•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 11
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره 13 : فراخوان ارسال آثار به اولين نمایشگاه هنرهای تجسم
نمایشگاه فراموش نشه
[تصویر:  IMG_2117%20-%20Copy.JPG]
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : paeazan , Pooya.N , hilda , hamid , مـه ســـا , shaytoon , sargol , naazanin , Hasty
(2013/05/06, 09:17 PM)sargol نوشته است: آخه چرا من چرا من چرا من چرامن اصن اینجادیده نمیشم برای کسی هم نیستم که بخوان بمن جواب بدن.من سوال کرده بودم چراماازهمه چی محرم هستیمHuh(دیدن دوستان عزیز دردنیای واقعی ودیدن کارهای بی نظیردوستان).چراهمه ی سعادتها مادوستان عزیزتهرانی استHuhمگه مادل نداریم مگه ماگناه نداریمHuhمگه مابایدآرزومون روباخودمون به گورببریمHuh.یعنی سعادت مافقط دیدن اسم دوستان دردنیای مجازی استHuhچی بگم این دل من پرازدرداست.میدونم هیشکی حاضرنمیشه بمن یک امیدواری بده.دوستان عزیز مارا لایق تسلی دادن هم نمیدانندsadsadsadsadsadsadsadنکنه مارومث دنیای مجازی،مجازی فرض کردندبرای همین حاضرنیستند بماتوجه بکنند.به والله من یک شی ء مجازی نیستم یک انسانم دل دارم واحساس دارم.

سارگل جان اصلاً اینجوری که فکر میکنی نیست ما هم به یاد شما که ازمون دورین هستیم هم برامون مهمه که باشین
چون تعداد بچه هایی که توی تهران مبتلا هستن بیشتره و امکاناتش بهتره این جور برنامه ها اینجا انجام میشه باور کن که اگر میشد بچه ها این برنامه رو تو چابهار انجام بدن اینکارو میکردن اما خودت از همه بهتر میدونی چقدر سخته بعدم اینکه شما میتونی با دوستان انجمن خوزستان فعالیت انجام بدی دیدار بزارین از اینجور برنامه ها ما هم خوشحال میشیم ببنیم دوستامون که ازمون دورن فعالیت میکنن و دور هم جمع میشن

دردهایت را دورت نچین تا دیوار شود .......
زیر پایت بگذار تا پله شود .....
 تشکر شده توسط : nahid , sargol
من که هیچ کاری نمیتونم بکنم جز سپاس از تلاش و هنر دوستان عزیزم.و بالا آوردن تاپیک !smiling

سارگل جان ، این مشکلی که شما میگید رو همه ساکنان شهر های دیگه هم دارن و چیزی نیست که مسئولان انجمن بتونن جواب بدن جز این که ساکنان استانهای دیگه میتونن با هماهنگی با هم و انجمن استانشون چنین کارهایی انجام بدن .
چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
 تشکر شده توسط : sargol , fireboud , hilda , naazanin
منم عصر که سر شریعتی بودم ییهو به خودم گفتم تاکسی آمادس داره میره سیدخندان تنبل خان ، ... تو این فکرا بودم که خودمو تو سیدخندان دیدم !
ولی وقتی رسیدم نمایشگاه هیشـــــکی نبود !sad2confused
هیچی دیگه ... آثار زیباتون رو دیدم و رفتم.
روی در هم یادگاری نوشتم :آمدیم تشریف نداشتید !
تو دفترچه یادبود هم smiling confused
شیرینی هم بود نخوردم از ناراحتی !
چند نفر بیرون بودن هی میخواستم بگم ببخشید شما ام اس دارین ؟! خوب شد نگفتما !confused
کلا هرکیو میدیدم فکر میکردم ام اس داره ! N_aggressive (35)

دوستان هنرمندم خیلی کاراتون زیبا بود .پیروز باشید.

تشکر شده توسط : hilda , hamid , fireboud , shaytoon , paeeze
ناهید جان دیروز من از صبح ساعت 10:30 تا 5:30 بعد از ظهر نمایشگاه بودم.شما حتما بعد از 5:30 اومدین نمایشگاه!اگه از قبل هماهنگ میکردین حتما میموندم و خوشحال میشدم از حضورتون
ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : shaytoon , paeeze , nahid , fireboud , hamid
خسته نباشی نازنین جون ، من بدون تصمیم و هماهنگی قبلی اومدم و نتیجش این شد که نتونستم ببینمتون با این که خیلی دوست داشتم ببینم شما رو با هنر قشنگتون.icon_question
یعنی فکر نمیکردم بدون مسئول باشه ( دزد نبره چیزا رو ؟! confused)
5-6 نفر بیرون بودن خیره نگاشون کردم ، رفتن ، فهمیدم از سایت نیستن وگرنه یه چی میگفتن یا ام اس رو به من معرفی میکردن !confused2
یه ربع یا بیشتر هم موندم که شاید اقلا یکی بیاد من ام اس رو بهش معرفی کنم wink2 اما نیومد !Smile (52)

تو دفتر یادبود شوخی کردما اگه خوندین !confusedconfusedevilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : fireboud , shaytoon , naazanin , hamid
بچه ها فردا عصري حدوداي ٦.٣٠ ميخوام بيام نمايشگاه.... ولي هيچكودووومتونووووو نميشناسم..sad2 حالااااااا چيكاااااااار كنممممم ؟؟؟؟ confused2Huh
 تشکر شده توسط : naazanin
(2013/05/08, 01:28 PM)nahid نوشته است: خسته نباشی نازنین جون ، من بدون تصمیم و هماهنگی قبلی اومدم و نتیجش این شد که نتونستم ببینمتون با این که خیلی دوست داشتم ببینم شما رو با هنر قشنگتون.icon_question
یعنی فکر نمیکردم بدون مسئول باشه ( دزد نبره چیزا رو ؟! confused)
5-6 نفر بیرون بودن خیره نگاشون کردم ، رفتن ، فهمیدم از سایت نیستن وگرنه یه چی میگفتن یا ام اس رو به من معرفی میکردن !confused2
یه ربع یا بیشتر هم موندم که شاید اقلا یکی بیاد من ام اس رو بهش معرفی کنم wink2 اما نیومد !Smile (52)

تو دفتر یادبود شوخی کردما اگه خوندین !confusedconfusedevilgrin0039.gif
مچکرم ناهید جان love51
منم خیلی دوس داشتم حتما حتما حتما ببینمت ولی خوب نشد
برنامه های بعدی سایت ایشاالله همو می بینیم
ممنون که اومدی و خوشحالمون کردی که جمله تو دفتر یادبود واسمون نوشتی

ﭼﻘﺪﺭ ﺩﻭﺳﺖ ﺩﺍﺷﺘﻨﯽ ﻫﺴﺘﻨﺪ٬ ﺁﺩﻣﻬﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺷﺒﯿﻪ ﺣﺮﻓﻬﺎﯾﺸﺎﻥ ﻫﺴﺘﻨﺪ...
 تشکر شده توسط : nahid
آقا میگمــــــآ یه پیش نهاد دارم Smile (52)

میشه بعد تموم شدن نمایشگاه ، از آثار بچه ها یه نمایشگاه مجازی هم بزارین Rolleyes
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : minoshka , paeazan , naazanin , hamid
(2013/05/08, 10:03 PM)Maz نوشته است: بچه ها فردا عصري حدوداي ٦.٣٠ ميخوام بيام نمايشگاه.... ولي هيچكودووومتونووووو نميشناسم..sad2 حالااااااا چيكاااااااار كنممممم ؟؟؟؟ confused2Huh

من اگر بتونم میام ولی احتمالش خیلی کمه

سجاد پیشنهادت عالی بود
اگر صاحبین آثار مشکلی نداشته باشن حتما با اوکی دادن تیم همایش اجراش میکنیم
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
 تشکر شده توسط : naazanin , Maz , chipchip , shaytoon

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 11
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,936 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,394 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,762 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 82,664 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,333 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 46,046 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 96,399 2018/03/24, 02:57 PM
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,488 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart
  اطلاعیه شماره ۳۲: درج بنر تبلیغاتی در ام اس سنتر admin 5 4,967 2016/09/03, 04:13 PM
آخرین ارسال: mstoday
  اطلاعیه شماره ۲: معارفه و تودیع ( تقدیر و تشکر ) hamid 39 37,404 2016/08/19, 01:30 PM
آخرین ارسال: admin

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست