امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ام اس "بلای جان دختر سمنانی
خوب درسته حمید.ولی خول حق بده به یه سریا که بترسن همه که مثل من نیستن که اون اولش یه احتمال بود که ام اس نباشه تازه ناراحتم بودم که اا سربازی معاف نشم چییی.یا خودت.ماها وظیفمون اگاهی دادن هم به جامعه هم به بچه های ام اسی هست.من خودم هدجا میرم میگم ام اس دارم که همه ببینن یه ام اسی هیچی کم نداره.تو باشگام همینطورم.در کل ام اس اصن ترس نداره چون خدا هرچیو از ادم بگیده یه چیزه بهتر جاش میده البنه اگه لیاقتم داشته باشیم.وظیفه هممونه که این اگاهیو به خودامونم بدیم.
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : paeeze , rana , shahrzad.s
(2012/07/17, 03:05 PM)atefeh.l نوشته است: من که خیلی ترسیدم... یعنی بعد از یه مدت حالمون این قدر بد می شه ؟؟؟

از هرچی بدت بیاد سرت میاد عزیزم پس سعی کن خوب فکر کنی
11گیریم که اصلا قراره حال تو بد بشه ، پس سعی کن حالا که خوبی از تک تک نعمت های خدا که الان می تونی لذت ببری، و به استقبال چیزی که هنوز اتفاق نیفتاده نرو!
من الان 8 سال ام اس دارم هیچیمم نیست، چون نترسیدم!!
برو جلو دختر ما و خدای مهربونی هواتو داریم!!
برف ببارد یا باران برای باور "پاییز" همین "جای نبودنت" کافیست !!
 تشکر شده توسط : مهدی نصیری
وقتی تیترو خوندم نوشته بود بلای جان... فک کردم یه نفر فوت کرده بیچاره ام اس داشته انداختن گردن ام اسش گفتم اصلا این مطلب نخونم بهترهconfused اما دیدم هرروز کلیا بهش نظر میدن گفتم ببینم چی نوشته!!
واسم تجربه شد به تیترا خیلی توجه نکنم! ولی خودمونیم یکمی تیترش برای افرادی که جدید میان جالب نیست براشون می تونه نگران کننده باشه تیترش رو تغییر بدین موضوعش یه کار خیره چیز خاصی نیستicon_question
 تشکر شده توسط : nahid
درج هر خبر یا اطلاعاتی به معنی تایید آن نیست من اینو برای نقد و تعمق بیشتر شما اینجا قرار دادم مخصوصا که سایتهای معروف که در انتهای تاپیک لینک هم دادم که فقط اعمال نظر کنید/همین

دوستی که گفته عنوانش را عوض کنیم: این خبر از جانب ما یا مورد تایید مانیست که بدان عنوان هم بدهیم اتفاقا چون با همان عنوان و در سایتهای مختلف بصورت برجسته آمده می خوام راجع به آن بحث و تعمق کنید ولی برخی از دوستان چنان زلزله اش کردند و ترس و .........که انگار!
نه عزیزم در این سایت خبرهای بسیار خوبی درج است و دلم میخواد یکبار هم که شده از آرامش حاصل از اون بگین نه از رعب حاصل از موضوعی بی اهمیت و.....
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : sooorooosh , nahid , ehsan 10054
(2012/07/17, 04:20 PM)hamid نوشته است: اخه مهدی ببین بی منطقه حرفم :

عاطفه تو کل سایت اگر تناسب بگیریم تو 100 تا تاپیک گفتیم ام اس بد نیست و دیگه خیلی کم و حتی اصلا به بدترین شرایط نمیرسه و دارو زیاده و قبلا دیر ام اس تشخصی داده میشد و .... . و 1 تاپیک هم مثل این تاپیک داریم که فلانی وضعش خیلی بده .

100 تا تاپیک رو تا حالا ندیدی ؟ چرا یه بار اونجا نگفتی وای بچه ها خوشحال شدم ؟
بعد یه تاپیک اینجوری داریم هر سری 5 نفر میان مینویسن ترسیدیم

بابا ترس نداره که . اصلا فرض میگیریم به بدترین شرایط هم برسیم . واقعا ترس نداره . از الان بشینی ترس اون موقع رو داشته باشی . اون موقع هم بشینی گریه و زاری کنی که وای چرا اینجوری شد . . . پس کی قراره زندگی کنیم ؟
چند روز پیش عکس یه دخترو دیدم که نه دست داشت نه پا . بعد داشت حرکت میکرد و فکر کنم تو مسابقه دو میدانی بود . پس اون چه فکری داره ؟ چه روحیه ای داره و ما چی ؟
یعنی بمب انرژی بود کلی باهاش حال کردم . کاش هممون مثل اون بودیم

آخه من تازه عضو شدم دکترمم هیچ چیزی راجع به بیماریم نگفت نه دکتر اعتمادی فر نه دکتر اشتری.. هر چی هم سرچ میکنم به جایی نمی رسم مثلا غذاها یه جا گفته فلان چیزو بخورید یه جا گفته نه الام=ن من حدود 3 ماهه نه ماست خوردم ، نه شیر،.. نمی دونم واقعا چی کار کنمsad2
 تشکر شده توسط : مهدی نصیری , ehsan 10054
بهرحال عاطفه جان نترس این بیماری پر از چاش های زیباست
باور نکن تنهایی ات را تا یک دل و یک درد داریم
 تشکر شده توسط : شهرزاد , ehsan 10054
من اصلا نفهمیدم این دختر دانشجو چه بلایی سرش اومده ؟ !
اصلا بلایی سرش اومده ؟
فقط حالش بد شده و بعد از مراجعه به دکتر فهمیدن ام اس داره ؟ !
خوب این تیتری که سایتهای خبری میذارن برای جلب مشتریه وگرنه منم مثل باران با دیدن عنوان خبر ، فکر کردم طرف مرده ! بلای جان ؟!!confusedangry2
این که پدر ایشون بیکاره به ام اس دخترش چه ربطی داره ؟ در اصل بیکاری باعث مشکل اجاره خونه و ... هست ، قبل از بیماری دختر که نمیتونستن درخواست کمک کنن ولی بیماری وسیله ای شد برای این امر !
در ضمن مشکلات رفت و آمد و تحصیل هم قابل حله ، اولویت با اجاره خانه و خرج خانه هست ، اگه خانواده ای هزینه این موارد رو ندارن ، بچه ها تحصیل در دانشگاه آزاد شهر دیگر رو باید کنار بذارن و برای دانشگاه دولتی تلاش کنن ، الان که از هر دو نفر یکی و نصفی قبولن ! بلکم بیشتر !
این خبر که اصلا ترسی توش نبود ، یه موسسه خیریه آگهی درخواست کمک فرستاده ، همین !از این موردا زیادن .

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : مـه ســـا , ehsan 10054
مملکت ما داریم!!!!!!!!confused
انسان نقطه ای است بین دو بی نهایت
بی نهایت لجن و بی نهایت فرشته
*بنگر به طرف کدام یک می روی!؟*
یه دعا میکنم همه تاییدش کنند .

الهم اشف کلا مریضا
الهم اغن کلا فقرا

خدایا تمام بیماران رو شفا بده

خدایا تمام فقرا رو بینیاز کن .
آمین یا رب العلمین
 تشکر شده توسط : ehsan 10054 , niloufar , عمومهربان
آمین یا رب العالمین innocent0001.gifinnocent0001.gifsad2
ببین هر کی تو دنیا یه رنگی منم رنگ خودمم
به غیر از رنگ خودم به دنیام رنگی نمیزنم .

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اختلاف دو وزارتخانه بلای جان بیماران ام اس شد paeazan 1 2,545 2014/02/02, 05:41 AM
آخرین ارسال: spring
  بروز MS در دختر ۱۲ ساله مبتلا به ITP با سابقه MS در پدر paeeze 6 4,729 2011/07/23, 11:50 PM
آخرین ارسال: h.kakavand

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست