•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 41
  • 42
  • 43(current)
  • 44
  • 45
  • ...
  • 84
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا من ام اس دارم؟
(2012/10/09, 04:36 PM)خانم گل نوشته است: سارا جان دچار کم خونی نیست . در هر حال قرص آهن و ویتامین های مختلف هم مصرف میکنه... روش درمانی دیگه یعنی چی مثلا؟؟ این دومین دکتر مغز و اعصاب بود. آخه پس دلیل اینا چیه مخصوصا تاری دید؟؟؟

ندا جان ام آر آی ها بیمارستانی که خود دکترا قبولش داشتن انجام شده. یعنی همه این نشونه های وحشتناک از افسردگیه فقط؟؟؟ آخه نمیتونه هیچکاری کنه وقتی میبینه همش سرگیجه-تاری دید-ضعف و سستی بدن- بی حالی - دست و پا خواب رفتن - زمین خوردن داره خب میره تو فکر افسرده تر هم میشه.....
من نمیدونم این رو باید پزشک تشخیص بدن!
ب نظرم بهتره با چند تا پزشک دیگه هم مشورت کنید و اگه نظر همشون روی افسردگی بود کمکشون کنید تا با روحیه قوی جلوی این علایم رو بگیرن
امیدوارم هرچه زودتر حالشون خوب شه
عذاب می کشم ولی عذاب من گناه نیست
وقتی شکنجه گر تویی،شکنجه اشتباه نیست
 تشکر شده توسط : neda.n
الان چند ساعته بند اول انگشت کوچک دست چپم حالت کرختی و یه بی حسی داره شما این علائمو داشتید؟میتونه ام اس باشه؟
سلام دوست عزيزicon_question
اول از همه بگم ارامش خودتون و حفظ كنيد..اولا ام اس ترس نداره و دوم اينكه قرار نيست هر حالتي براتون پيش مياد نشونه بيماري باشه و فكر كنيد مبتلا به ام اس شديدangry2
گاهي ادم اونقدر از بيماري ميشنوه كه استرس و نگراني باعث ميشه بدنش علايمي و نشون بده كه فكر كنيد بيماريد در حالي كه اگه به پزشك مراجعه كنيدخواهد گفت كه سالم هستيدagreement2اما درباره حالت شما...ممكنه تلقين يا همون اثر استرس و نگراني باشه يا بعد يك روز خسته كننده و پر كار دچار همچين حالتي بشيد...كار درست اينه كه هرعاملي و كه بهتون فشار مياره و از خودتون دور كنيد حركات و نرمش خاصي به دستتون بديد و اگه چند روز ادامه داشت اونموقع به پزشك مراجعه كنيدشايد با يك ازمايش خون هم نتيجه بگيريد..
اصلا نگران نباشيداميدوارم خيلي زود حالتون خوب بشهagreement2
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : sara-m
پروانه جون خیلی میترسم البته استرس زیاد داشتم پشرم خیلی شیطونه و اذیتم میکنه ممکنه ازین باشه؟

درد دائم ستون فقرات هم دارم دکتر گفت بخاطر شل بودن عضلاتته که به ستون فشار میاد و درد میگیره اینم ممکنه از علائم باشه چون دیدم یکی از دوستان گفته بودن از علائمشون درد ستون فقرات بوده
 تشکر شده توسط : پروانه
عزيزم سعي كن زياد به همه چي اهميت ندي و مسائل و بزرگش نكني پسر بچه ها مثل بيشتر بچه ها پر انرژي هستن و شيطون اما قرار نيست شما همه انرژي خودتون و صرفش كنين اگه اذيت ميكنه از يك مشاور كودكان براي كنار اومدن بهتر باهاش كمك بگيرينagreement2
درباره درد كمرتون بهتون پيشنهاد ميدم هر روز مدت كوتاهي و صرف نرمش هاي خاصي بكنين
اگه امكانش براتون فراهم هست از شنا يا باشگاه استفاده كنيد كه زير نظرمربي باشيد فقط بايد كمي بدنتون و قوي تر كنيد..پيشگيري بهتر از درمان هستش icon_biggrin
ضمنا قرار نيست هر كس علايم مشابهي داشت بيماري مثل هم داشته باشه بهتون پيشنهاد ميدم كمتر به اين چيزها دقت كنيدwink2
مشكل شما با كمي خونسردي و ورزش حل ميشه البته نبايدبي توجه باشين بهتره به پزشك هم مراجعه كنين تا مطمئن باشين مشكل خاصي نيست اگه خيلي حساس هستيد به يك متخصص اعصاب مراجعه كنيد و بخوايين براتون ام ار اي بنويسه....
منتظر شنيدن خبرهاي سلامتي تون هستم به اميد خدا..شبتون بخيرagreement2
در این خاک, در این خاک
در این مزرعه ی پاک
به جز عشق, به جز مهر
دگر بذر, نَکاریم...!
 تشکر شده توسط : sara-m
وای چرا هیچ کس جواب منو نمیده...دوستان بند انگشت کوچیکم کرخته 3 روزه صورتم هم مور مور میکنه هراز گاهی

میتونه ام اس باشه؟
دوست عزیز علائمی که داری الزاما ام اس نیست . می تونه فقط عصبی باشه یا هزار و یک دلیل دیگه اما برای اینکه نتیجه درست بگیری و عوارضت هم از بین بره به یه متخصص خوب مغر و اعصاب رجوع کن .
Peace begins with a smile
 تشکر شده توسط : بی تـــا , sara-m
با سلام.مدتی ترس از بیماری ام اس دارم 2 بار ام ار ای دادم با تزریق وبدون تزریق علامتهایی از این بیماری رو دارم.ام ار ایی که دادم برای بارسال بوده.میخواستم بدونم ایا ممکنه تو اون ام ار ای چیزی معلوم نباشه.واینکه مدت اعتبار ام ار ای برای کسایی که بیمار نیستن چقدره.تو این یکسال انقدر فکرم مشغول بوده که باور کنید بعضی از علامتها رو به خودم دارم تلقین میکنم.درضمن جدیدا بلک سمت چب چشمم دجار برش شده
 تشکر شده توسط : zenith , آرزو
(2012/11/10, 02:16 PM)majidm نوشته است: با سلام.مدتی ترس از بیماری ام اس دارم 2 بار ام ار ای دادم با تزریق وبدون تزریق علامتهایی از این بیماری رو دارم.ام ار ایی که دادم برای بارسال بوده.میخواستم بدونم ایا ممکنه تو اون ام ار ای چیزی معلوم نباشه.واینکه مدت اعتبار ام ار ای برای کسایی که بیمار نیستن چقدره.تو این یکسال انقدر فکرم مشغول بوده که باور کنید بعضی از علامتها رو به خودم دارم تلقین میکنم.درضمن جدیدا بلک سمت چب چشمم دجار برش شده

سلام دوست عزیز
متاسفانه خیلی از افرادی که سالم هستن ترس از این بیماری دارن
چون بینششون نسبت به این بیماری اشتباهه
انقدر توی رسانه این بیماری رو بد نشون دادن که خیلی از افراد سالم از این بیماری میترسن
اما دوست عزیز
واقعیت ام اس اون چیزی نیست که شما وامثال شما فکر میکنید
ام اس نه ناتوانیه
نه فلج شدنه
نه ویلچر
ام اس برای همه ما ها تلنگره برای بهتر زندگی کردن

میدونید برای ماها ام اس مخفف چی معنی شده ؟؟؟؟؟؟
ام = مجبوری
اس= سالم باشی

دوست عزیز بجای اینکه توی بدنتون دنبال نشونه های ام اس بگردید از زندگیتون بهترین استفاده رو بکنید

ما با وجود ام اس داریم بهترین بهره هارو از با هم بودن و وقتمون میبریم و کنار هم شادیم اونوقت شما نگران دردی هستید که هنوز ندارید و زندگیتون رو با نگرانی اینکه نکنه این درد براتون بوجود بیاد میگذرونید ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

اگه میدونستید هرکدوم از ماها چطور داریم زندگی میکنیم و خیلی از ماها بخاطر اینکه ام اس داریم یاد گرفتیم چطور بهتر زندگی کنیم انقدر ازش نمیترسیدید.......

با و بی ام اس میشه زنده بود و زندگی کرد

بجای چیزی که بودنش هم نباید بهمتون بریزه چه برسه به نبودنش ، خوب زندگی کنید وشاد باشید واز لحظه هاتون لذت ببرید
موفق باشیدicon_questionicon_questionicon_questionicon_questionicon_question
If you live to be a hundred
I want to live to be
,a hundred minus one day
so I never have to live
love28.without you
 تشکر شده توسط : آرزو , mehdernet2 , mehdisalimi , عمومهربان , shamdoony
salam man shima 26 sale az tehranam alan chand vaghte bad jur daghun va negaranam toro khoda bebinid in alaemi ke man daram az alaeme ms hastesh man esfande parsale ehsase zaf tu zanuham mikardam ke aziyatam mikard az unjai ke tars az bimari daram tarsidam bimari ms bashe pishe chandta motekhases raftam vali hata hazer nashodan baram mri benevisan ta belakhare yeki az doktorha moteghaed shod in karo bokone albate paham khab ham ziyad miraft vali vaghti khab budam mri ke anjam dadam va javabesh kamelan normal bud albate mri man az maghz bud chandruzi khiyalam rahat bud vali in tars velam nemikard say kardam kamtar be in bimari fekr konam vali dobare zafe zanuham shoru shod va khab raftan paham dobare pishe motekhases raftam va baz b esrare man mri az maghz gardan va kamar baram nevesht va baz normal bud vali bazam khiyalam rahat nemishe hardafe ye alaem az ms tu net mikhonam hamun ruz uno tu khodam peyda mikonam hamash migam shayad msro tu mri man neshun nadade .toro khoda komakam konid khahesh mikonam
sadsadsadicon_question[/font][/size]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 41
  • 42
  • 43(current)
  • 44
  • 45
  • ...
  • 84
  • بعدی