•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آمپول های یک روز درمیان زیر پوستی یا هفته گی عضله ای
من از سال 84 یک روز در میان میزنم با زدن یک روز در میان مشکل ندارم اما بعده اینهمه مدت عضلات شکمم که سفت شده نمیتونم بزنم و بعده اینکه دوبار محل تزریقم در ران پا عفونت کرد تو ران هم نمیزنم
دو منطقه بیشتر نبود الان با وجو این شرایط تزریق هفتگیو ترجیح میدم در حال حاضر
هر که در این بزم مقرب تر است جام بلا بیشترش می دهند
(شکرsmiling)
 تشکر شده توسط : mstoday
من از ابتدا آمپول هفتگی زدم...
درسته اذیت و دردش زیاد بوده ولی اگر مختار در انتخاب باشم باز هم هفتگی رو انتخاب میکنم.
برای منی که به ازای اومدن هر مهمون و برخورد روز تزریق با تعطیلات و.. تزریق رو تعطیل میکنم یا به تاخیر میندازمconfused همون هفتگی بهتره.icon_question
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
 تشکر شده توسط : محمد ارجمند پور
همرازجون چرا تزریق هفتگیت درد داره؟icon_cryicon_cryicon_cryمنم از اول هفتگی بوده خودمم هفتگی رو ترجیح میدم ولی درد ندارهSmile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)
به اندوه خود لبخند بزن...
پس من خیلی قویمSmile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)
(2015/04/30, 09:58 PM)سمیرا67 نوشته است: همرازجون چرا تزریق هفتگیت درد داره؟icon_cryicon_cryicon_cryمنم از اول هفتگی بوده خودمم هفتگی رو ترجیح میدم ولی درد ندارهSmile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)
سمیرا جون من هنوز وقتی تزریق میکنم باید از مسکن و سرما خوردگی استفاده کنم وگرنه لرز و بدن درد و سر درد وحشتناک میگیرم که دیگه ساکت نمیشه.
بدن من به آمپول عادت نکرد.
تو که یک گوشه ی چشمت غم عالم ببرد
حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
 تشکر شده توسط : سها
(2015/04/29, 08:45 PM)zahra :) نوشته است: پس یعنی حتما یه اتفاقاتی افتاده، من اینقدر الکی خوشم! confused
هیچوقت فکر نمیکردم اینطوری بشه، منتظر بودم داروهام قطع بشه حتی! sad2
خیلیییییی ازتون ممنونم، کلی کمکم کردید...icon_questionlove28
مرسی...مرسی...مرسیییییی!!!

نه گلم اتفاقی نیوفتاده ولی اگر به حرف دکترت گوش کنی مطمئن باش این اتفاق میوفته که داروهات قطع شهAngel

(2015/04/30, 10:15 PM)همراز نوشته است:
(2015/04/30, 09:58 PM)سمیرا67 نوشته است: همرازجون چرا تزریق هفتگیت درد داره؟icon_cryicon_cryicon_cryمنم از اول هفتگی بوده خودمم هفتگی رو ترجیح میدم ولی درد ندارهSmile (16)Smile (16)Smile (16)Smile (16)
سمیرا جون من هنوز وقتی تزریق میکنم باید از مسکن و سرما خوردگی استفاده کنم وگرنه لرز و بدن درد و سر درد وحشتناک میگیرم که دیگه ساکت نمیشه.
بدن من به آمپول عادت نکرد.

دکترم به من گفت طبیعیه این علائم گفت اگر واکنش نشون ندی بده ..نمیدونم حالا منظورش اینه که نباید عادت کنه به دارو
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : zahra :)
بعضیاتون درد محل تزریق رو میکین وبعضیا درد وتب و...بعد از تزریق آمپولconfusedconfusedconfused
محل تزریق فقط گاهی که یادم بره و دوهفته پشت سرهم یه سمتم بزنم درد دارهbadtastebadtasteدرد بعد از تزریق هم من معمولا دردم جوری نیست که اذیتم کنه تا جایی که بتونم تحملش میکنم ومسکن نمیخورمSmile (16)Smile (16)Smile (16)
 تشکر شده توسط : عمومهربان
سمیرا جون این عادی شده دیگه برای بچه های پر قدرت ام اس...

اتفاقا یه لقب داریم جان سخت....

ام اس و آمپولاش و درد و حالاتش عددی نیستن بخواد ما رو از پا در بیاره یا به زانو بزنه ....icon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrinicon_biggrin

اگر مشکل دو جا زدن داری رو یا به قول دوست عزیزمون یه جا یادداشت کن یا روی خود آمپول تاریخ هفته هارو بزن و بنویس راست و چپ ..کاری که من خودم با سینوکس و اوایل رسیژن میکردم
مثلا هفته بعد تاریخش رو بزن بنویس راست ....
فعلا سکوت را برگزیدیم ............
 تشکر شده توسط : mstoday , Reza_N , سمیرا67
الان یعنی من هم رستم نشانم وهم جان سختconfusedconfusedconfusedconfused
باعششششششششششagreement2smilingSmile (16)wink2
 تشکر شده توسط : شهرزاد , mstoday
تجربه هردوشو داشتم اما به نظرم یک روز در میون بهتره هرچند هردو برا من عوارض داشت حداقل ی روز درمیون درد محل تزریقش کمتره
باید کاری کنی، آروم بگیرم Blush

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6(current)
  • 7
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال