•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 14
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امیتازات : 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا با داشتن بیماری msدر مهمانی ها وجمع های عمومی شرکت می کنید
من با اينكه به خاطرمشكلم از ناحيه پاي چپم يك مقدار مشكل دارم توي تمام مهمانيها شركت مي كنم چون خودمو دوست دارم و دلم مي خواد مثل همه از زندگيم لذت ببرم من هيچ فرقي بين خودم و افراد ديگه احساس نميكنم انقدر توي مهمانيها شاد با افراد برخورد ميكنم كه همش به من ميگن اي كاش ما هم مثل تو بوديم.icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
 تشکر شده توسط : عمومهربان , Hasty , arezoo_azizi , رضا محمدی ها , ساغر , sooorooosh
من هم سعی میکنم در تمام مهمانیها شرکت کنم. (خدا رو شکر الان مشکل خاصی ندارم) اما موقع حمله ی اول (که امیدوارم اخریش هم باشه) نه میتونستم خوب وسیله تو دستم بگیرم و نه خوب راه برم اما با جسارت تمام هم توی کلاسای فوق برنامه ام شرکت میکردم هم توی دو تا مسابقه ی فرهنگی !!!!!

امیدوارم که همه موفق باشید.Rolleyes
من هم سعی میکنم در تمام مهمانیها شرکت کنم. (خدا رو شکر الان مشکل خاصی ندارم) اما موقع حمله ی اول (که امیدوارم اخریش هم باشه) نه میتونستم خوب وسیله تو دستم بگیرم و نه خوب راه برم اما با جسارت تمام هم توی کلاسای فوق برنامه ام شرکت میکردم هم توی دو تا مسابقه ی فرهنگی !!!!!

امیدوارم که همه موفق باشید.Rolleyes
خوشبختی بر سه ستون استوار است: فراموش کردن گذشته-غنیمت شمردن حال-امیدوار بودن به اینده
smiling
اللهم صل علی محمد و آل محمد
 تشکر شده توسط : Hasty , arezoo_azizi , رضا محمدی ها , ساغر , sooorooosh
منم اوایل كه تازه راه رفتنم انقدر بد نشده بود نمیرفتم يا خيلی كم ولي الان باخودم ميگم چه اشتباهی میكردم مگه حالا كه همه فهميدن چی شد‏!‏
من از معبود یکتایم فقط یک چیز میخواهم
نگیرد هرگز از قلبم امید استجابت را...
 تشکر شده توسط : Hasty , arezoo_azizi , رضا محمدی ها , sooorooosh
من تو جشنا شركت ميكنم باوجوديكه خيلي برام سخته كه نميتونم تحركي داشته باشم و شادي كنم اما با اينحال با همه عكس ميگيرم و توي فيلم هم شركت ميكنم تا همه از وجودم لذت ببرند اما در عزاداري ها شركت نميكنم آخه تحمل ناراحتي ديگرانو ندارم .icon_question
 تشکر شده توسط : Hasty , arezoo_azizi , رضا محمدی ها , ساغر , sooorooosh
یه شب بعد از اینکه گفتن MS دارم عروسی دعوت بوودیم.اینقدر رقصیدم که نگو. party0048.gif همش بخودم میگفتم امشبه رو جوری حال کن که انگار تو هیچ عروسیه دیگه ای نمیتونی برقصی. happy0065.gifهمین باعث شد انرژیم بیشتر بشه.مثل کسی که میدونه فردا میخواد بمیره واسه همین روز آخر رو با تمام وجود زندگی میکنهShy
شاید آدم ناشکری بوودم و خدا ام اس رو بهم هدیه داده( یه توفیق اجباری) که شاکرش باشم. حالا قدر زندگیمو بیشتر میدونم.Smile (52)
به سراغ من اگر می آیید با پتک و تبر بیایید! مسابقه است! برسر شکستن چینی نازک تنهایی من
 تشکر شده توسط : Hasty , هانیه , arezoo_azizi , parastoo joon , رضا محمدی ها , ساغر , sooorooosh
(2011/09/08, 12:49 AM)maedeh نوشته است: همه جا میرم اگه هم نرمبزور میان دنبالن

آخه مجلس گرم کنمfoodanddrinkfoodanddrinkfoodanddrinkicon_smileicon_smileicon_smileicon_biggrinicon_biggrintongue0011.giftongue0011.giftongue0011.gifhappy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gifjumping0047.gifjumping0047.gif

ولی عزای زیاد نمیرم آخه دوست ندارم غم کسیو ببینم

ام اس دارم چه ربطی داره مگه وبا دارم یا جزام که واگیر دار باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ام اس اتفاقا باهاش حالم میکنم چون اونای که سالم هستن به قول خودشون

کاریو که من میکنم یک ده هزارمشم نمیتونن بکنن

شاد باشین

منم حالم خوب باشه حتما معاشرت میکنم...........حدودا 2 هفته اواخر فروردین روستای بهکده در بجنورد که شفا یافتگان یا همون جذامیا که 40 سال بیماریشون کنترل شده فقط چون چهرشونو بهم میریزه از اجتماع منزوی بودن ولی الن همشون خوبن بچه هاشون نوه هاشون سالمن و فقط خواهشی که از ما داشتن این بود که اینقدر جذامی نگیم موقعی که میخایم نفرتمونو نشو بدیم.......
 تشکر شده توسط : سـاناز , najva , baran1390 , TootFarangi , Hasty , رضا محمدی ها , Ferfer , hanie , ساغر
همیشه میرم و بعضی مواقع که حال ندارم برم بزور میبرنم خیلی بده
جمع دوستان ام اس رو دوست دارم خیلی حال میکنمhappy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gifhappy0064.gif
رقص happy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gifhappy0065.gif، آواز و کلی خوشی های سالم
جای همتون خالیه واقعا icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin
زندگی را فقط با فصل های دشوارش نبین ؛
در راه های سخت پایداری کن: لحظه های بهتر بالاخره از راه می رسند. agreement2

تشکر شده توسط : blue sky , arezoo_azizi , Hasty , رضا محمدی ها , ساغر , sooorooosh
چرا نرم؟
من عاشق مهمونی ام
فرقی نمی كند كه گودال كوچك آبی باشی ، یا دریای بیكران ،
زلال كه باشی ، آسمان در تو پیداست .

باورکن تا ببینی
بهارagreement2
 تشکر شده توسط : سحــــــــر , baran1390 , arezoo_azizi , Matilat , Hasty , رضا محمدی ها , ساغر
نه برید که کمتر فکر بکنید فکر و خیالهای بد بد fighting0030.gif اگه کسی خواست فکمر بد بکنه با من طرفه ها fighting0030.gif

میشینید پیش خودتون حساب میکنید icon_cry خب باید به فکر ایندم باشم یا ازدواج یا ادامه تحصیل یا کار یا بچه یا مادر شوهر یا برادر یا ..................
اوه بابا بیخیال منو دریاب Smile (16)
 تشکر شده توسط : Hasty , رضا محمدی ها
من عاشق تو جمع بودن و مخصوصا مهمونی ام.
اما دیشب که داشتم فیلم چندتا از مهمونی ها و عروسی های خانوادگیو نگاه میکردم تازه فهمیدم که چقدر عوض شدم
اون پرستویی که تو مهمونی ها همش وسط بود و بلبل زبونی میکرد حالا تبدیل شده به کسی که یه گوشه میشینه و تشویق کنندست
خدا رو شکر از نظر حرکتی مشکل چندانی ندارم اما اعتماد بنفسم سقوط چشمگیری داشته!Sad
Together we stand
Divided we fall
 تشکر شده توسط : naz.gigili , رضا محمدی ها , Hasty , sooorooosh

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 5
  • 6
  • 7(current)
  • 8
  • 9
  • ...
  • 14
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برخورد یک پدر با دخترش که مبتلا به بیماری ام اس است عمومهربان 36 24,640 2014/07/05, 11:09 AM
آخرین ارسال: paeazan
  نظر شما جیست ؟ (ذکر بیماری در عقدنامه) عمومهربان 52 34,750 2014/07/05, 08:37 AM
آخرین ارسال: تندیس
  با 4 قدم اعتماد به نفس تان را تقویت کنید نازلی 4 4,551 2013/08/28, 02:50 PM
آخرین ارسال: شيدا رها

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
2 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست