•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 429
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 43 رأی - میانگین امیتازات : 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ازدواج و ام اس
یاس چر ا� حالا اینقد عصبانی Smile
هنوز که ازدواج نکردی بذار دعواها را واسه
بعد Wink
ازدواجم میکنیم خیلی زود>>>
اگه فکرشا نکنی یه روزی یه جایی یه چیزی
منتظرش باش میاد/>>> 8)
T a n T a n
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهد
 تشکر شده توسط : pariya1361
(اول از همه بگم که همه این چیرایی که میخوام بنویسم نظر شخصیه منه و ببخشین یه کم دارم رک حرف میزنم)
در مورد اینکه میگین این روزا وفاداری کم پیدا میشه
من کاملا مخالفم
وفاداری برمیگرده به عشق
عشق هم ربطی به زمان مکان نداره ...
شاید الان نسبت به ۳۰ سال قبل بیشتر پیدا میشه ... چون الان شما اجازه دارین برین دانشگاه ... اجازه دارین یکی دیگه رو که خونواده نمیدونن دوست داشته باشین
من خسته شدم از حرفایی که دوستام میگن تو این زمونه دیگه آدم سالم پیدا نمیشه ... بدبختانه وقتی بین عده ی بیشتری از جوونای ما بحث ازدواج میشه به اولین چیزی که فکر میکنن همون سالم بودنه طرفه ... حالا سالم بودن از چه لحاظ خودتونم میدونین کدوم لحاظ و میگم ... این یعنی نشون میده که خیلی از غافله عقبیم ... البته میدونم خیلیا هم شدیدا با حرفای من مخالفا ...
حالا منظور من اینه که تو این زمونه که هی ازش بد میگین شما اجازه دارین که عاشق بشین ...
۳۰ سال قبل به ندرت این چیزا دیده میشد ... پسره تا ۲۰ سالگی درس میخوند دخترم تو خونه بود ... بعد از بیست سالگی پیره میرفت خدمت و تا برمیگشت میرفتن خواستگاری و ... بالاخه اولین باری که پسر و دختر همدیگر و میدیدن ... برای اولین بار با جنس مخالف حرف میزدن و ۱۰۰ درصد عاشق میشدن و ازدواج بعد از ۳ سال که بچه هم به دنیا اومده تازه میدیدن که اصلا تفاهم ندارن .... و مجبورن تا آخر عمر همدیگر و تحمل کنن ...
الان اینجوری نیست .. الان یکی با ۵ الی 10 نفر دوست میشه آخرش به یکی میرسه که میبینه باهاش خوشحاله و عاشقش میشه ... و ...
همه ی اینا رو گفتم تا فقط بگم که وفاداری الان اگه باشه از صمیمه قلبه ... و مطمئنا هم هست
برای اطمینان خودم و مثال میزنم
من الان جدیدا با یه دختری آشنا شدم که تقریبا ۵ ساله میشناسمش ... تو این پنج سال اون تو کاره خودش بود و منم تو کار خودم ... ماهی یه بارم همدیگر و نمیدیدم ۲ سال هم از من بزرگتره ... خلاصه بعد از ۵ سال قرار شد با هم دوست صمیمی بشیم که همون روز اولی که بیرون داشتیم قهوه میخوردیم اولین حرفی که من بهش زدم جریان ام اس رو گفتم ... گفت خوب این و چرا همین اول میگی ؟؟؟ گفتم خوب خواستم بدونی ... تعجب کرده بود که چرا من این و گفتم ... گفتم میدونی ام اس چیه ؟؟ گفت آره فامیلمون� هم ام اس داره ... ولی خوب چرا این و اول گفتی؟؟؟ این و پیش کسی بگی بیشتر مجذوبت میشه ... ثانیا اصلا مسئله مهمی نیست ... کلا هم بی خیال شو ... الان بعد از کلی مدت که گذشته یه بارم نپرسیده که از ام اس چه خبر

... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

تشکر شده توسط : domeh , pariya1361 , sange sabor
اقا سينا شما بهتره يه سري به دادگاه خانواده بزني تا فرقه گذشته وحال رو واضح ببيني.شما فكر ميكني دوست شدن با دختر يا پسرهاي زياد خوبه .بهتره آماره دخترهايي رو كه از دوستي با يه سري آدمه فرصت طلب .يا فراري شدن يا ديگه قادر به ادامهء زندگي نيستند(بخاطره آبرويي كه ريخته شده) و خيلي از پسرهايي كه مشكلاته... براشون شون بوجود اومده .به نظره من دوستي يه قانون داره ازدواج هم يه قانون.كه بهتره در هر دو طوري برخود بشه كه به كسي ظلم نشه�
سلام سينا جون

اولا من اهل اين جور برنامه ها نيستم دوستي و از اين حرفها كه با هم باشيم بعد از چند سال هم بخوام اين واقعيت رو بگم
بعدشم
اره دخترا فرق ميكنند با پسرها
ولي اگه من به يه اقا پسري بگم ام اس دارم هر چند خفيف كه به زندگيم لطمه اي هم وارد نميكنه
مطمئن باش ول ميكنه ميره اگه خودشم بخواد بمونه خانوادش نميذارند

ولي دخترا خيلي فرق ميكنند چرا مثل دوست شما راحت از اينده ميگه بي خيال ام اس
ولي اينده نگر و واقع بين باش
يه لحظه فكر كن متوجه ميشي من چي ميگم Tongue

راز زندگی آرام اینست امروز را در کنار خدا گام بردار و فردا را به او بسپار baybay
 تشکر شده توسط : naghmeh m , pariya1361
یاس 100% با هات موافقم
منم حرفتو قبول دارم ياس عزيز
میدونین چیه؟؟؟؟
الان همتون مجبورین با من مخالفت کنین ... (میدونم بعد از این از من بدتون میاد) ....
... وقتی تبر به جنگل آمد ، درختان فریاد زدند و گفتند :نگاه کنید دسته اش از جنس ماست !!. ... 1213.2

ناراحت نشو. واقع بينانه نگاه كن.ما به نظره شما هم احترم ميذاريم .ما اينجا جمع شديم بخاطره همين چيز ها كه با هم حرف بزنيم ونظراته هم رو گوش كنيم وبه هم كمك كنيم.� حالا كه خانم ها حرفه هم ديگر رو تائيد مكنن منم براي اينكه تنها نباشي ميگم: منم يه گوشه اي از حرفهاتو قبول دارم .كه نمي شه اينجا گفت Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile.قابله توجه خانم ها.تك گير آورديد؟ ايييييييييييييييييييييييييييييييييييييييينه
آخه سینا برای من پیش اومده که میگم کسی که اصلا ازش خوشم نیومده یعنی خیلی جواد !! :Smile بوده� Smile و مطمنم که از خداشم بوده که بخواد با من دوست باشه یه جورایی از شنیدن این حرف فرار کردد Smile (16) تازه برای دوستی اینطوری شد دیگه چه برسه به ازدواج . من نمی دونم اما� امیدی به اینکه ازدواج کنم ندارم. مگر اینکه کلا ام اسو انکار کنم

مهسا جون دلیلش این بوده که اصلا نمیدونسته ام اس چیه
کسی که من میگم کاملا میدونه ام اس چیه ؟؟؟ یعنی اطلاعاتش از منم بهتره ...

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 429
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  داستان ازدواج یک ام اسی آذرستون 36 25,285 2020/07/18, 08:37 PM
آخرین ارسال: یاسمین123
  بیماری خود را قبل از ازدواج با همسر آینده مطرح کنید آیدا 35 10,899 2019/12/01, 08:57 PM
آخرین ارسال: آرزو
  نحوه برخورد خانواده همسر پس از ازدواج عمومهربان 76 43,566 2017/07/26, 09:57 PM
آخرین ارسال: famoon
Heart موافق و مخالف ازدواج shams_taban2000@yahoo.com 160 94,420 2017/07/12, 11:58 AM
آخرین ارسال: famoon
  آمادگی و شرایط مناسب برای ازدواج m_o 0 4,127 2013/02/01, 11:49 AM
آخرین ارسال: m_o

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
11 مهمان