•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 17
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه شماره ۲۴: اولین نمایشگاه گروهی عکس ام اس سنتر
منم دوس داشتم اختتامیه رو برماااا،فک کنم کلی از بچه ها باشنlove28love28love28
متاسفانه نشدsad2sad2
خوش بگذرهههههههههicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : coffeedot , hessam , eglantine , elham 66 , chipchip , hamid , hadisss , پریا حقیقت پور , نارنجی مدرسه موشها
همه عكسا خيلى قشنگ و زيبا بودندangel
تو نگاه اول رأى دادن خيلى سخت بود icon_cry
فكر نمى كردم بچه ها بجزء آنى كه تو عكسش يك سمت خورشيد و سمت ديگش ابر بودSmile (16) اينقدر خلاقيت داشته باشند
Angel
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : elham 66 , coffeedot , eglantine , chipchip , hadisss , hamid , پریا حقیقت پور , maryam.N , paeazan , نارنجی مدرسه موشها
چرا هیچ کسی از اختتامیه چیزی نمی نویسه....عکس های برتر از ان چه کسانی بود؟؟چه کسانی جایزه عکس برتر را به خانه بردند؟؟
وچه زمانی نمایشگاه مجازی اماده میشود؟؟؟
بهارپشت دراست
به گوش پنجره ها ارام
نسیم گفت وگذشت...
 تشکر شده توسط : coffeedot , eglantine , elham 66 , chipchip , hadisss , پریا حقیقت پور , maryam.N , نارنجی مدرسه موشها
تا هشت اختامیه بوده،تا بچهها بیان و نویسن یکم تایم می بره بهاران جونمicon_questionlove28

میهههههههههن عزیز و حدیت عزیز و خواهر میهن ،عالم، عزیز تبریمکککککککک
 تشکر شده توسط : eglantine , elham 66 , hessam , یه غریبه , chipchip , hadisss , پریا حقیقت پور , maryam.N , baharan , نارنجی مدرسه موشها
خیییییییییییییلی خوش گذشتlove28
گزارشات تکمیلی فردا راس ساعت ۹.۵ صبح گذاشته می شودlove28
با گوشی سختهConfused
 تشکر شده توسط : coffeedot , hamid_147 , elham 66 , chipchip , hadisss , eglantine , پریا حقیقت پور , maryam.N , hamid , baharan , نارنجی مدرسه موشها
دوستان خیلی خوشحالم که نمایشگاه به خوبی برگزار شده و خوش گذشتهicon_question
منم خیلی دوست داشتم بیام ولی نشدsad2
به سه نفر اول هم تبریک میگمhappy0065.gif
عکس ها رو بزارید توی سایت ما هم ببینیم
خسته هم نباشیدicon_question
 تشکر شده توسط : coffeedot , elham 66 , hessam , chipchip , hadisss , eglantine , پریا حقیقت پور , maryam.N , nazaninamiri70 , hamid , baharan , نارنجی مدرسه موشها
یعنی هر جوری بود خودمو برا اختتامیه هم رسوندم smiling
نفر اول میهن
منم دوم smiling
نفر سوم عالم
جایزه م یک لوح تقدیر زیبا و یک کارت هدیه به مبلغ خیلی فلان smiling
شانس آوردم که جایزه بردما و الا رام نمیدادن خونه laughing3 بسکه همش توی خونه نمایشگاه نمایشگاه میگفتم Blush

عکسهای همه زیبا و فوق العاده بودن
نمایشگاه رو دوس داشتم
و بیشتر از اون دیدن دوباره ی دوستان گلم که هیچ وقت برام تکراری نمی شن
و همیشه از ته دل مشتاق دیدارشونم
و هر سری با هر ترفندی شده مخ خانواده رو میزنم و خودمو به برنامه ها میرسونم Smile (16)

مرسی ازتون icon_question حمید icon_question عالم icon_question میهن icon_question سجاد icon_question
عشق اگر با تو بیاید به پرستاری من
قصـــه عشــق شود قصه بیماری من
 تشکر شده توسط : nahid , coffeedot , hessam , elham 66 , eglantine , طاهره. , SSA , paeeze , chipchip , پریا حقیقت پور , maryam.N , paeazan , hamid , یه غریبه , baharan , شهرزاد , نارنجی مدرسه موشها
خب smiling
من اومدمsmiling
ولی حدیث گزارش کامل رو دادsmiling
یه نکته: نمیخواستم بگم که ریا نشهashamed0006.gif ولی دوستان مجبورم کردنashamed0006.gif دیروز دوباره مسأله پوریای ولی واسم تکرار شدashamed0006.gif
و خوشحالم که دست و پام نلرزید و گذاشتم دوستام اول تا سوم بشنlaughing3 یه همچین دختری هستم منlaughing3
خیـــــــــــــــــــلی خوش گذشتlove28love28love28 مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرسی love28love28love28icon_questionicon_questionicon_question

بعضیا Dodgy یه دونه شاتوت گلاسه ارزش نیومدن رو داشت؟؟angry2angry2angry2angry2angry2 هر چند من به تو رأی دادم و آخرش ازت پس میگیرم حالا ببینevilgrin0039.gif
 تشکر شده توسط : hadisss , elham 66 , hamid , eglantine , یه غریبه , baharan , maryam.N , chipchip , نارنجی مدرسه موشها
اعلام کنید برنده ها رو ....
عکساشون رو هم با اسمشون بزارید لفطاBlushBlush

پیشاپیش به برنده های عزیز تبریک میگم....مبارکتون باشهwomanicon_questionicon_questionicon_questionicon_question

به بقیه هم که برنده نشدن از جمله خودم کمال صبر و آرامش رو میخوام laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3laughing3
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : paeazan , hadisss , eglantine , baharan , maryam.N , elham 66 , chipchip , نارنجی مدرسه موشها
عاقاااااااااا تبریییک فراوان به برندگان نمایشگاهagreement2agreement2agreement2agreement2
ایشالا نمایشگاه های بین المللیwink2wink2Smile (16)Smile (16)
 تشکر شده توسط : یه غریبه , eglantine , hadisss , chipchip , نارنجی مدرسه موشها

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 10
  • 11
  • 12(current)
  • 13
  • 14
  • ...
  • 17
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اطلاعیه ۳۶: کسب درآمد از ام اس سنتر admin 8 2,969 2023/12/19, 08:25 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  اطلاعیه شماره 3۷: سفر و دیدارهای ام اس سنتر تا پایان ۹۸ admin 1 3,407 2023/12/01, 08:54 AM
آخرین ارسال: dz.vahid1359
  همایش بزرگ ام اس سنتر admin 36 11,661 2019/07/06, 11:28 PM
آخرین ارسال: پریا حقیقت پور
  اطلاعیه شماره 35: قالب جدید ام اس سنتر admin 30 12,847 2018/12/12, 11:08 PM
آخرین ارسال: hamid
  اطلاعیه شماره ۲۵: رادیو ام اس سنتر admin 110 82,942 2018/09/18, 03:23 PM
  اطلاعیه شماره ۳۴: وبینار ام اس سنتر admin 29 15,410 2018/08/14, 06:40 PM
آخرین ارسال: icerose
  اطلاعیه شماره 7: افراد شرکت کننده در دیدارها هیئت مدیره 71 46,180 2018/05/09, 12:52 AM
  اطلاعیه شماره ۳۳: چت روم و قوانین admin 47 96,623 2018/03/24, 02:57 PM
  وله همایش بزرگ ام اس سنتر fireboud 93 54,934 2017/12/18, 02:38 PM
آخرین ارسال: شهرزاد
  اطلاعیه شماره 29: غرفه ام اس سنتر در بازارچه خیریه بنیاد admin 30 17,677 2017/11/28, 07:59 PM
آخرین ارسال: glassheart

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست