امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امیتازات : 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استفاده از ترد ميل
بچه ها سلام

مدت ميانگين استفاده از تردميل 20دقيقه در روز بدون زاويه درروزه
بستگي به توانايي هر فرد programآن بيشتر مهمه� Wink Wink Wink Wink
نقل قول: دوچرخه ثابت هم برای دوچرخه سواریه ... چرا دوچرخه سواری نمیکنین؟؟
حالا من سوالم از شما اینه که چرا هیشکی از طبیعیش استفاده نمیکنه ؟؟؟
سینای عزیز ، وقتی آقایان با� دوچرخه به دانشگاه و محل کار نمی رن چطور خانمها برن ؟ اونم تو جامعه ای که خانمها باید و نباید زیادی جلوشون هست ؟� ما از خدامونه بشه سوار شیم ، اگه دوچرخه سواری برای آقایان رایج بود ، مطمئن باشید مثل وسایل نقلیه ی دیگه ،برای خانمها هم کم کم رایج میشد. نه فرهنگش هست نه محل مخصوص عبور دوچرخه ازطرف شهرداری ها گذاشته میشه. ما که در تهران پردود و ترافیک قسمت زیادی از وقتمون رو در راهیم ، بهترین چاره همین رواج دوچرخه سواری بود اما به جاش هرنفر با یه اتومبیل به خیابونا اضافه میشه و از بعد از ظهر به بعد دیگه ....� :-\ :-\ :-[ :-[
اگه هم منظورت اینه که به عنوان ورزش بریم تو پارک ، باید اول دو ساعت تو راه باشیم ودود بخوریم تا نیم ساعت بریم پارک ورزش کنیم!!!� ;D
چرا باید شهرزادها و نداها و... لای در بی آر تی گیر کنن؟ چون حمید ها ومجید ها و... دوچرخه سوار نمیشن !! :o :o :-X :-X
وشاید هم مرتضی ها و سلمان ها وخودت ها و..... Wink
(حمید چی میگی؟ داد نزن ! قبل ازاینکه بری ساوه هم سوار نمیشدی !) :Smile Sad

چشم ها را بـایـد شست  . ، . جـــور دیـگـر بـایــد دیـــد
سينا جان اگه كسي مثه من علاف و بيكار باشه و بتونه خب معلومه كه پياده ميره تا اونجايي كه بايد بره و برميگرده . ( البته درازايه مسير هم خيلي مهمه )
اما چون واقعا اين امكان نداره واسه خيليا خب ميان اون يك ساعت رو تويه خونه در حال ديدنه تي وي يا در جمع خونواده و همزمان از ترد ميل استفاده ميكنن .
بازم نتونستي درك كني؟
آنارام باشید
(2009/10/21, 04:48 PM)anaram نوشته است: ميان اون يك ساعت رو تويه خونه در حال ديدنه تي وي يا در جمع خونواده و همزمان از ترد ميل استفاده ميكنن .

و البته زير كولر

آقا اينجا حسابي گرمه اگه يه ساعت پياده روي كنيم� :-[ ميشيم
من درد در رگانم، حسرت در استخوانم،چیزی نظیر آتش در جانم پیچید
سرتاسر وجود مرا گویی چیزی به هم فشرد تا قطره ای به تفتگی خورشید جوشید از دو چشمم،از تلخی تمامی دریاها بر اشک ناتوانی خود ساغری زدم
بله کاملا متوجه منظورتون شدم
ولی بازم بعضی موارد مبهم برام مونده، به خصوص در مورد خانوم ها...مثلا یه آبجی دارم میره باشگاه ۱ ساعت رو تریدمیل پیاده روی میکنه بعد سوار آژانس میشه میره خونشون ....
خداییش خیلی با کلاسیه هاااااااااا
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

آره خب . كلاسش هم موضوع مهميه كه خب بايد بهش توجه كرد� Smile
علي خراب نكن كارو . من تويه همين گرما ساعت 12 ظهر و ساعت 3:30 بعد از ظهر كلي پياده روي ميكنم .
آنارام باشید
(2009/10/21, 04:47 PM)behbood-nahid نوشته است: چرا باید شهرزادها و نداها و... لای در بی آر تی گیر کنن؟ چون حمید ها ومجید ها و... دوچرخه سوار نمیشن !! :o :o :-X :-X
وشاید هم مرتضی ها و سلمان ها وخودت ها و..... Wink
(حمید چی میگی؟ داد نزن ! قبل ازاینکه بری ساوه هم سوار نمیشدی !) :Smile Sad

من تازه اين تاپيك رو ديدم
Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16) Smile (16)
خوب قبل از ساوه ميرفتم رودهن قبل رودهن هم مشغول رسوندن خانوم هاي محترم به خونه هاشون بودم� Smile (16) Smile (16) Smile (16)
انتظار نداشتي كه با دوچرخه سوارشون كنم !
البته اين موضوع براي دوران مجرديم بودا� Smile (16) Smile (16) ( الان صاحبش مياد اين تاپيك رو ميخونه اگه اين مورد رو ننويسم بدبخت ميشم� Smile (16) Smile (16) Smile (16) )

من يه پيشنهاد دارم زير تردميل رو چرخ ببنديم بندازيم تو خيابون يكي از پشت هول بده اون يكي هم بالا رو ترد ميل بدوه� Smile (16) Smile (16)

از موضوع اصلي اين تاپيك هم خيلي فاصله گرفتيم ولي هيچ كس يه برنامه دقيق كه مخصوص ام اس باشه نداد
[تصویر:  237.gif]
مث حس ی عشق تازه بودی
مث افسانه بی اندازه بودی ...
به نظر من هر ورزشی اگه بتونی انجامش بدی عالیه اگه میتونی از ترد میل حتما استفاده کن
پرواز را به خاطر بسپار پرنده رفتنی است
دكتر مصطفي نجاتيان، فيزيكال‌تراپيست و فلوشيپ توانبخشي قلبي در گفت‌وگو با همشهري، ضمن تأكيد بر اين‌كه ضرورت ورزش را به‌عنوان جزئي از وجود انسان نمي‌توان انكار كرد، چون عضلات هر كسي با ورزش رشد كرده و در اين صورت كمتر دچار آسيب مي‌شود، مي‌گويد: در حال حاضر و با وضعيت موجود شهر‌نشيني، امكان استفاده از مجموعه‌هاي ورزشي بيرون از منزل براي همه وجود ندارد و خيلي از افراد در اين زمينه با محدوديت مواجه هستند، پس براي تأمين تحرك روزانه از وسايل ورزشي ساخته شده و به صورت خانگي استفاده مي‌كنند اما اغلب شناخت كافي هم از اين دستگاه‌ها ندارند.

او با اشاره به اين كه مسائل درماني يك بحث و تناسب اندام هم مقوله جداگانه‌‌اي است، مي‌افزايد: بايد بدانيم خريد اين دستگاه‌ها به تنهايي براي هر كدام از اين موارد مفيد نيست، مگر اين كه هدف از خريد آنها معلوم باشد و فرد آموزش‌هاي لازم را در رابطه با استفاده از آنها ديده باشد.

مفيد يا مضر، مسئله اين است

تردميل دستگاهي است كه به گفته دكتر نجاتيان، هيچ‌كدام از اين موارد در خريد و نحوه استفاده از آن رعايت نمي‌شود، چون خيلي از افراد با استفاده غلط از آن دچار صدمات مفصلي و عضلاني به‌خصوص در ناحيه كمر و زانو مي‌شوند و حتي عوارض قلبي زيادي هم در اين ميان متوجه افراد خواهد شد، چون فرد حين استفاده از اين دستگاه و بدون برنامه‌ريزي حركاتي مي‌كند كه هيچ كدام از بالانس كافي برخوردار نيستند.

به همين خاطر است كه به عقيده وي مشاوره با كارشناسان و متخصصان براي استفاده از دستگاه‌هايي از قبيل تردميل ضروري‌ترين اصل است كه البته كاملا فراموش شده است.
اميد فقط از دكترت بپرس چون وظعييت رو بهتر ميدونه . :-*
یه زحمتی براتون دارم سر نمازایی که میخونید یاد این برادر کوچیکتونم باشید . ...
منو از دعاي خودتون بي بهره نذاريد.ممنون ...
خدانگهدار همتون باشه.
خدا خودش شام تاریک سپید کنه.
دست طبیعت گل عمر مرا نچین.
ro dastgah rah mirim chon mitonim dastemono begirimo rahattar rah mirim
ro docharkhe sabetam vase inke man az vaghti ms gereftam dige aslan nemitonam docharkhe mamoli savar besham taadol nadaram

sad2
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  استفاده از Tiwan برای سهولت در راه رفتن ستاره تهرانی 0 1,311 2019/09/23, 10:10 AM
آخرین ارسال: ستاره تهرانی
  طول دوره استفاده از دارو min00 76 45,540 2018/03/05, 10:27 PM
آخرین ارسال: hadisss
Wink به چه دلیلی از چکش در هنگام معاینه استفاده می شود؟ mahdiye1989 10 18,166 2017/05/24, 11:36 PM
آخرین ارسال: سها
  آیا وجود ام اس استفاده از کامپیوتر رامحدود میکند؟؟ (reihane(raz 13 8,066 2015/09/05, 12:26 PM
آخرین ارسال: alireza1111
  آنمی وممنوعیت استفاده از آهن! successful 3 2,951 2013/05/21, 10:43 PM
آخرین ارسال: successful
  استفاده از شیمی درمانی sima 8 10,261 2009/11/14, 02:37 PM
آخرین ارسال: anaram

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست