نظرسنجی: به آخرین دیدار سال 92 چه امتیازی می دهید؟ ( مخصوص شرکت کنندگان)
10
68.63%
35 68.63%
9
17.65%
9 17.65%
8
5.88%
3 5.88%
7
5.88%
3 5.88%
6
1.96%
1 1.96%
5
0%
0 0%
4
0%
0 0%
3
0%
0 0%
2
0%
0 0%
1
0%
0 0%
در کل 51 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 36
  • 37
  • 38(current)
  • 39
  • 40
  • بعدی 
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امیتازات : 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آخرین دیدار ام اس سنتر در سال 92
تکذیب میکنم Dodgy

قوین تکذیب میکنم Sleepy

من دیسو برداشتم به بقیه تارف کنم angel

اصنم کالباس خیارشور و اون زیتونا بود روش love28 همون سیاها love28 اصن هیچکدومآرو دوس نداشتم Sleepy
[تصویر:  setare1.gif]
 تشکر شده توسط : zohaa , hessam , hadisss , hamid_147 , یه غریبه , ahya , hilda , ehsan 10054 , minoshka , آرزو , omid_nejad , hania , maryam.N , حنانه74 , ebi , kaveh_plus
من نتونستم بیامsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsadsad
فکرکردیم دیدار ساعت 4 شروع میشه.به سایت سر نزده بودمangry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3angry3
صفـایـی بـود دیـشب بـا خیـالت خـلـوت مــا را
ولـــی مــن بـاز پنـهانی تـو را هـم آرزو کـردم
 تشکر شده توسط : hilda , الهام ج , ehsan 10054 , neda.n , آرزو , موناامیدوار , hadisss , omid_nejad , zohaa , maryam.N , chipchip
کارتون عالی بوده.خسته نباشین همگی
یکی از بچه های فیس بوک که اطلاعیه دیدار اهواز من رو در فیس بوک دید، چون تهرانی بود گفت کاش تهران هم همچین دیدارهایی بذارن و من بهش این دیدار 18بهمن ماه رو معرفی کردم و اومد عضو شد و اومده بود دیدار بهم گفت: "خیلی خوب بود اولش خجالت میکشیدم بعد که یخم آب شد فربود گفت. وقت تمومه اما باحال بود"
خوشحالم که به همه خوش گذشته و فقط اعتراض اینه که وقت کم بوده
ام اس شاید مسیر را برایمان ناهموار کند، اما مانع حرکتمان نخواهد شد
[تصویر:  1927b880db2a9f321.jpg]

تشکر شده توسط : neda.n , hilda , آرزو , hadisss , nilo0far , hania , zohaa , maryam.N , ebi , chipchip , kaveh_plus
عاقا بالاخره وقت شد ما هم پست بزاریم.icon_biggrinicon_biggrin
دیروز رسیدم شیراز و نرسیده کلاس ها شروع شد.angry3angry3 دیشب هم اومدم پست بزارم ماشالله تا 8 صفحه همه پستاتونو بخونم خوابم برد.Smile (16)Smile (16)

icon_questionicon_questionاول از همه تشکر فراوااااااااااااااااااااااااااااااااااان از تیم مدیریت که زحمت زیادی کشیدن و بانی جمع شدن این همه ام اس سنتری گل دور هم شدند.icon_questionicon_question
گاهی وقتا وقتی می خوای دوستی رو خوشحال کنی به دیدنش می ری یا براش هدیه ای می خری که دوست داره، این هدیه هارو می شه جبران کرد.اما هدیه کردن یه روز خوب، بودن در کنار دوستایی که باهات
هم دلند، خندیدن کنار آدمایی که باهات هم دردند رو چه جوری می شه جبران کرد؟؟؟
نمی دونم ارزش این دور هم بودنارو با چی می شه سنجید؟ فقط می دونم خیلی قیمتی و کمیابه.
فقط می تونم بگم ممنون از کسایی که این دیدار رو برنامه ریزی کردن ،از کسایی که زحمت گل و یادگاری های قشنگ رو کشیدن،از کسایی که فقط بودن و از کسایی که می خواستن بیان اما نشد.
خوشحالم که اولین دیدارم تقریبا بیشتر کسایی که می شناختم رو دیدم (دلم خیلی واستون تنگ شده بوووووووووووووووووووود) و با چهره های جدید آشنا شدم.
~دلم اغوای تاکستان به لطف مستی انگور
دلم بوی خوش بابونه می خواهد~
 تشکر شده توسط : موناامیدوار , آرزو , همسر یک قهرمان , hadisss , hilda , zohaa , maryam.N , paeazan , hamid , م.ه , fireboud , neda.n , nilo0far , chipchip , kaveh_plus , ابراهیم
(2014/02/09, 07:54 PM)chipchip نوشته است: تکذیب میکنم Dodgy

قوین تکذیب میکنم Sleepy

من دیسو برداشتم به بقیه تارف کنم angel

اصنم کالباس خیارشور و اون زیتونا بود روش love28 همون سیاها love28 اصن هیچکدومآرو دوس نداشتم Sleepy

سجااااااااااااد کجا غیبت زد؟؟؟؟confused
ییهو ناپدید شدیconfused0006.gif
برای شام این همه تدارک دیده شده بود Smile (16)
!.........The world is full of nice peaple, if u can't find one, Be One
دنيا پُر از آدم هاى خوبه ولى اگه نتونستى حتى يكى از اونها رو پيدا كنى، لااقل خودت خوب باش!.........

تشکر شده توسط : hadisss , hania , maryam.N , آرزو , chipchip
دوستان عزیز مرسی بابت همه چیز , فکر کنم آخرین نفریم که تشکر میکنم,جایی بودم که به اینترنت دسترسی نداشتم,خیلی دوستون دارم , از همه دوستای خوبم به خصوص حمید, فربود , مهسا, ندا ,نیلوفر و .... که دوباره یه روز بخاطر موندنی از جنس نارنجی رو تو ذهن و دلمون حک کردند یه دنیا سپاس گزاری میکنم
از دیدنتون خیلی خوشحال شدم
چه خوبه که شمارو دارم
به نظر من زمان یه کم , کم بود ,خیلی کم نبود , ما انقدر خوش بودیم و جمعمون پرحلاوت بود که متوجه گذر زمان نشدیم,
ناهید جون,قهرمان و همسرش ,متین جون و خیلی از دوستانی رو که ندیده بودم , از دیدنتون خیلی خوشحال شدم
همه چیز عالی بود مخصوصا اولین هدیه سال 93 که نیلوفر جون زحمتشو کشیده بودن
بچه ها دوستون دارم ,خداروشکر که شمارو دارم
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : موناامیدوار , fireboud , hadisss , nahid , zohaa , paeazan , nanaz , maryam.N , آرزو , hamid , م.ه , neda.n , nilo0far , pariya1361 , chipchip , kaveh_plus , hilda , shaytoon
(2014/02/10, 05:57 PM)mahdiye1989 نوشته است: دوستان عزیز مرسی بابت همه چیز , فکر کنم آخرین نفریم که تشکر میکنم,جایی بودم که به اینترنت دسترسی نداشتم,خیلی دوستون دارم , از همه دوستای خوبم به خصوص حمید, فربود , مهسا, ندا ,نیلوفر و .... که دوباره یه روز بخاطر موندنی از جنس نارنجی رو تو ذهن و دلمون حک کردند یه دنیا سپاس گزاری میکنم
از دیدنتون خیلی خوشحال شدم
چه خوبه که شمارو دارم
به نظر من زمان یه کم , کم بود ,خیلی کم نبود , ما انقدر خوش بودیم و جمعمون پرحلاوت بود که متوجه گذر زمان نشدیم,
ناهید جون,قهرمان و همسرش ,متین جون و خیلی از دوستانی رو که ندیده بودم , از دیدنتون خیلی خوشحال شدم
همه چیز عالی بود مخصوصا اولین هدیه سال 93 که نیلوفر جون زحمتشو کشیده بودن
بچه ها دوستون دارم ,خداروشکر که شمارو دارم
سلام مهدیه جون...بااینکه بهمدیگه معرفی نشدیم ولی از خوشحالیت منم خوشحالمBlush
چون میگذرد غمی نیست
 تشکر شده توسط : mahdiye1989 , zohaa , maryam.N , آرزو , chipchip
سلام,مرسی مونا جون , آره عزیزم یه کم وقت ضیغ بود و خودمونم زیاد بودیم ,منم افتخار آشنایی با شما و یه سری دیگه از دوستان رو نداشتمangry2
عزیزم به امید دیدنت تو دیدارهای بعدیicon_question
خدایا شکرت....
 تشکر شده توسط : maryam.N , آرزو , موناامیدوار , pariya1361 , chipchip
دوستان عزیز عکس های دیدار برای افراد شرکت کننده در دیدار که در نظرسنجی (امتیازدهی) تاپیک رای داده بودند فرستاده شد، دوستانی که در دیدار شرکت داشتند ولی در امتیاز دهی دیدار شرکت نداشتند با پیغام خصوصی به من اعلام کنند .
gone out

follow the white rabbit
[/b]

تشکر شده توسط : hamid_147 , neda.n , hadisss , nilo0far , maryam.N , zohaa , موناامیدوار , nahid , chipchip , paeazan , آرزو , م.ه , kaveh_plus , مرتضی , matin , hilda
اقای فربود یک عکس همگانی.....هم میذاشتید ماها ببینیم!!!!دوست میداریم ببینیم
بهارپشت دراست
به گوش پنجره ها ارام
نسیم گفت وگذشت...
 تشکر شده توسط : chipchip , maryam.N , paeazan , آرزو

•  قبلی
  • 1
  • ...
  • 36
  • 37
  • 38(current)
  • 39
  • 40
  • بعدی 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  جشن بزرگ نوروزی 1399 (دیدار 54) atkh 32 8,616 2020/03/09, 07:45 PM
آخرین ارسال: emerald
  دیدار ۵۳ ام اس سنتر، ۲۰ دی ۱۳۹۸ atkh 24 6,867 2020/01/07, 10:20 PM
آخرین ارسال: hamid
  دیدار ۵۲ ام اس سنتر ۲۹ آذر ۹۸ atkh 13 5,230 2019/12/20, 12:54 PM
آخرین ارسال: helli
  سفر ام اس سنتر به کویر خارتوران 98 hamid 7 3,589 2019/11/15, 08:08 PM
آخرین ارسال: glassheart
  دیدار ۵۱ ام اس سنتر ۲۴ آبان ۹۸ atkh 11 3,914 2019/11/14, 07:29 PM
آخرین ارسال: Roza. A
  دیدار 50 ام اس سنتر 5 مهرماه ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 6 2,759 2019/09/27, 12:36 AM
آخرین ارسال: yas8866
  دیدار ۴9 ام اس سنتر 31 خرداد ۱۳۹8 mohammadbahreini1990 20 5,305 2019/06/22, 11:50 AM
آخرین ارسال: Horieh
  دیدار ۴۸ ام اس سنتر ۱۷ اسفند ۱۳۹۷ hamid 37 7,980 2019/03/23, 06:57 PM
  دیدار ۴۷ ام اس سنتر ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ atkh 32 8,135 2019/02/21, 11:15 PM
آخرین ارسال: glassheart
  سفر ام اس سنتر به بهشهر mohammadbahreini1990 29 8,948 2018/12/20, 09:28 PM

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
1 مهمان

علت بوجود آمدن بیماری ام اس چیست