houseplants.aspx?pid=398
 تشکر شده توسط : chipchip , minoshka , earth , movahedi
(2013/05/27, 01:49 PM)chipchip نوشته است: خو ما اینجا هوامون مرطوب و خنک و معتدل و خوب و باحال و .... است (اصن واس خاطر سوزوندن دلت نگفتمـــآ angry2 اصن Sleepy )

سوال کردم گل تاج خروسی رو پیشنهاد کردن

لطفا فقط اونایی که آخرش یه محصول خوردنی دارن سوال بفرمایند Dodgy
10 % محصول فراموش نشود (شما که محصول نداری 10% یه چیزی رو بخر بفرست واسم Sleepy )

ممنون ولی فک نکنی ماتو منطقه مون هیچی نیست Smile (52)ما درخت انبه داریم نخل خرما داریم و موز ......evilgrin0039.gif
میشه باز هم نفس کشید و زندگی کرد  
 تشکر شده توسط : chipchip , movahedi
اول اینکه این تاپیک عشق منه. دوم اینکه من کلی تجربه دارم در این موارد. سوم اینکه کلی هم عکس دارم نگاه:

می تونید آخرای پاییز دلتون که هوای گل و گیاه کرد یه سر بیایید این باغ گل نزدیکای ما دوتا شاهپسند بخرید. الان نمی دونم چنده ولی من اینا رو پنج هزارتومان خریدم.

[تصویر:  54812876889505401758.jpg]

بعد می تونید ازش عکس بگیرید و بگذارید روی بک گراند مانیتورتون و همواره لذتش راببرید.

[تصویر:  62229775486604836192.jpg]

اینا حاصل دسترنج منه من خودم این باغچه رو سرسبز کردم. اون یکی باغچه رو هم همینطور. اما امسال دیگه با اون خیلی کاری نداشتم آخه بعضی چیزای مشترک لیاقت می خواد. همین که از تو بالکن ما دید داره رو بالاش زحمت کشیدم امسال.

[تصویر:  88917641967062031598.jpg]

من عاشق شمعدونی هستم

[تصویر:  78373235261224934580.jpg]

به خاطر این دید روی این باغچه زحمت کشیدم.

[تصویر:  76405182040440066306.jpg]

اینم که داشت تند تند این گلای پشت پنجره رو می خورد. چون عاشق حنجره اش هستم. نزدم تو سرش. صبح به صبح در گرگ و میشی هــوا با چهچه ای ماورایی ما را به بوسیدن خورشید مهمان می کند.

[تصویر:  13056387952871158062.jpg]
راستی یادم رفت بگم بعد از غیبتم میام باهم کلی تجربه هامون رو رو هم بریزیم خدا رو چه دیدی شاید یه باغی یا باغچه ای رو ترتیب دادیم و خودمون شدیم یه تولید کننده عمده. من تمام زمستان گذشته رو هر آنچه پوست میوه و سبزیجات داشتیم چال کردم تو این دوتا باغچه. الان نارجمون انقده نارنج داده باور کنید به خاطر همین زباله هاست. دوستان قدیمی که ریحونای منو یادشونه که؟ ها؟ آقو ما کلی کشاورزیم برا خودمون. اگرچه کشاورزی نخوندیمون.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : nahid , paeeze , movahedi , chipchip , neda.n , saeid , arezooo82
(2013/05/27, 07:55 PM)chipchip نوشته است: بازم بزارین من دقیق سوال کنم میگم بهتون ،

چی شد پس جواب ما؟!
 تشکر شده توسط : chipchip , movahedi
مهندس و ندیم از اون روز Smile (16) شنبه میبینمش میپرسم حتماً wink2
 تشکر شده توسط : SSA , movahedi
این کرم ها خیلی تنبلن...confusedDodgy

خدا بهم رحم کرد یه کیلو نخریدم....ضمن اینکه استاد گرامی لیوانی نمیفروشن یه بسته که کرم و بستر با هم هستن 10 تومن قیمتشه.طرفای شما حتما خیلی ارزونه اگه لیوانی 1000 -خالص-داری من کلی مشتری برات دارمsmiling

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : chipchip
laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3 بابا اون لیوانی که گفتم واسه کمپست نیس که ، رفتی خریدی confused حالا بسته رو همون شرکت ازت میخره یا نه ؟ icon_cry
 تشکر شده توسط : paeeze
(2013/05/31, 10:57 PM)chipchip نوشته است: laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3 بابا اون لیوانی که گفتم واسه کمپست نیس که ، رفتی خریدی confused حالا بسته رو همون شرکت ازت میخره یا نه ؟ icon_cry

بی مزهDodgy

نخیر از اون کرمای آمریکایی گرفتم کل باغ و باغچه رو زیر و رو کردم دریغ از یه کرم تازه مربیه میگفت برق وصل نکن جانور آزاریه زود میمیرن دیگه کوتاه اومدمlaughing3laughing3

بسته رو چرا بفروشم؟ توش یه چند تا کرم بود دیگه ....با یکم خاک بسترِ ِ نمور

به خود آی,خود تو جان جهانــــــی...

تشکر شده توسط : paeazan , chipchip

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • 8
  • ...