امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
این رنگ،شما را عصبانی می کند!!
این رنگ،شما را عصبانی می کند!!

اگر این رنگ لباس را بپوشید،عصبانی می شوید؟آیا این رنگ را می شناسید؟لباس رنگ روشن بپوشید تا عصبانی نشوید
گرما یکی از عواملی است که استرس زا بوده و موجب می شود تعادل بدن به هم خورده، عصبانیت و پرخاشگری در فرد دو برابر افزایش یابد.
عضو هیات دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی گفت: لباس های رنگ تیره و پلاستیکی تعریق بدن را افزایش داده و آستانه تحمل فرد را در برابر گرما کاهش می دهد.
دکتر" محمدرضا خدایی " افزود: گرما یکی از عواملی است که استرس زا بوده و موجب می شود تعادل بدن به هم خورده، عصبانیت و پرخاشگری در فرد دو برابر افزایش یابد.

این روانپزشک با بیان اینکه شخصیت های زودرنج و حساس در مقابل گرما تحمل کمتری دارند، اظهار داشت: آستانه تحمل این افراد خیلی زود پایین می آید و سریع عصبانی می شوند.

خدایی، با بیان اینکه استحمام روزانه در کاهش عصبانیت و پرخاشگری در فصل گرما بسیار تاثیر گذار است، گفت : استحمام موجب حفظ روحیه شاداب و القای حس سرزندگی افراد می شود و همین موضوع می تواند از بروز عصبانیت ها و حتی خودخوری های نابه جا پیشگیری کند.

وی تصریح کرد:پوشیدن لباس هایی با رنگ روشن و از جنس نخ و پنبه، حس گرم بودن هوا را کمتر القا می کند و از تعریق زیاد بدن هم جلوگیری می کند و موجب کاهش بروز خشم و عصبانیت می شود.
منبع : ایرنا
 تشکر شده توسط : O#!!! , shahab_araz , havaars , khatoon25 , nazaninn , Mahdieh , TootFarangi , نسیم , سحــــــــر , MFhealth , mirali , shahrzad , هانیه , جلال علایی موسوی
کدوم رنگ ؟confused2
قرمز ؟
یا تیره ؟
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
(2011/05/31, 12:29 PM)nahid نوشته است: کدوم رنگ ؟confused2
قرمز ؟
یا تیره ؟

منظورشون رنگ های تیره با جنسیت پارچه پلاستکی که تعرق رو زیاد می کنه.

یادمه یک زمانی میرفتم ایروبیک خانمی بود روی شکمش پلاستیک می بست که زدوتر عرق کنه شکمش آب بشه چربی هاش یکمی خشن بود که مربی ایروبیک بهش گفت این کارو نکن دیگه خیلی خطر داره ! هم اعصابت میپاشه به هم هم واسه زدوتر لاغر شدن راه خوبی نیست.
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : nahid
اصلا این روش فقط تعرق و بالا میبره چربی و که آب نمیکنه. ملت ما هم بدون فکر چه کارها که نمیکنن!
آنقدر باورت دارم که وقتی میگویی باران، خیس می شوم
یک سوال: هیچ وقت به این موضوع فکر کردین که...

از بچگی خوندیم رنگ سیاه گرما رو جذب میکنه اما رنگ سفید منعکس می کنه یا از خودش عبور میده.
درسته؟
حالا فرض کنید یک روز گرم زیر آفتاب نشستین و دو تا چتر دارین. یکیش سیاه و یکیش سفید.
کدومو انتخاب میکنین؟
مطمئنا سیاه سایه بهتری داره. پس سفید بودن نشونه خنک شدن نیست.
مثلا روزایی که گرمه من که مشکی میپوشم زیاد گرمم نمیشه اما دیگران بیشتر احساس گرما میکنن.
پس به نظر من بهترین لباس برای روزای گرم لباس مشکیه.
برعکس وقتی رنگ روشن میپوشم جوش میارم و قاطی میکنم و میخوام بقیه رو تیکه تیکه کنم!!!
نظر شما چیه؟
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین
گشت ارشاد مارو نگیره رنگ روشن بپوشیم
دارم دلشوره میگیرم
چقدر دنیات ازم دوره
پس چرا هیچ بارونی
تورو از من نمیشورهsad2sad2
رنگ لباس وتاثیر روانی رنگ لباس و تاثیر روانی :
پوشیدن لباس رنگ سبز کمک می کند احساس نزدیکی بیشتری با طبیعت داشته باشد همینطور باعث می شود به دیگران احساس آرامش بیشتر یببخشد . طبیعت ذاتی این رنگ که نوعی توازن را در خود دارد ، شما را تشویق می کند به نجوای درون خود گوش داده ، بفهمید برای احساس راحتی بیشتر به چه چیزی نیاز دارید .

پوشیدن لباس رنگ آبی ، شما را رویایی می کند و الهامات شما را افزایش می دهد . این رنگ بسیار آرامش بخش بوده و باعث متمرکز شدن افکارتان می شود . این رنگ باعث می شود برنامه ها و افکار مغشوش از ذهنتان خارج شود و رویا ها و اهدافتان نظم و ترتیب بیشتری بگیرند .

پوشیدن لباس رنگ بنفش شما را بیشتر خیالپردازتر می کند و کمک می کند تا قدرت و اختیار بیشتری در خود احساس کنید . این رنگ عمق احساسات شما را تقویت کرده و شما را صاحب اراده ای مصمم تر می کند . همینطور تواناییتان را در ارائه راهبردهای جدید در زندگی افزایش می دهد .

پوشیدن لباس رنگ قرمز شما را بیشتر اهل عمل می کند و پر مایه و متکبر می سازد . استفاده از قرمز آتشین به شما علم و قدرت این را می دهد تا حرف دلتان را به راحتی زده وآنچه را دوست دارید به دنیا بگویید .

پوشیدن لباس رنگ قهوه ای آگاهی و هوشیاری را افزایش می دهد . این رنگ به شما کمک می کند تا واقعیت و موفقیت را بهتر در یابید و بدانید چه چیزی برای شما بهتر ین خواهد بود .

پوشیدن لباسرنگ لیمویی می تواند توانایی و پیگر بودن را افزایش دهد و به مصرف کننده امکان می دهد که بفهمد برای پیشرفت خود به چه چیزی نیاز دارد .

پوشیدن لباس رنگ سیاه توانایی در تمرکز را بالا میبرد . رنگ مشکی ، یعنی غیبت نور ، نا شناخته ها را به شما نشان می دهد . در تاریکی ، افکار شما باطنی و درونی شده وبهتر می توانید به روان و احساسات درست خود تمرکز کنید .

پوشیدن لباس رنگ سفید میزان تحلیل شما را افزایش می دهد . رنگ سفید که اصل همه رنگهاست ، به شما احساس آزادی و رهای بیشتری می بخشد . این رنگ هر موقعیت یا ارتباطی را که باعث حل مشکلات تان می شود ، برایتان روشن می کند .

یک پیشنهاد:برای خرید یک لباس سعی کنید لباسی را انتخاب کنید که از نظر روحی و سلیقه باب میلتان باشد و افراد خوش سلیقه عقیده دارند رنگ لباس باید متناسب با رنگ پوست ، چشم و مو باشد . هر رنگ لباس در شخصیت و نوع عملکرد تاثیر خاص خود را دارد و توجه داشته باشید که انتخاب رنگ لباس به میزان قابل توجهی در شخصیت شما تاثیر می گذارد و رنگهای روشن القا کننده آرامش، سکون ، شادی و نشاط هستند . رنگهای تیره ، دلتنگی و در طولانی مدت افسردگی ایجاد میکند.

پوشيدن لباس سياه مكروه است . البته كفش , عمامه , عبا و چادر در روايات از اين حكم استثنا شده و كراهت ندارد, (وسائل الشيعه , ج 4, ص 382). در غير موارد ياد شده نيز اگر پوشيدن لباس رنگي غير مشكي موجب جلب توجه نامحرم باشد از اين جهت اشكال دارد.
بنا بر آنچه گفته شد کراهت لباس مشکي نسبت به لباس رسمي و ح...
درابتداباید گفت رنگ برگزيده و انتخاب اول اسلام، رنگ سفيد است كه امام باقر(ع) مى‏فرمايد: «هيچ لباسى بهتر از لباس سفيد نيست».(رى‏شهرى، ميزان‏الحكمه، ج 8، ص 472. ) بعد از رنگ سفيد، رنگ‏هاى زرد و سبز از طرف اولياى دين توصيه شده و رنگ‏هاى برگزيده اسلام است. از نظر اسلام، رنگ زندگى، حيات، حركت و تلاش رنگ ...

