نظرسنجی: آیا در هفدهمین فراخوان گروه شرکت خواهید کرد ؟
بلی
94.12%
32 94.12%
.
5.88%
2 5.88%
در کل 34 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه : هفدهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر
(2013/09/01, 02:07 PM)neda.n نوشته است: لایک به رامونای فوق العاده . تشکر اون پایین ، کم بود براش

عزیزم شرمنده م نکن تو رو خدا ashamed0006.gif لایک بزرگه مال شماهاست ندا جونم... ما که همیشه تا حالا پشت صحنه بودیم. امیدوارم این برنامه به بهترین شکل پیش بره مثل همیشه icon_question
... I'm a fighter ...
"از پیش غصه خوردن ، دوبار غصه خوردن است."
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , Maz , sooorooosh , kheiri.mahdi , eglantine , نارنجی مدرسه موشها , yummy , zhonan
من دیگه مفهوم سبک رو باور ندارم !Dodgy
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : fireboud , kheiri.mahdi , مهدی نصیری , eglantine , رامنا , zhonan
ناهید خانم این برنامه تو دو مرحله در نظر گرفته شده یکی مسیر بام هست تا شروع تله کابین که سبک هست یکی هم برای بقیه دوستانی که تمایل دارن بالاتر برن تا ایستگاه بعدی تله کابین
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : nahid , kheiri.mahdi , ahya , matinfard , damoun , eglantine , رامنا , Aram , neda.n , zhonan
(2013/09/01, 12:25 PM)neda.n نوشته است: برای همه نارنجی پوشها ، برای روز جمعه نارنجیه ما :
می آیی می نویسی به یکی گفتی ام اس داری و چه برخوردها که نکرد . می خوانمت و دلم می گیرد .
می آیی و می نویسی رفتی دکتر ، آن وقت اقای دکتر تحصیلکرده گفته : تو ام اس نداری اگه داشتی اینطوری سالم نبودی . می خوانمت و دلم می گیرد
بعد با خودم می گویم چه می شود کرد . دنیا همین است دیگر . شاید باید دست روی دست گذاشت و همینطوری نشست و تماشا کرد که هی قضاوت بشویم و هی هر چی دلشان خواست درباره مان بگویند .
خب کسی نیست که حمایت کند یا اگر هستند کمند یا صدایشان به جایی نمیرسد . انگار این ناتوانی ، این جلوه از کار افتادگی ، این چهره مخدوش بیماری برای بعضی ها منافعی دارد که اینطوری تبلیغش می کنند . آخر مظلوم نمایی اینجا ، خوب جواب میدهد . استفاده از احساسات پاک هم البته .
بعد فکر می کنم اگر برای هم قلاب بگیریم چی ؟ اگر با هم یک نردبان بلند بسازیم چی ؟ آن وقت بالا برویم و آن بالاتر ها دنبال نور بگردیم . دنبال یک طلوع . انقدر بالا برویم که اگر دستمان را دراز کنیم ، به تکه ای از آسمان شفاف برسیم . بیا .... من پله تو می شوم ، پا در قلاب دستهایم بگذار و برو بالا . بیا پله های این نردبان را با هم بسازیم و دستمان را به سمت آبی آسمان ،‌به سمت نور دراز کنیم . آینده ماله ماست ، شک نکن . agreement2
آفرین خیلی عالی بود ندا جان : )
خاطرم نیست تو از بارانی یا که از نسل نسیم، هرچه هستی گذرا نیست! هوایت ، بویت ... فقط آهسته بگو ...با دلم می مانی...
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , zohaa , یه غریبه , biparva , شيدا رها , محبوب64 , eglantine , رامنا , zhonan
منم می خوام بیاااااااااااااااااام sad2
ولی نمیشه rolleyes
بهتون خوش بگذره. می دونم بازم می ترکونین.happy0065.gifhappy0065.gif
پیشاپیش به همتون افتخار می کنم.happy0064.gif
 تشکر شده توسط : fireboud , یه غریبه , matinfard , eglantine , neda.n , hamid , رامنا , hamid_147 , Maz , الهام ج , kheiri.mahdi , damoun , kaveh_plus , zhonan , hilda
باید اعتراف کنم برنامه مسافرت داشتم بمحض اینکه از این برنامه باخبر شدم مسافرت رو بخاطر با شما بودن کنسل کردم.در کنار شما بودن برام ثانیه ثانیه لذت بخش هست.خیلی دوستون دارم.به امید اینکه روزی بتونم سرم رو بالا بگیرم و با شجاعت به همه بگم ام اس دارم.
رامنا عزیز برات بهترین ها رو آرزو دارم و از اینکه این کار رو میخوای انجام بدی بهت افتخار میکنم.icon_question
 تشکر شده توسط : fireboud , neda.n , یه غریبه , eglantine , matinfard , hamid , رامنا , hamid_147 , Maz , nahid , kheiri.mahdi , damoun , earth , kaveh_plus , zhonan , hilda , نازی ی
خیلی خوشحال شدم که می تونم تو جمع شما باشم خیلی خوشحال که تو اولین سال msiشدنم میتونم بیام و دوستامو واسه اولین بار ببینم
عصرشم هم که شهر آورد پایتخته حیف ورزشگاه رام نمیدن که 1سر هم برم استادیوم با لباس نارنجی که به رنگ تیمم نزدیکهbaybay
اما می شه ساعتش کمی دیرتر باشه تا ما که از شهرستان میایم بتونیم برسیم یعنی ما که خانمیم و واسه حرکت باید منتظر روشن شدن هوا باشیم icon_cry بشه یا نشه من از وقتی این تاپیکو دیدم به امید جمعه زندگی کردم این روزارو. اگه جسمم نتونست بیاد یاد دوستتاتون باشید همه دوستایی که قلب نارنجیشون 15 شهریور اونجاست
تو نمی دانی مردن وقتی انسان مرگ را شکست داده چه زندگیست
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , یه غریبه , eglantine , matinfard , hamid , رامنا , Maz , nahid , kheiri.mahdi , damoun , earth , kaveh_plus , zhonan
اگه خواهش کنین منم میامN_aggressive (35)
گل زرد و گل زرد و گل زرد/بیا باهم بنالیم از سر درد.عنان تا در کف نا مردمان هست/ستم بر مرد خواهد کرد نامرد
 تشکر شده توسط : fireboud , eglantine , neda.n , رامنا , zhonan
ضحا خانم سعی میکنیم طوری برنامه ریزی کنیم که همه بتونن بیان ایشالا شما هم می رسید

داش مهدی خوشحال میشیم رفیق های قدیمی رو ببینیم
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : رامنا , eglantine , neda.n , zohaa , hamid_147 , simin , مهدی نصیری , shahrzad , الهام ج , kheiri.mahdi , zhonan
(2013/09/01, 10:03 PM)مهدی نصیری نوشته است: اگه خواهش کنین منم میامN_aggressive (35)
angry
خوبه دختر نشدی شما!!!
smiling
وقتی نیستی،همه نیستن
نه که نیستن،هستن
مثل تو نیستن
 تشکر شده توسط : neda.n , fireboud , kheiri.mahdi , مهدی نصیری , zohaa , zhonan , hilda

•  قبلی
  • 1
  • 2
  • 3(current)
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه : اولین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر fireboud 167 85,567 2018/10/28, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه : فراخوان برگزاری تیم فوتسال ام اس سنتر (ویژه آقایان) گروه کوهنوردی ام اس سنتر 103 69,599 2017/04/07, 08:57 PM
آخرین ارسال: hadisss
  اراده بچه های ام اس سنتر قراره کوه آرارات را تسخیر کنه... سمیرا67 636 252,156 2015/09/12, 01:07 PM
آخرین ارسال: hadisss
  نارنجی پوشان 5 : پنجاه و نهمین فراخوان گردشگری گروه کوهنوردی ام اس سنتر یه غریبه 18 12,923 2015/09/07, 12:57 PM
  نارنجی پوشان 4 : بیست و نهمین فراخوان گردشگری ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 136 72,838 2015/05/19, 09:55 PM
  چهل و هفتمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 17 11,006 2015/02/12, 11:36 AM
آخرین ارسال: Vahid.1974
  چهل و پنجمین فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر گروه کوهنوردی ام اس سنتر 107 59,072 2015/01/10, 02:38 PM
آخرین ارسال: matin
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 36 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 21 15,669 2014/10/30, 07:25 PM
آخرین ارسال: Sajjad
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 38 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 9 5,868 2014/10/04, 12:06 PM
آخرین ارسال: ehsan 10054
  فراخوان کوهنوردی ام اس سنتر "برنامه 37 ام" گروه کوهنوردی ام اس سنتر 0 2,541 2014/09/22, 10:47 AM
آخرین ارسال: گروه کوهنوردی ام اس سنتر

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست