امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بازگشت نرخ بتا فرون
(2013/06/13, 05:19 PM)فرناز نوشته است: سیاست اینها اینگونه است .به مرگ بگیرن که به تب راضی بشیم.confused2angry2اونهاهم مارو شناختن.میدونن اگر یهو 3برابر کنن شک میشیم بعد که حالا 200 تومن اضافه کنن خوشحال میشیمangry2بابا خانه از پای بست ویران استangry2
اینا منظورشان از ارزان شدن party0048.gif
اینه که 1 میلیون و 600 هزار تومان بشه 800 هزارتومان icon_cry
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۵

با حمایت سازمان غذا و دارو انجام شد؛

کاهش 4 برابری قیمت داروی بتافرون
قیمت داروی بتافرون برای بیماران ام اس، از یک میلیون و 600 هزار تومان به 400 هزار تومان کاهش یافت.
به گزارش گروه علمي باشگاه خبرنگاران به نقل از وب­دا؛ مدیر خدمات اجتماعی انجمن ام اس از کاهش قیمت داروی «بتافرون» خبر داد و اظهار کرد: با عامل سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی قیمت داروی بتافرون 4 برابر کاهش یافت.

فاطمه هاشمی گفت: در حال حاضر بیماران می‌توانند با مراجعه به داروخانه 29 فروردین، داروی بتافرون را تهیه کنند.

وی درباره وضعیت واردات این دارو گفت: در حال حاضر محموله‌ای از بتافرون وارد کشور و توزیع شده است و امیدواریم که روند ورود این دارو با توجه به نیاز بیماران به آن تداوم یابد.

گفتنی است در چند هفته اخیر مبتلایان به ام اس با مشکل کمبود داروی بتافرون مواجه شده بودند، همین امر موجب شده بود که این بیماران مجبور به مراجعه به داروخانه‌های مختلف برای تهیه این دارو شوند. این در حالی است که گرما یکی از عوامل تشدید حملات ام اس است.

جام جم انلاین
 تشکر شده توسط : earth , فرناز , paeazan , برگ 7 , melody , farzaneh20 , DavidBili , omid , 1359
اینم خبر خوش.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : نازلی
خوشحااااااااااااااااااااااااااالم.اما چرا پس اصلا گرون شد!!!!!مثلا میخوان بما بگن فکر شماهستیمangry2
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : nazaninamiri70 , earth , نازلی , برگ 7
فرناز عزیزم فعلن اگه راسته به خوشحال بودنت بیندیش تا بعد. منم براتون خوشحالم خدا می دونه.
وقتی تنها شدی تنها تر از تمام غریبان روزگار
از قیل و قال حادثه باری دلت گرفت
بر خویش تکیه کن برعرش
 تشکر شده توسط : نازلی , فرناز
نازلی جوون من قیمت بتافرون کاهش یافت روبعنوان تایپیک نگذاشتم ولی همین مقاله رو توی تایپیک سازمان غذاودارو خبرگزاری فارس-بتافرون که این تایپیک درصفحه اول اخبار داخلی هست سروش اونو گذاشته من توی همین تایپیک سروش تاریخ بیست وپنجم همین مقاله رو بنام قیمت بتافرون کاهش یافت رو درصفحه 2 تایپیک سازمان غذاو دارو خبرگزاری فارس- بتافرون گذاشتم میتونیدالان برید ببینید.
فرناز خانم همون تاریخ بیست وپنجم زیر مقاله من بنام قیمت بتافرون کاهش یافت توی تایپیک سازمان غذاودارو خبرگزاری فارس-بتافرون لایک زده
اے دنیا کے مسافر منزل تیری قبرھیں اے کر رھا ھیں جو تو دو دن کا یہ سفرھیں موت ھیں تیرا ان دیکھا ساتھی آچانگ تجھے نگل لے گا:ای مسافر دنیا خونه ی توقبر است ای که هرکاری میکنی سفر دو روزه هست مرگ رفیق ندیده ی تو است یکهو نفست رو می گیره
 تشکر شده توسط : نازلی
یه سئوال:wink2
پارسال چند بود؟icon_cry
الان چند شده؟؟؟؟؟؟؟Huh

Smile (16)

هر چند که اینجا جای این درخواست نیست ولی از مدیران محترم درخواست میکنم برای طراحی شکلک یک کبک که داره سرش رو زیر برف میکنه اقدام کنن.
با تشکرSmile (16)
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : zenith , امین , مـه ســـا
من دوسال پیش که تازه شروع کرده بودم 98000تومن میگرفتم
فکر کنید اگه میدونستم اسفند 89 تا اسفند 91 قراره همچین رشدی داشته باشه خب ترجیح میدادم به قول داداش ابراهیم در پروسه زندگی از همون شکلک کبک استفاده کنم اینطوری الان داشتم بدون دارو زندگیمو میکردمconfusedconfusedconfusedconfusedconfused

ولی خدایی این شکلکه رو طراحی کنید خیلی باحال و به درد بخوره منم عاجزانه درخواست میکنم فکر کنم باید سجاد (چیپ چیپ ) رو صدا کنیم Smile (16)Smile (16)Smile (16)
دوستان من از دکتر صحراییان که پرسیدم گفتن فعلا برای این ماه میاد پایین
اونم نمیدونست در اینده چی میشه
اما فعلا بیاین دلمون به این ماه خوش باشه تا باقیش خدا کریمه confused2confused2angelconfused2confused2
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : نازلی , minoshka , chipchip
من امروز زدم داروخانه 29فروردین گفت نه داریم!!!!!نه معلوم نیست کی بیااااااااااااااااااد!!!!!!!!!!!!!!!!!angry2angry2
[ثبت احوال در شناسنامه ام همه چیز را ثبت کرده است جز احوالم را .. !![
 تشکر شده توسط : zenith
من الان زنگ زدم بهم گفتن اصلا بتا ندارن راجب کاهش قیمتشم گفت فقط اعلام کردند و هنوز هیچ بخشنامه ای ندادند!!confused2 گفت در حد حرفهsadsadsadsad
 تشکر شده توسط : zenith

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست