•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 68
  • 69
  • 70(current)
  • 71
  • 72
  • ...
  • 84
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا من ام اس دارم؟
توی این تاپیک مشکلات مشابه مطرح شده.
دکترتون بدون MRI گفتن ام اس دارید؟؟؟confused2
باید حتما MRI بدید. بدون MRI تشخیص ممکن نیست. یه سری بیماریها هستن که علایم مشترکی با ام اس دارن. تنها راه تشخیص قطعی ام اس MRI هست.
ایشالا که چیزی نیست و همش از خستگی باشه. بدون ترس به یه دکتر مغز و اعصاب مراجعه کنید. حتما خیلی خوب راهنماییتون میکنه.
 تشکر شده توسط : hamid , مطهره , آنا
Thumbs Up 
سلام بچه ها.من جواب ام آر آی رو گرفتم.نشون یه متخصص داخلی دادم.گفت:"خوبه،نرماله"نمیدونستم چطوری خدارو شکر کنم...از مطب دکتر مستقیم رفتم حرم حضرت معصومه(س).جای شما خالی یه دل سیر زیارت کردم و از ته دل برای همه مریضها شفای عاجل خواستم.برای همه تون دعا کردم.برای همه مریضها.دیگه پیش متخصص مغز و اعصاب نرفتم...توکل بخدا کردم.این موضوع باعث شد با شما آشنا بشم.برای سلامتی همه تون دعا میکنم.به امید خدا...
راستی ممنون از همدلی تون...Smile
 تشکر شده توسط : shahrzad.s , hessam , سمیرا
عزیزم خوشحالم که مشکلی نداری ولی متخصص مغز واعصاب در این زمینه بهتر تشخیص میدهد تا متخصص داخلی !!البته نمی خواهم خوشحالیتو خراب کنمlove51
سرنوشت را کی توان از سر نوشت......
 تشکر شده توسط : hessam , سمیرا
(2014/02/18, 09:43 AM)shahrzad.s نوشته است: عزیزم خوشحالم که مشکلی نداری ولی متخصص مغز واعصاب در این زمینه بهتر تشخیص میدهد تا متخصص داخلی !!البته نمی خواهم خوشحالیتو خراب کنمlove51

شاید منظورشان متخصص بیماریهای داخلی مغز و اعصاب ( متخصص داخلی اعصاب ) بوده icon_cry
گفت از دوست چه خواهی که تورا شاد کند گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند
If you want to be OK , you should have a healthy lifestyle with exercise and don`t think about any problems
 تشکر شده توسط : shahrzad.s
mishe yeki be man komak koneee?????
(2014/03/06, 01:18 PM)aroo_mo نوشته است: mishe yeki be man komak koneee?????

كاري از دستم بربياد حتماwoman
به هر ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺁﺳﯿﺒﯽ ﮐﻨﯽ ﺁﻥ ﭼﯿﺰ ﺟﺎﻥ ﮔﯿﺮﺩ ، ﭼﻨﺎﻥ ﮔﺮﺩﺩ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻋﺸﻘﺶ ﺑﺨﯿﺰﺩ ﺻﺪ ﭘﺮﯾﺸﺎﻧﯽ،
ﻣﺮﻭﺡ ﮐﻦ ﺩﻝ ﻭ ﺟﺎﻥ ﺭﺍ ﺩﻝ ﺗﻨﮓ ﭘﺮﯾﺸﺎﻥ ﺭﺍ ، ﮔﻠﺴﺘﺎﻥ ساز زندان را بر اين ارواح زنداني،
 تشکر شده توسط : aroo_mo
سلام, من ام اس ندارم. اما میخوام بدونم تاری دید ممکنه چند ماه طول بکشه؟ طوری که با عینک برطرف نشده! یا ممکنه ضعف اول توی دستها بروز داشته باشه؟ مثل بهم خودرن بی دلیل تعادل چیزی که توی دسته یا افتادنش.
ضمن اینکه من چشمهام خواب میره! عضلات دور کره چشمم, آیا برای کسی پیش اومده؟ طوری که چندین ساعت حتی شاید یه نصف روز طول میکشه, سابقه خواب رفتگی چند روزه ی دو بند انگشت رو دارم و تکرارش برای انگشتای دیگم کمتر از یک روز بوده. جدیدا اصلا نوع خواب رفتن عضلاتم تغییر کرده, مثلا توی ماشین, شصت پام و انگشت کنارش خواب میره.. کاملا با. قبل فرق داره, باهاش راه میرم اما بی حسه.
دکتر چشمم میگه باید برم پیش متخصص مغزو اعصاب و دکتر مغز و اعصابی که رفتم, انگار فکر کرد تمارض میکنم. هیچی. ازم نپرسید, فقط بهش گفتم نور زیاد اذیت میکرده و تاری دید و سردرد دایمی در اثر چشم درد و اینکه چشمم گاهیخواب میره. بهم داروی ضد تشنج orlent که البته برای سردرد هم تجویز میشه داد ومینطور ضد افسردگی.
این خستگی که به عنوان علامت , درکنار علایم دیگه گفته شده چطوریه؟ منظور چیه؟ من اصولا دیر برای دکتر رفتن اقدام میکنم و حالا که برا چشمم اقدام کردم و دکتر میگه مشکل از چشمات نیس, ترسیدم.
 تشکر شده توسط : mahdiye1989
سلام
اینجا در این مورد ، دیگه نباید دیر اقدام کنی دکترت رو عوض کن با چند دکتر دیگه هم مشورت کن.
امیدوارم که مسئله مهمی نباشه.
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

(2014/03/07, 11:23 PM)ابراهیم نوشته است: سلام
اینجا در این مورد ، دیگه نباید دیر اقدام کنی دکترت رو عوض کن با چند دکتر دیگه هم مشورت کن.
امیدوارم که مسئله مهمی نباشه.

ینی خواب رفتن چشمم ممکنه مهم باشه؟ اصلا چیزیه که برای افراد دچار ام اس پیش بیاد؟
ممکنه علت دیگه ای داشته باشه،بهتره با یه متخصص مغز و اعصاب مشورت کنی.
بی بهانه بخندیم .....

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 68
  • 69
  • 70(current)
  • 71
  • 72
  • ...
  • 84