•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 84
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 3.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا من ام اس دارم؟
(2011/08/30, 08:51 AM)anali نوشته است: مرسی که جوابم رو داید.
اگه این بس حسی از ام اس نباشه باید ظرف یکی دو روز آینده خوب شه؟
یا این موقعیتا تو ام اس هم طولانی میشه؟
بعدم این بی حسی انگشت که بچه ها تو این سایت گفتن منظورشون بی حسی کل شصت پا هست یا مثل منه؟

اتفاقا ديشب بحث ميكرديم به "مورد عجيب جلال" برخورديم كه كلا فلج بود سه روز اما ام اس نداشت.
اغلب بيماري هاي عصبي و برخي كمبود منابع معدني در بدن باعث بروز علائم بيماري ام اس ميشه!
اگر اين علائم طول كشيد به پزشك مراجعه كنيد.
اگه تلخم مثل گریه اگه تنهام اگه تاریک
اگه از ترانه دورم اگه با مرثیه نزدیک
اگه ناباور چشمام تو تماشای تو مونده
اگه اون نگاه اول منو پای تو نشونده:
How wonderful life is while you're in the world
 تشکر شده توسط : nahid , i3aran
(2011/08/26, 01:03 PM)kases نوشته است: دوستان من از مغز ام ار ای گرفتم نوار عصب دست و پا دکتر برام نوشت دکتری که نوار عصب میگرفت گفت عصبت مشکلی نداره تو گزارشش زده بود نرمال من گرفتگی عضلات دارم دیروز پای چپم قسمت ساق پا و کنار زانو پام حالت گرفتگی داشت امروز حالت گرفتگی ندارم در ضمن من به یک دکتر دیگه ای قبل از اینکه ام ار ای گرفته باشم مراجعه کردمبا یک نور قرمز رنگ چشامو بررسی کرد گفت چشمات مشکلی نداره اما الان که دارم تایپ میکنم احساس میکنم کندتر دارم تایپ میکنم از جواباتون ممنونم
عزیز جون حتما پی گیری کنید Sleepyآخه منهم از سالها قبل درپهلوهایم درداحساس می کردم ashamed0006.gifاما دکتر با بررسی چیزی تشخیص نداد،بعداز آن انگشتانم بی حس می شد وچیزی از دستانم رها می شد امادکتر حتی با گرفتن نوارعصب آن راتشخیص ندادHuhHuh؛بعدازآنهم دکترای چشم پزشک هم نفهمیدندConfusedConfused.تااینکه در اثر زمین خوردن وضربه درزانو پایم راآتل بندی نمودمconfused2 امابعداز گذشت 8-9ماه از رفع مشکل پایم،زانویم ورم می کرد ومشکل داشتم،پاهایم کرخ می شد angry2angry2بارها دکتر رفتم حتی خودم باتوجه به مطالعاتم تشخیص بیماری ام اس دادم اما دکتر برایم خندید وگفت توهم استevilgrin0039.gifevilgrin0039.gifمتاسفانه بعداز آن یه دکتر بی انصاف با تشخیص نادرست خود بدون توجه به تذکراتمSleepyودر گیر نمودن من با حرارت که مضر ترین چیز برای این بیماری است undecided2party0048.gifExclamationتمامی عصب های بدنم رادرگیر نمود angryangryواگر لطف خداوند وتشخیص پزشک معالجم نبود الان فلج شده بودم ویا معلوم نبود چه سرنوشتی داشتمaloofandboredaloofandboredهرچند هنوز هم به خاطر این تشخیص اشتباه با عوارض آن در گیرمangry3angry3ولی خداراشاکرمinnocent0001.giflove51love51smiling2پس بیماری خود را کوچک نشمار ودقیق پی گیری کنicon_questionicon_questionانشالله که چیزی نیست وسریع رفع میشهicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

(2011/08/28, 03:06 PM)kases نوشته است: دوستان شرمنده یک سوالی دارم امیدوارم ناراحت نشید شماها میتونید راه برید ؟اخه یکی از فامیلهای ما ام اس داشت فلج شد و فوت کرد اینجا میبینم بعضی از شماها چند ساله ام اس دارین برام سوال بود چجوری دارین باهاش مبارزه میکنید ؟ داروهای ام اس خییلی گرونه ؟

البته عزیزجون گفتم بیماری را جدی بگیر ودنبال درمان باش تا پیشرفت نکنه icon_cryicon_cryامانه به این معنا که بیماران ام اسی قادر به زندگی عادی نیستندangryangryبلکه همین طور که دوستان گفتند اکثر افراد زندگی عادی دارند.مثلا خود من کارهایی انجام میدم که خیلی از همکارهام وفامیل از آن تعجب می کنند.sad2sad2تازه نمیدونن من ام اس دارم.icon_cryicon_cryicon_cryقوی باش WinkWinkروحیه ودوری از استرس در این بیماری مهمترین چیزه:60::60::60:love51love51laughing3laughing3icon_question
دردوعالم جلال ما زهراست/رمزتغییرحال ما زهراست/عیدبافاطمیه می آیدذکرتحویل سال مازهراست
السلام علیک ایتهاالصدیقه الشهیده

سلام دوست عزیز اگر شما پیش متخصص مغز و اعصاب خوبی رفته باشید حتما تشخیص درستی میده . ان شاالله که مشکل خاصی نیست . ولی من دکتر معالج همسرم رو به شما معرفی میکنم . ایشون در عین جوانی دارای تجربیات فراوانی است .
حتما از گردنت یه ام ار ای بگیر .آزمایش مایع مغزی نخاعی هم می تونه کمک کنه.
 تشکر شده توسط : Prime
پسر 22 ساله هستم مدتی در سمت راست بدنم احساس ضعف میکنم در سمت راست صورتم احساس گرفتگی دارم ام ار ای داده ام دکتر گفته عصبی ایا ممکنه ام اس باشه تو رو خدا جواب بدید.
ام اس نیست چون اگه 1% احتمالش بود پزشکان ایرانی اولین حدسی که میزدن اون بود
سلام چه ربطی داره شاید خستگی یا ضعف عضلات باشه

هر بی حسی که ام اس نیست درضمن وقتی دکتر چیزی نگفت مسئول ام ار ای هم چیزی نگفت

خوب نداری دیگه الکی به بد راه نده اما واسه ی اطمینان بیشتر پیش یه دکتر دیگه هم ببر نشون بدهSmile (16)wink2
زندگی نبرد است جرات حضور در آن را داشته باشید

[تصویر:  28018023802572124662.jpg]

(2011/09/06, 12:00 PM)maedeh نوشته است: سلام چه ربطی داره شاید خستگی یا ضعف عضلات باشه

هر بی حسی که ام اس نیست درضمن وقتی دکتر چیزی نگفت مسئول ام ار ای هم چیزی نگفت

خوب نداری دیگه الکی به بد راه نده اما واسه ی اطمینان بیشتر پیش یه دکتر دیگه هم ببر نشون بدهSmile (16)wink2

اخه احساس گزگز هم تو کف پام وانگشتهام دارم راستی شبها تشدید میشه البته این چند وقت که خیلی بهش فکر میکنم احساس میکنم بیشتر شدهام ار ای هم تو بیمارستان چمران تهران انجام دادم.
سلام اقا حمید من 4 سال ام اس دارم بیماری من با همین علائمی که فرمودید شروع شد فقط گوشم سوت نمی کشیدو عدم تعادل هم داشتم بیشتر کسایی رو هم که دیدم از سمت چپ بدنشون شروع شده بود منم همینطور ولی ام ار ای بهترین راه تشخیص ام اس هست اگه هم از مغز و هم از گردن باشه توصیه میکنم به پزشک مراجعه کنید تا مطمئن شید ،انشاالله چیزی نباشه
احساس گزگز ومورمور شدن من خیلی کمه وزیاد نیست شاید برای چند لحظه

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 9
  • 10
  • 11(current)
  • 12
  • 13
  • ...
  • 84
  • بعدی