سفید سمبل پاکی ، پاک‌دامنی ،‌بی‌گناهی و صلح است. همچنین نشانه‌ای است برای مراکز بهداشتی ،‌بیمارستانها و زمستان. سفید رنگی است دوگانه: می‌تواند رنگ یک سرویس بسیار با ارزش چینی باشد و یا رنگ ظرف کاغذی یک‌بار مصرف . قدرت سفید را به عنوان یک رنگ کمکی دست کم نگیرید.

- روان‌شناسی رنگ سفید
•رنگ سفید، نماد معصومیت و پاکی است.
•رنگ سفید می‌تواند در انسان احساس فضای بیشتر به وجود آورد.
•رنگ سفید معمولاً نشانگر سرما، پاکیزگی و آرامش است. اتاقی که کاملاً به رنگ سفید نقاشی شده باشد ممکن است جادار و بزرگ به نظر آید امَا خالی و سرد است. بیمارستان‌ها و کادر پزشکی از رنگ سفید برای ایجاد حس پاکیزگی استفاده می‌کنند.
 تشکر شده توسط : TootFarangi , shahrzad , SSA
(2011/06/02, 02:18 PM)SSA نوشته است: یک سوال: هیچ وقت به این موضوع فکر کردین که...

از بچگی خوندیم رنگ سیاه گرما رو جذب میکنه اما رنگ سفید منعکس می کنه یا از خودش عبور میده.
درسته؟
حالا فرض کنید یک روز گرم زیر آفتاب نشستین و دو تا چتر دارین. یکیش سیاه و یکیش سفید.
کدومو انتخاب میکنین؟
مطمئنا سیاه سایه بهتری داره. پس سفید بودن نشونه خنک شدن نیست.
مثلا روزایی که گرمه من که مشکی میپوشم زیاد گرمم نمیشه اما دیگران بیشتر احساس گرما میکنن.
پس به نظر من بهترین لباس برای روزای گرم لباس مشکیه.
برعکس وقتی رنگ روشن میپوشم جوش میارم و قاطی میکنم و میخوام بقیه رو تیکه تیکه کنم!!!
نظر شما چیه؟

من کلن چند ساله مشکی نمی پوشم مگر برای دانشگاه که اونم درسم تموم شد دیگه خداروشکر مانتو مشکی را گذاشتم کنار دیگه .
رنگ روشن گرما رو جذب نمی کنه ولی رنگ تیره چرا ! شما یک پارچه مشکی خیس بکنید روی بند پهن کنید و یک پارچه سفید اونی که زودتر خشک میشه کدومه ؟
دوست عزیزم لباس پوشیدن ها بستگی به جنس پارچه هم داره ! مثلا من یک شلوار کتونی کاملا سفید و مانتو نخی سفید دارم که وقتی می پوشم شلوار واسم خیلی گرمه ولی مانتو نه !
یا برعکس یک مانتو مشکی کتون دارم که خیلی هم متاسفانه وقتی شستم آب رفت laughing3 تنگ شده ولی وقتی با شلوار نخی می پوشم مانتو من رو عصبی می کنه .
اگر شما جنس نازک بپوشید طوری نیست ولی اگر جنس ضخیم بپوشید خوب 100% چه سفید باشه چه مشکی گرمتون میشه . icon_question
Free chees is found on the mousetrap
To catch anything you want you must pay it's worth
 تشکر شده توسط : نازلی , SSA
اگر شما جنس نازک بپوشید طوری نیست ولی اگر جنس ضخیم بپوشید خوب 100% چه سفید باشه چه مشکی گرمتون میشه .

عزیزم!
من چادر مشکی سر میکنم!!!
و واقعا خنکتر از بدون چادر بودنه!
زیر چادر هم رنگ و وارنگ لباس نخی میپوشم!!!
که معمولا قرمزه!

من از رنگ قهوه ای خیلی بدم میاد!
فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست